Ямбол (МИР 31)

yambol

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

 

Шумен (МИР 30)

shumen

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните формации:

Любомир Христов (ГЕРБ)

Иван Иванов (БСП)

Айдоган Али (ДПС)

Добри Добрев (РБ)

Румен Петков (АБВ)

Георги Дражев (Патриотичен фронт)

Христо Бозов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Йоана Георгиева Стоичкова
2. Жельо Митков Желев
3. Мирослав Дилянов Калчев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Колю Маринов Георгиев
2. Георги Христов Кьосев
3. Славчо Игнатов Марков
4. Николай Кирилов Николаев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Атанас Живков Костов
2. Румен Борисов Григоров
3. Димитър Стойков Стойков
4. Светослав Николов Илиев
5. Детелин Илиев Георгиев
6. Петър Велчев Велчев

4 – Партия „Новото време“

1. Росен Христов Русинов
2. Николай Кирилов Христов
3. Галина Илиева Йорданова

5 – Партия „Обединена България“

1. Хрисимира Димитрова Цанева
2. Анатоли Светлинов Стрелков
3. Марийола Николаева Спасова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Георги Костадинов Евстатиев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Добромир Жечев Добрев
2. Маджиде Ахмедова Ахмедова
3. Димитър Трифонов Атанасов
4. Васил Гочев Тодоров
5. Марияна Петрова Петрова
6. Хасан Гюнеров Хасанов
7. Светослав Христов Стаменов
8. Бисерка Бончева Йовчева
9. Антон Александров Попов
10. Антонин Горчев Дончев
11. Димитър Бонев Димитров
12. Соня Георгиева Койчева

8 – Партия „Нова България“

1. Цветелина Илиянова Цветанова
2. Иван Николов Любенов
3. Стойчо Александров Наков

9 – Партия ГЕРБ

1. Любомир Димитров Христов
2. Донка Димитрова Иванова
3. Селиме Мехмедова Кърджалиева
4. Стефан Стайнов Желев
5. Борислав Йорданов Беджев
6. Рефайтин Исмаил Сефер
7. Ралица Тодорова Ангелова
8. Стоян Тотев Тодоров
9. Карен Гарабед Гарабедян
10. Христо Нисторов Николов
11. Галина Атанасова Петкова
12. Вероника Маринова Димова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Валентин Асенов Давидов

11 – Партия „Атака“

1. Николай Веселинов Александров
2. Добрин Райков Чайлев
3. Донка Дончева Петкова
4. Иван Йосифов Стоянов
5. Димитър Желязков Неделчев
6. Благовест Весков Йорданов
7. Заличен

12 – Партия НДСВ

1. Емил Янков Енчев
2. Рангел Драгомиров Рангелов
3. Валентин Добрев Кръстев
4. Ерхан Марем Басри
5. Атанас Йорданов Йорданов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Христо Стоянов Бозов
2. Ана Иванова Калимарова
3. Антония Бойкова Кънчева
4. Младен Йорданов Станев
5. Даниела Иванова Димитрова
6. Радостина Огнянова Маринова
7. Ангел Николаев Ангелов
8. Людмил Руменов Чолаков
9. Здравко Тодоров Георгиев
10. Ерсин Алид Риза
11. Ангел Василев Ангелов
12. Пламен Димитров Петров

14 – Коалиция АБВ

1. Румен Йорданов Петков
2. Андрей Иванов Андреев
3. Румен Панайотов Христов
4. Лилка Дабева Ангелова
5. Младен Георгиев Младенов
6. Милена Димитрова Добрева
7. Цвета Иванова Кочанова
8. Йордан Георгиев Йорданов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Иван Върбанов Иванов
2. Катя Янчева Георгиева
3. Стоянка Иванова Мънина
4. Стефан Георгиев Гошев
5. Георги Иванов Бисеров
6. Цанко Кръстев Кътев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Герган Николаев Джиновски
2. Ивалин Василев Павлов
3. Галина Савчева Димитрова
4. Светослав Димитров Станев
5. Светлана Василева Карастоянова
6. Севдалина Петрова Герджикова
7. Данаил Николов Овчаров

17 – Коалиция „Десните“

1. Хелия Кирилова Божилова
2. Милко Георгиев Милков
3. Чинка Тодорова Шишкова
4. Андрей Радославов Маринов
5. Любен Методиев Кандиларов

18 – Партия ДПС

1. Айдоан Муталиб Али
2. Хамид Бари Хамид
3. Бюнямин Хюсеин Хасан
4. Левент Зекериев Ахмедов
5. Мустаджан Мустафа Шабан
6. Сюлейман Бакиев Сюлейманов
7. Севгин Лютви Хълми
8. Бейсим Мехмед Мустафа
9. Беркант Фикриев Адилов
10. Севджан Тасин Акиф
11. Ерджан Февзи Хасан
12. Дениз Айнур Джелял

19 – Партия „Глас народен“

1. Венцислав Емилов Мицов
2. Борислав Николаев Маринов
3. Пламен Йорданов Минев
4. Мадлен Веселинова Николова
5. Данчо Петров Йорданов

20 – Партия на зелените

1. Красен Йорданов Атанасов
2. Мемиш Мустафов Мустафов
3. Ивелина Стоянова Арнаудова

21 – Партия „Нова сила“

1. Стефан Венцеславов Венков
2. Ангел Росенов Касабов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Иван Валентинов Иванов
2. Венцислав Дянков Венков
3. Георги Петков Иванов
4. Георги Сашев Георгиев
5. Катя Гинева Кайрякова
6. Александър Красенов Александров
7. Маринчо Динков Илиев
8. Сали Мюмюн Карамахмуд
9. Юсуф Рушан Ефраим
10. Лили Василева Петрова
11. Недим Хафъз Ибрахим Генджев
12. Методи Славчев Вангелов

23 – Партия „Зелените“

1. Калина Тодорова Павлова
2. Стоян Димитров Йотов

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Георги Дражев Атанасов
2. Деан Стоянов Станчев
3. Велчо Страхилов Василев
4. Митко Райнов Димитров
5. Радослав Христов Вълчев
6. Румен Стоянов Русев
7. Наталия Петрова Стефанова
8. Снежа Колева Ангелова
9. Никола Ангелов Николов
10. Светослав Димитров Лазаров
11. Роман Константинов Костов
12. Наталия Велкова Иванова

25 – Партия „Република БГ“

1. Мария Велкова Василева
2. Галина Вескова Николова
3. Валери Николов Стоянов
4. Николай Господинов Николов
5. Стойчо Венков Стоев
6. Веселин Русев Янков

Хасково (МИР 29)

haskovo

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са изведени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Делян Добрев (ГЕРБ)

Чавдар Георгиев (БСП)

Лютви Местан (ДПС)

Станислав Иванов (РБ)

Емил Кало (АБВ)

Слави Бинев (Патриотичен фронт)

Борислав Иглев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Пламен Марков Марков
2. Димитър Бойчев Начев
3. Милена Иванова Бъчварова
4. Христо Димитров Колев
5. Петьо Иванов Бозуков
6. Петър Атанасов Атанасов
7. Геновева Василева Тодорова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Петър Петров Жеков
2. Димитър Николов Якимов
3. Румен Янчев Колев
4. Добрина Атанасова Чакърова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Петя Иванова Георгиева
2. Никола Златков Запрянов
3. Виолета Йорданова Маринова
4. Дичо Илчев Илчевски

4 – Партия „Новото време“

1. Величко Стойчев Клингов
2. Евгения Алекова Кюркчиева
3. Асен Светославов Дикин

5 – Партия „Обединена България“

1. Тихомир Недев Георгиев
2. Таня Николова Николова
3. Марияна Димитрова Стаматова
4. Йолита Петкова Русева

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Николай Стефанов Ванчев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Станислав Георгиев Иванов
2. Стефан Димитров Димитров
3. Диян Иванов Бояджиев
4. Филиз Ергюн Мехмед
5. Боряна Тошкова Ташева
6. Милена Георгиева Рангелова
7. Ангел Георгиев Ангелов
8. Иван Вълков Замов
9. Филип Димитров Симеонов
10. Тодор Александров Танев

8 – Партия „Нова България“

1. Стефан Стефанов Героев
2. Мария Николова Костадинова
3. Димитър Росенов Въчев

9 – Партия ГЕРБ

1. Делян Александров Добрев
2. Евгения Даниелова Ангелова
3. Владимир Вълчев Митрушев
4. Георги Тенев Станков
5. Антон Делчев Иванов
6. Станислав Насков Дечев
7. Сена Атанасова Чилингирова-Радева
8. Иван Димитров Димитров
9. Таня Трендафилова Захариева
10. Николай Христов Колев
11. Тодор Вълков Тодоров
12. Ангел Иванов Кунчев
13. Стефка Здравкова Стефанова
14. Румен Людмилов Стоянов
15. Христо Стоев Братанов
16. Деян Красимиров Иванов

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Димитър Иванов Шаламанов
2. Динко Иванов Динев

11 – Партия „Атака“

1. Димитър Димчев Димов
2. Ради Николов Стоянов
3. Теодор Нанков Димитров
4. Ангел Николов Божинов
5. Костадин Георгиев Стамов
6. Крайо Ангелов Краев
7. Райна Русева Ангелова
8. Жечо Цветков Нейков
9. Стефан Милчев Георгиев
10. Тодорка Ганева Тенева
11. Цветан Иванов Николов

12 – Партия НДСВ

1. Ангел Димитров Ангелов
2. Александър Тодоров Милушев
3. Румен Георгиев Милушев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Борислав Сабинов Иглев
2. Николай Николов Казаков
3. Юлиян Красинов Семерджиев
4. Гален Симеонов Монев
5. Люцкан Вълчев Люцканов
6. Христо Пенев Пальонов
7. Биляна Борисова Борисова
8. Ивелин Валентинов Иванов
9. Георги Иванов Бораджиев
10. Илия Радков Николов
11. Господинка Ангелова Митева
12. Ани Филипова Филипова
13. Ростислава Захариева Жекова
14. Димитър Тончев Тръндев
15. Андрей Славчев Тонев
16. Теодора Георгиева Стоянова

14 – Коалиция АБВ

1. Емил Аврамов Кало
2. Христо Филипов Димов
3. Харалан Николаев Захариев
4. Христо Георгиев Тодоров
5. Силвия Георгиева Георгиева
6. Славейко Алексиев Пънкин
7. Галина Недялкова Атанасова
8. Иван Митков Иванов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Лиляна Добрева Петкова
2. Мирослав Димов Попов
3. Дима Николова Чонова
4. Тенчо Тодоров Бъчваров
5. Генчо Иванов Кутелов
6. Здравко Рачев Русев
7. Станимир Делчев Сталев
8. Катя Кирчева Дюлгерова
9. Емилия Стойкова Димитрова
10. Спас Петров Ганин
11. Ангел Генов Минчев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Снежана Стоянова Господинова
2. Таня Димова Христова
3. Бисер Георгиев Господинов
4. Ончо Дикран Мардикян
5. Атанас Стратиев Стефанов
6. Георги Любомиров Желязков

17 – Коалиция „Десните“

1. Деница Евгениева Сачева-Атанасова
2. Гергана Богоева Янкова
3. Христо Русев Христозов
4. Борислав Венелинов Бояджиев
5. Иван Костадинов Дочев

18 – Партия ДПС

1. Лютви Ахмед Местан
2. Мехмед Юмер Атаман
3. Салиха Хакиф Емин
4. Кадир Шабаналиев Исов
5. Танер Мюмюн Емин
6. Мехмед Лятиф Шакир
7. Тасим Кязим Йълдъз
8. Мюмюн Сали Мюмюн
9. Ширин Шукри Мехмед
10. Сунай Мустафов Алиев
11. Росен Йосифов Атанасов
12. Асен Янков Хаджиев
13. Иса Салихов Делиимамов
14. Йозджан Расим Мехмед
15. Гюнай Адем Юсуф
16. Атанас Георгиев Кърчев

19 – Партия „Глас народен“

1. Ицо Вълканов Христов
2. Таня Ангелова Кавазова
3. Светлин Здравков Коцев
4. Боян Васков Тодоров
5. Диана Енчева Киримова

20 – Партия на зелените

1. Валентин Симеонов Симов
2. Галя Иванова Васева
3. Пламен Иванов Колев
4. Лидия Делчева Янчева
5. Христина Димитрова Демирева
6. Владимира Ташкова Демирева

21 – Партия „Нова сила“

1. Георги Димитров Майоров
2. Костадин Тенев Костадинов
3. Цанко Иванов Плачков
4. Петко Матов Матов
5. Георги Димитров Костадинов
6. Петър Петров Петков
7. Станимир Георгиев Петров
8. Борислав Петев Бойдев

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Чавдар Георгиев Георгиев
2. Райна Господинова Йовчева
3. Добромир Мартинов Задгорски
4. Любомир Андреев Андреев
5. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
6. Дочка Димитрова Кючукова
7. Иванка Матева Пашова
8. Иван Петков Педев
9. Георги Вангелов Илиев
10. Нина Стойчева Николова
11. Божидар Петков Драганов
12. Мирослава Миткова Гигова
13. Даниел Насков Йорданов
14. Тенчо Цветков Димитров
15. Мариана Стоянова Велкова
16. Фани Христозова Димитрова

23 – Партия „Зелените“

1. Иван Филипов Ванчев
2. Марин Грудев Мидилев
3. Свилен Владимиров Овчаров
4. Димитър Константинов Иванов
5. Иван Викентиев Гръчки

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Славчо Пенчев Бинев
2. Христо Георгиев Георгиев
3. Деница Георгиева Жекова
4. Кръстьо Атанасов Кръстев
5. Емил Величков Митев
6. Недялка Тошкова Иванова
7. Константин Стаменов Стаменов
8. Георги Стойчев Станков
9. Митко Лазаров Батчев
10. Петър Костов Ченделов
11. Антон Димов Андонов
12. Тончо Донев Казаков
13. Александър Феодоров Кръстев
14. Анита Тодорова Стоянова
15. Виолета Георгиева Иванова
16. Росен Чавдаров Миндов

25 – Партия „Република БГ“

1. Найден Кирилов Димитров
2. Христо Делчев Станимиров
3. Ивона Емилова Разлогова

26 – Господин Тончев Тонев (независим кандидат)

Търговище (МИР 28)

targovishte

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

д-р Дарин Димитров (ГЕРБ)

Явор Куюмджиев (БСП)

Тунчер Кърджалиев (ДПС)

Орхан Исмаилов (РБ)

Ивайло Русчев (АБВ)

Любомир Желев (Патриотичен фронт)

Чавдар Пейчев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Стоян Илиев Александров
2. Гергана Петрова Попова
3. Николай Георгиев Тотев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Хари Савов Хараламбов
2. Светлин Мирославов Ковачев
3. Николай Кирилов Николаев
4. Бойка Иванова Цветанова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Красимир Василев Цвятков
2. Валентина Албенова Малинова
3. Александър Младенов Михайлов
4. Теодор Георгиев Свиленов

4 – Партия „Новото време“

1. Йордан Богданов Богданов
2. Христо Иванов Петров
3. Димитър Александров Виденов

5 – Партия „Обединена България“

1. Светлана Тотева Куюмджиева
2. Йордан Недялков Сапунджиев
3. Татяна Борисова Станева

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Димитър Александров Димитров

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Орхан Ахмедов Исмаилов
2. Явор Димитров Александров
3. Дияна Георгиева Дейкова-Николова
4. Татяна Пенева Петрова
5. Хасан Гюнеров Хасанов
6. Билял Билял Билял

8 – Партия „Нова България“

1. Петър Жулианов Чаушев
2. Стойчо Александров Наков

9 – Партия ГЕРБ

1. Дарин Иванов Димитров
2. Стефан Неделчев Иванов
3. Венка Константинова Стоянова
4. Митко Стайков Стайков
5. Никола Тошков Неделчев
6. Елка Иванова Станчева
7. Борислав Петров Борисов
8. Светлин Иванов Бонев

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Авгеринос Янис Афурас

11 – Партия „Атака“

1. Николай Веселинов Александров
2. Сашо Георгиев Йорданов
3. Христо Димитров Христов
4. Иван Колев Колев

12 – Партия НДСВ

1. Стилиян Бончев Илиев
2. Здравка Николаева Бонева
3. Димитър Иванов Юруков
4. Десислава Йорданова Шарабова
5. Даниела Георгиева Иванова
6. Стойне Добрев Стойнов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Чавдар Славчев Пейчев
2. Лидия Николаева Стоянова
3. Станьо Боянов Александров
4. Светла Иванова Манолова
5. Съби Стоянов Стоянов
6. Борислав Георгиев Маринов

14 – Коалиция АБВ

1. Ивайло Валентинов Русчев
2. Цонка Тодорова Цонева
3. Десислава Веселинова Иванова
4. Христинка Иванова Николова
5. Дончо Николаев Дончев
6. Надя Калоянова Денкова
7. Диян Мариянов Димитров

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Вергиния Василева Костадинова
2. Ермак Тодоров Димов
3. Георги Ангелов Боршуков
4. Красимир Иванов Шалявски

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Петя Харизанова Вълчева
2. Иван Русев Джендов
3. Христо Божидаров Димитров
4. Йордан Димитров Михов

17 – Коалиция „Десните“

1. Цено Костадинов Иванов
2. Лъчезар Александров Алексиев

18 – Партия ДПС

1. Тунчер Мехмедов Кърджалиев
2. Йордан Кирилов Цонев
3. Халиме Ахмедова Адемова
4. Емел Мустафова Расимова
5. Гюнер Юмеров Ашимов
6. Сунай Кемалов Хасанов
7. Семиха Мехмедова Гюлбахарова
8. Тахир Джемалов Тахиров

19 – Партия „Глас народен“

1. Антон Христов Асенов
2. Дончо Иванов Бораджиев

20 – Партия на зелените

1. Христо Николов Дунчев
2. Стефан Петров Недков
3. Станислав Александров Христов

21 – Партия „Нова сила“

1. Къню Кънев Кънев
2. Ангел Иванов Стоянов
3. Йордан Христов Ефтимов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Явор Бориславов Куюмджиев
2. Светослав Иванов Стефанов
3. Николай Цонев Черкезов
4. Илия Светлозаров Илиев
5. Албена Георгиева Рашева
6. Кръстинка Йорданова Железова
7. Светослав Христов Загоров
8. Веселин Маринов Веселинов

23 – Партия „Зелените“

1. Анатоли Петров Казаков
2. Антон Ангелов Ангелов

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Любомир Александров Желев
2. Георги Асенов Георгиев
3. Антоанет Николаев Атанасов
4. Христо Ралев Христов
5. Емил Викторов Джамджиев
6. Стилияна Иванова Тинкова
7. Юлиян Денев Йорданов
8. Васил Андонов Стоянов

25 – Партия „Република БГ“

1. Милчо Димитров Янков
2. Лилия Кирилова Добрева
3. Ашкън Юсуфов Ереджебов

София-област (МИР 26)

sofia

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Ивайло Московски (ГЕРБ)

Корнелия Нинова (БСП)

Емил Иванов (ДПС)

Димитър Делчев (РБ)

Росица Янакиева (АБВ)

Велизар Енчев (Патриотичен фронт)

д-р Красимира Ковачка (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Йордан Мирчев Митев
2. Ивета Тодорова Анадолска-Караиванова
3. Цветан Здравков Теофанов
4. Надежда Минчева Чорбанова
5. Георги Пламенов Сотиров

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Силвия Чернева Георгиева
2. Андрей Иванов Андреевски
3. Любомир Ангелов Донов
4. Красимира Маринова Цолова
5. Боян Богданов Петков
6. Лозан Кирилов Лозанов
7. Виолина Йосифова Анкова
8. Васил Георгиев Младенов

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Марин Христов Маринов
2. Сия Николова Василева
3. Петя Иванова Георгиева
4. Веселин Георгиев Петров
5. Митко Христосков Илиев
6. Цветан Георгиев Цеков
7. Денис Сабинов Исаев
8. Валентин Христов Коцаков
9. Иван Илиев Шайков
10. Дивна Цветанова Крумова-Димитрова
11. Светозар Найденов Даскалов
12. Васил Великов Василев

4 – Партия „Новото време“

1. Мирослав Петров Севлиевски
2. Асен Найденов Саладинов
3. Асен Светославов Дикин
4. Цветелина Чавдарова Христова

5 – Партия „Обединена България“

1. Борис Димитров Чинев
2. Радостина Евгениева Ангелова
3. Весела Стоянова Въгларска
4. Мирела Димитрова Хекимова
5. Васил Стойнев Георгиев
6. Людмил Кирилов Марков
7. Виолета Динкова Старкова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Марияна Любомирова Стоичкова
2. Красимир Василев Гебрев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Димитър Андреев Делчев
2. Филип Симеонов Кирев
3. Светлана Добрева Атанасова
4. Яница Георгиева Иванова
5. Стефан Григоров Николов
6. Пламен Величков Кръстев
7. Велислав Димитров Йотов
8. Красимир Петков Петков
9. Анна Людмилова Радовска
10. Васил Петров Зашкев
11. Димитър Стефанов Лазаров
12. Борислав Любомиров Виларов
13. Григор Методиев Григоров
14. Стоян Стоилов Котев
15. Даниела Дамянова Толоева
16. Тодор Евгениев Масларски

8 – Партия „Нова България“

1. Ивайло Петров Симеонов
2. Заличен
3. Цветолюб Димитров Станев
4. Мария Дончева Героева
5. Борислав Валентинов Вълков
6. Ивелина Валентинова Вълчева
7. Соня Асенова Вутова
8. Маня Атанасова Карамихова

9 – Партия ГЕРБ

1. Ивайло Ангелов Московски
2. Галя Симеонова Георгиева
3. Ирена Иванова Коцева
4. Иван Димитров Стойнов
5. Росица Иванова Тодорова
6. Атанас Стойчев Тенев
7. Валентин Мирчов Милушев
8. Донка Делова Бикова
9. Петър Христов Беков
10. Павел Страхилов Павлов
11. Антоанета Томова Соколова
12. Николай Атанасов Стоилов
13. Николай Симеонов Николов
14. Лидия Василева Николова
15. Венета Радославова Гергова
16. Ваньо Тодоров Тодоров

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Георги Малинов Бориков
2. Красимир Димитров Калудов

11 – Партия „Атака“

1. Деница Стоилова Гаджева
2. Миглена Дойкова Александрова
3. Кристиян Роберт Димитров
4. Боян Рангелов Боянов
5. Искрен Вергилов Георгиев
6. Йордан Стоянов Петров
7. Цеца Христова Боцова
8. Кирил Иванов Узунов
9. Младен Цветанов Страхилов
10. Александър Коцев Колев
11. Иван Георгиев Луджов
12. Росица Николова Александрова
13. Димитър Асенов Христов

12 – Партия НДСВ

1. Красимира Николова Банова
2. Василена Пламенова Спасова
3. Атанас Младенов Йорданов
4. Маргарита Боянова Манова
5. Петър Златков Манов
6. Милена Христова Михайлова-Янакиева

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Красимира Арангелова Ковачка
2. Петър Иванов Петров
3. Цветан Венциславов Манчев
4. Йоана Стоилова Добрева
5. Мая Емилова Христева
6. Виктор Симеонов Ганчев
7. Николай Георгиев Чолаков
8. Борислав Николов Филчев
9. Ирена Вачева Вачева
10. Александър Руменов Антонов
11. Васко Николаев Марков
12. Георги Бориславов Василев
13. Марияна Георгиева Палазова
14. Катя Петрова Трифонова
15. Наталия Любомирова Кътовска
16. Стела Веселинова Иванова

14 – Коалиция АБВ

1. Росица Йорданова Янакиева-Костадинова
2. Васил Тодоров Калинов
3. Таня Иванова Николова
4. Калин Иванов Мутафчийски
5. Дияна Георгиева Костова
6. Димитър Христов Чапанов
7. Георги Сеферинов Георгиев
8. Емил Цветанов Атанасов
9. Диана Игнатова Пресолска
10. Георги Борисов Кощров
11. Любомир Атанасов Пашов
12. Борислав Павлов Здравков
13. Йордан Методиев Иванчев
14. Филка Цанова Филипова
15. Данчо Кирилов Христов
16. Димитър Валентинов Малинчев

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Георги Ангелов Боршуков
2. Борис Тодоров Колев
3. Емилия Владова Палакарчева
4. Дора Димитрова Даракчиева
5. Лилия Петрова Александрова
6. Лиляна Иванова Рашкова
7. Снежана Ангелова Ангелова
8. Николай Александров Анев
9. Божидар Стефанов Александров
10. Сашо Михайлов Мишев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Светослав Петров Мартинов
2. Емил Желев Димитров
3. Гроздан Методиев Николов
4. Аделина Пламенова Матева
5. Пенка Цанева Ладжова
6. Стелиян Христов Христов
7. Снежанка Колева Стойнева
8. Донко Георгиев Григоров
9. Севда Асенова Кирилова
10. Емил Илиев Колев
11. Зорница Георгиева Петрова
12. Катя Сашкова Петкова
13. Кирил Петров Исаев
14. Малинка Саздова Станимирова
15. Борислав Захариев Тимев
16. Ивон Жекова Минчева

17 – Коалиция „Десните“

1. Надя Димитрова Миронова
2. Анастасия Делчева Петкова
3. Борис Бойков Биров
4. Емил Йорданов Йорданов
5. Светлина Иванова Берова
6. Николай Любчев Драгомиров
7. Кристиана Никифорова Брейчева
8. Валентин Веселинов Танев

18 – Партия ДПС

1. Емил Кирилов Иванов
2. Александър Христов Методиев
3. Кристина Цветанова Александрова
4. Димитър Иванов Григоров
5. Михаил Самуилов Коен
6. Росица Дейстанова Стефанова
7. Чавдар Валериев Здравков
8. Мария Венелинова Богданова
9. Диана Тонева Панайотова

19 – Партия „Глас народен“

1. Бисер Илчев Фурнигов
2. Златко Кръстев Атанасов
3. Христо Пламенов Бантутов
4. Веселин Асенов Белоконски
5. Александър Петров Михайлов

20 – Партия на зелените

1. Иванка Василева Стефанова
2. Мариян Васков Йотов
3. Иван Евгениев Могилски
4. Синчец Борисов Георгиев

21 – Партия „Нова сила“

1. Антон Георгиев Сираков
2. Константин Димитров Костов
3. Йордан Георгиев Йорданов
4. Красимир Владков Петров
5. Димитър Станимиров Василев
6. Адриян Методиев Михайлов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Корнелия Петрова Нинова
2. Георги Михайлов Бояджиев
3. София Стефанова Торолова
4. Александър Владимиров Радославов
5. Радослав Любчов Стойчев
6. Веселка Иванова Георгиева-Златева
7. Васил Петров Коларов
8. Маргарита Иванова Петкова
9. Красимир Вълов Кунчев
10. Станислав Димитров Димитров
11. Асен Георгиев Георгиев
12. Рая Рачева Димитрова
13. Стоянка Иванова Балова
14. Борислав Бойков Георгиев
15. Емил Христов Даскалов
16. Йордан Иванов Стоянов

23 – Партия „Зелените“

1. Андрей Христов Ралев
2. Аглика Илиева Крушовенска
3. Петър Йорданов Василев
4. Ели Христова Илиева
5. Миглена Димитрова Самоковлиева

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Велизар Пенков Енчев
2. Павлин Иванов Цветков
3. Володя Петров Казаков
4. Марина Иванова Христова
5. Анелия Недялкова Велева
6. Николай Андреев Борисов
7. Николай Илиев Христов
8. Стоян Борисов Болакиев
9. Николай Иванов Плещов
10. Златко Бориславов Илиев
11. Филип Пламенов Якимов
12. Велислав Кръстанов Георев
13. Фиданка Спасова Петрова
14. Иван Христов Иванов
15. Лозан Ангелов Лозанов
16. Тодор Маринов Василев

25 – Партия „Република БГ“

1. Боян Марков Петров
2. Анастас Иванов Анастасов
3. Петър Захариев Миленков
4. Мариан Йорданов Йорданов
5. Бойка Рашкова Дюлгярова
6. Сашко Атанасов Николов
7. Ненчо Каменов Александров
8. Георги Росенов Сираков
9. Виолета Георгиева Костадинова
10. Лилия Иванова Айнаджийска
11. Юлияна Николова Алексиева
12. Ружа Нарцисова Смилкова

26 – Благо Димитров Джиев (независим кандидат)

София (МИР 25)

sofia

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Водачи на основните партии и коалиции

ГЕРБ – Бойко Борисов

БСП – Корнелия Нинова

ДПС – Цветан Енчев

Реформаторски блок/Глас Народен – Светослав Витков

Да, България – Христо Иванов

Нова република – Радан Кънев

АБВ и Движение 21 – Мариана Тодорова

1 – ПП Дром

1.Александрина Асенова Владова
2.Емил Асенов Асенов

2 – ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“

1.Владимир Андронов Брезоев
2.Спас Антонов Благов
3.Габриел Георгиев Герасимов
4.Валентин Боянов Хараламбиев
5.Димитър Костадинов Върбоаков
6.Методи Георгиев Христов
7.Мартин Пламенов Георгиев
8.Виктор Димитров Караиванов
9.Валентина Александрова Николова
10.Лидия Маринчева Стоянова
11.Бойко Веселинов Гадев

3 – Движение „Напред България“

1.Тодор Иванов Славков
2.Николай Евлогиев Максимов
3.Диана Йорданова Тасева

4 – Нова Република

1.Радан Миленов Кънев
2.Вили Младенов Лилков
3.Светослав Христов Малинов
4.Венцислав Илиев Михайлов
5.Арсени Христов Вълчинов
6.Снежина Стоянова Календжиева
7.Минко Танев Танев
8.Гергана Николова Гергова
9.Руслан Белизаров Баждеков
10.Диана Томова Калоянчева
11.Румен Кирилов Калчев
12.Светлин Любомиров Станков
13.Снежина Атанасова Никева-Зеруал
14.Мая Константинова Добрева
15.Жени Любомирова Шиер
16.Здравка Веселинова Атанасова
17.Тодор Костадинов Белмустаков
18.Борис Илиянов Илиев-Касиков

5 – Коалиция на недоволните

1.Александър Трифонов Томов
2.Силвия Чернева Георгиева
3.Кремена Гошова Будинова
4.Александър Чудомиров Тодоров
5.Йордана Райчева Тодорова
6.Никола Христов Ножаров
7.Красимир Спасов Милев
8.Соня Стефанова Урумова
9.Любомир Андреев Нецов
10.Людмил Йорданов Велинов
11.Ивайло Венциславов Нинов
12.Мария Евстатиева Площакова-Такова
13.Евгений Любенов Пеев
14.Кристина Бориславова Йорданова
15.Михаил Стефанов Манев
16.Ели-Даяна Антонова Панчева
17.Стоян Борисов Джаков
18.Ирина Богданова Кръстева
19.Димитър Цветанов Димитров

6 – „Воля“

1.Веселин Найденов Марешки
2.Деян Пенев Велев
3.Наталия Руменова Иванова-Папазян
4.Стелияна Ивайлова Иванова
5.Веселин Йорданов Кунчев
6.Иво Маринов Тодоров
7.Галина Маринова Николова
8.Дияна Михайлова Димитрова
9.Нивяна Мариянова Петкова
10.Веселин Николаев Караниколов
11.Ралица Руменова Сергеева
12.Атанас Георгиев Пешев
13.Наталия Вълчева Петрова
14.Калоян Ванев Димитров

7 – БДЦ (Български демократичен център)

1.Ана Иван Вилфан

8 – Коалиция „АВБ-Движение 21“

1.Мариана Георгиева Тодорова
2.Пламен Маринов Ралчев
3.Невена Йорданова Стоянова
4.Диляна Иванова Мичева
5.Илиян Милков Марков
6.Цветомир Николов Цветанов
7.Марина Иванова Василева
8.Магдалена Костадинова Ангелова
9.Боряна Стефанова Петкова
10.Христо Петьов Колев
11.Петя Бойкова Стоянова
12.Десислава Васкова Кънчева
13.Димитър Петров Петров
14.Стефан Николов Стайков
15.Иван Ангелов Вацев
16.Иванка Христова Тончева
17.Димитър Желев Дечев
18.Антон Красимиров Постолов
19.Добромир Викторов Миндов
20.Татяна Димитрова Мишева-Танева
21.Георги Радославов Гълъбов
22.Станка Николова Васина
23.Николай Веселинов Георгиев
24.Орлин Първанов Първанов
25.Татяна Ганчева Чеканьова

9 – ДПС

1.Цветан Иванов Енчев
2.Камен Маринов Петков
3.Васил Маринов Николов
4.Десислава Петрова Ххристова
5.Росен Димитров Димитров
6.Живко Винченцов Христов
7.Кирил Маринов Цанов
8.Цено Младенов Тодоров
9.Стоян Георгиев Димитров
10.Денис Джевдетов Синеков
11.Веселин Димитров Христов
12.Филипа Георгиева Воденичарова
13.Ертан Хюсеин Билял
14.Ана Иванова Кръстанова
15.Даниела Върбанова Данева
16.Михаел Димитров Лещански

10 – БСП

1.Корнелия Петрова Нинова
2.Михаил Ивайлов Христов
3.Антон Константинов Кутев
4.Петър Бойков Витанов
5.Анна Николаева Славова
6.Емил Ценов Георгиев
7.Станислав Чавдаров Младенов
8.Пламен Стоилов Фердов
9.Надя Радева Динчева
10.Николай Иванов Цонков
11.Зефир Зафиров Николов
12.Коста Тома Иванов
13.Славка Андреева Петрова
14.Методи Теохаров Костадинов
15.Светлана Атанасова Йорданова
16.Виолина Венелинова Васова
17.Юлиан Асенов Иванов
18.Огнян Ваньов Иванов
19.Поля Тодорова Христова
20.Екатерина Евтимова Димитрова
21.Хари Савов Хараламбов
22.Тома Мариов Трайков
23.Мирослав Цветков Тодоров
24.Цветина Миланова Митрова
25.Владимир Радославов Илиевски
26.Аглика Стефчева Виденова
27.Борислав Християнов Кръстев
28.Иван Атанасов Атанасов

11 – ГЕРБ

1.Бойко Методиев Борисов
2.Теменужка Петрова Петкова
3.Станислав Стоянов Иванов
4.Лъчезар Богомилов Иванов
5.Антон Динев Тодоров
6.Снежана Георгиева Дукова
7.Румяна Генчева Бъчварова
8.Анна Василева Александрова
9.Евгени Генчев Будинов
10.Красимир Георгиев Ципов
11.Христо Георгиев Гаджев
12.Ивайло Тошев Петков
13.Силвия Юлиянова Селимова
14.Костадин Грозев Костадинов
15.Антония Първанова Петрова
16.Лидия Красимирова Бучукова
17.Димитър Иванов Узунов
18.Стефан Стефанов Церовски
19.Бойко Василев Вълков
20.Найден Николаев Манов
21.Мериан Руменова Конярска
22.Васко Димитров Миховски
23.Боян Петров Александров
24.Тодор Станчев Тодоров
25.Лилия Сотирова Тиркова
26.Любомир Димитров Вангелов
27.Деян Данаилов Нинов
28.Кристиян Владимиров Енчев

12 – Партия на зелените

1.Христо Христов Дунчев
2.Райна Веселинова Милева
3.Иван Иванов Георгиев
4.Цветомир Димитров Начев
5.Мариана Миткова Василева
6.Калин Серафимов Николов

13 – ДОСТ

1.Мариана Василева Георгиева-Бенчева
2.Левен Асенов Латинов
3.Атанас Илиев Илиев
4.Момчил Василев Стефанов
5.Георги Борисов Манолов

14 – ПП Възраждане

1.Минчо Христов Куминев
2.Бойко Александров Младенов
3.Трифон Илиев Димитров

15 – Презареди БГ (няма)

16 – Коалиция „Да, България“

1.Христо Любомиров Иванов
2.Зарица Георгиева Динкова
3.Боряна Богданова Мусева
4.Любомир Иванов Авджийски
5.Александър Димитров Дунчев
6.Михаил Детелинов Паргов
7.Борил Любомиров Гуринов
8.Иван Велков Велков
9.Момчил Иванов Якимов
10.Ивайло Стефанов Попов
11.Петър Пламенов Кърджилов
12.Георги Станимиров Няголов
13.Иван Василев Матов
14.Николай-Емил Николов Шопов
15.Елка Димитрова Божкова
16.Виктор Стефанов Лилов

17 – Обединени патриоти

1.Десислав Славов Чуколов
2.Георги Колев Колев
3.Владимир Веселинов Митов
4.Петър Николаев Николов
5.Николай Иванов Божков
6.Огнян Костов Кронев
7.Явор Божилов Нотев
8.Николай Петров Марков
9.Бранимира Георгиева Велчева
10.Кристиян Роберт Димитров
11.Яница Калинова Янкова
12.Цветан Петков Александров
13.Ради Николов Стоянов
14.Румен Михайлов Соколов

18 – КОЙ – Българска левица и Зелена партия

1.Добри Милчев Божилов
2.Пенка Георгиева Харизанова
3.Захари Йорданов Килев
4.Мартин Пъшев Иванов
5.Христиан Тонев Дойчев
6.Атанаска Христова Георгиева
7.Любена Миткова Начева–Григорова
8.Веселка Христова Стефанова
9.Ирина Петкова Алексова
10.Елена Тодорова Василева
11.Ангелина Райчева Митева

19 – Национална републиканска партия

1.Младен Александров Младенов
2.Климент Николаев Шопов
3.Диана Геврасова Димитрова
4.Теодор Михайлов Николов
5.Филип Илиянов Филипов
6.Петър Данаилов Конов
7.Александър Петков Гунев

20 – Българско национално обединение

1.Христо Хариев Христов
2.Ангел Петров Маринов
3.Николай Захариев Говедаров
4.Владимир Сашков Иванов
5.Борислав Емилов Венков
6.Орлин Божидаров Денчев
7.Мартин Славов Кехайов
8.Петко Николов Котов
9.Теодора Николаева Атанасова
10.Марио Сотиров Воденичаров
11.Станислава Руменова Стаменкова-Владимирова

21 – Реформаторски блок и Глас народен

1.Светослав Емилов Витков
2.Илко Стоянов Стоянов
3.Филип Симеонов Кирев
4.Красимир Асенов Гълъбов
5.Елеонора Янкова Антонова
6.Николай Стоев Николов
7.Райко Бенев Райков
8.Ваньо Евгениев Шарков
9.Свилен Стоянов Милушев
10.Пеню Витанов Пенев
11.Йордан Динев Господинов
12.Георги Кирилов Георев
13.Димитър Димитров Димитров
14.Ивайло Александров Рулев
15.Андрей Борисов Петков

Независими кандидати

Димитър Кирилов Байрактаров
Венцислав Василев Кенанов

 

София (МИР 24)

sofia

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

1 – Дром

1.Цветан Миланов Ангелов
2.Красимир Георгиев Методиев
3.Милчо Станков Димитров

2 – Движение за радикална промяна „Българска пролет“

1.Велизар Пенков Енчев
2.Силвия Здравкова Чернинкова – Гопина
3.Румяна Иванова Дончева
4.Димитър Викторов Караиванов
5.Ангелаки Найденов Гоцев
6.Иван Георгиев Вачев
7.Веселин Иванов Велчевски
8.Пламена Иванова Петрова
9.Розалия Ангелова Траянова
10.Ангел Йорданов Мицилков
11.Камен Ненчев Илиев

3 – Движение „Напред България“

1.Боян Георгиев Кайров
2.Пепа Петрова Ходжева
3.Любомир Ясенов Инджев
4.Татяна Николаева Спасова
5.Ивалина Милчева Шолева
6.Валентин Емилов Груев

4 – Нова Република

1.Мартин Димитров Димитров
2.Борис Борисов Станимиров
3.Иван Кирилов Иванов
4.Марта Руменова Георгиева
5.Христо Василев Анастасов
6.Георги Петров Семерджиев
7.Георги Маринов Димитров
8.Борис Вилхелм Точев
9.Иво Николаев Божков
10.Константин Георгиев Гърневски
11.Маргарита Кирилова Игнатова
12.Васил Николов Миладинов
13.Катя Константинова Аспарухова-Радева
14.Любен Стоянов Лачански
15.Георги Младенов Цветков
16.Кирил Николаев Чуканов
17.Йордан Асенов Агов

5 – Коалиция на недоволните

1.Йордан Ангелов Нихризов
2.Огнян Дичев Атанасов
3.Диана Маринова Маринова
4.Мария Евстатиева Площакова – Такова
5.Николай Антонов Радев
6.Андрей Иванов Андреевски
7.Димитър Михайлов Маринов
8.Петър Димитров Кобаков
9.Никола Христов Ножаров
10.Красимир Спасов Милев
11.Тони Димитров Баждаров

6 – „Воля“

1.Пламен Трифонов Христов
2.Диана Иванова Марешка
3.Веселин Йорданов Божков
4.Надежда Тодорова Николова
5.Веселин Николаев Караниколов
6.Щериана Валентинова Проданова
7.Елизабета Кръстева Тодорова
8.Валентина Венелинова Костадинова
9.Грета Йорданова Минчева
10.Людмила Стоянова Ангелова

7 – БДЦ (Български демократичен център)

1.Ана Иван Вилфан
2.Николай Николаев Аргиров

8 – АБВ и Движение 21

1.Татяна Дончева Тотева
2.Данаил Валериев Георгиев
3.Николай Валентинов Цуцумански
4.Румен Стефанов Рачев
5.Демира Еленкова Дичева
6.Павлина ВелчеваПопова
7.Иван Димитров Янев
8.Георги Борисов Генчев
9.Александър Денчев Денев
10.Татяна Илиева Спиридонова
11.Полина Петрова Дикова
12.Цвета Василиева Иванова-Булянска
13.Теодор Красимиров Конов
14.Камелия Борисова Атанасова-Иванова
15.Цветозар Атанасов Петков
16.Павлина Ангелова Ковачева
17.Наталия Иванова Караиванова
18.Анелия Николова Дошева
19.Стилян Стоянов Ранджев
20.Стоян Илиев Стоянов

9 – ДПС

1.Симеон Христов Симеонов
2.Александър Несторов Несторов
3.Стоян Генчев Стоянов
4.Щерю Щерев Щерев
5.Сезгин Юсеин Мехмед
6.Нина Дончева Пананова-Йорданова
7.Велизар Любчев Райков
8.Емил Янков Аврамов
9.Людмила Иванова Тончева
10.Исмет Хасанов Османов
11.Симеон Асенов Зидаров
12.Гергана Венкова Янакиева
13.Иса Абедин Осман
14.Елка Стоилова Чучуганова
15.Мануел Иванов Гьошев
16.Катерина Димитрова Варадева

10 – БСП

1.Стефан Ламбов Данаилов
2.Георги Страхилов Свиленски
3.Димитър Иванов Данчев
4.Нона Кръстева Йотова
5.Росен Малинов Малинов
6.Биляна Валентинова Станчева
7.Николай Боянов Маринов
8.Александър Любенов Илиев
9.Борис Цветков Цветков
10.Иван Янчов Таков
11.Орлин Киров Димов
12.Ана Георгиева Пиринска
13.Валентин Цветков Иванов
14.Венцислава Любомирова Каменова-Костадинова
15.Светослав Георгиев Стойков
16.Десислава Здравкова Таранова-Андонова
17.Елеонора Георгиева Петрова
18.Мариана Неделчова Божкова
19.Паскал Тодоров Желязков
20.Чавдар Николаев Савов
21.Огнян Здравков Нечев
22.Пламен Асенов Лазаров
23.Александър Спасов Грозданов
24.Ангел Стоицов Николов

11 – ГЕРБ

1.Владислав Иванов Горанов
2.Георги Евдокиев Марков
3.Джема Маринова Грозданова
4.Тома Любомиров Биков
5.Валентин Иванов Радев
6.Евгения Бисерова Алексиева
7.Йорданка Иванова Фикирлийска
8.Калин Любенов Вельов
9.Георг Даниелов Георгиев
10.Петър Славчев Манолов
11.Борислав Иванов Борисов
12.Стефани Михнева Михайлова
13.Васил Димитров Йорданов
14.Весела Димитрова Щерева
15.Албена Иванова Събева
16.Драгомир Владимиров Агайн
17.Теодора Огнянова Донкова-Сарафова
18.Цветомира Георгиева Георгиева
19.Елизабет Стефанова Петрова
20.Цветан Григоров Тодоров
21.Станислава Борисова Стойнова
22.Даниел Василев Костов
23.Теодора Николова Димитрова
24.Мартин Албенов Атанасов

12 – Партия на зелените

1.Валентин Симеонов Симов
2.Мария Йорданова Йончева
3.Борис Милчев Йолов
4.Пенко Георгиев Русев
5.Цветомир Димитров Начев
6.Калин Серафимов Николов

13 – ДОСТ

1.Евгений Светославов Михайлов
2.Георги Атанасов Боздуганов
3.Мария Костадинова Васева

14 – ПП Възраждане

1.Стела Димитрова Ангелова-Банкова
2.Николай Георгиев Дренчев
3.Александър Димитров Арангелов

15 – Презареди БГ (няма)

16 – „Да, България“

1.Стефан Любомиров Тафров
2.Емил Александров Георгиев
3.Ивайло Николаев Мирчев
4.Атанас Владиславов Славов
5.Антонина Минчева Душева
6.Адела Валери Качаунова
7.Тома Георгиев Белев
8.Мария Йорданова Ангелова
9.Мария Любомирова Кавлакова
10.Даниел Михайлов Неделчев
11.Ива Маринова Бонева
12.Александър Вилиянов Топузов
13.Катина Пенева Железова
14.Елена Симеонова Николова – Хаджигенова
15.Калин Апостолов Ангелов
16.Петър Йорданов Василев
17.Марта Христова Джалева

17 – Обединени патриоти (НФСБ, Атака и ВМРО)

1.Юлиан Кръстев Ангелов
2.Султанка Димитрова Петрова
3.Николай Симеонов Малинов
4.Венцислав Ангелов Тоцев
5.Одисей Спиридонов Спасов
6.Ради Николов Стоянов
7.Стоян Цонев Стоянов
8.Васил Светославов Христов
9.Станил Станиславов Станилов
10.Красимир Иванов Димитров
11.Красимир Дончев Каракачанов
12.Миглена Дойкова Александрова
13.Денчо Иванов Балев
14.Ангел Чавдаров Джамбазки

18 – КОЙ – Българска левица и Зелена партия

1.Светозар Стоянов Съев
2.Петко Маринов Джуджев
3.Йордан Владов Кръстев
4.Димитър Любчов Геров
5.Красимир Иванов Гинов
6.Атанас Тодоров Манушкин
7.Константин Цветанов Петров
8.Димитринка Петрова Бачийска
9.Георги Петков Манолов
10.Тодорка Тодорова Герова
11.Сийка Чудомирова Найденова

19 – Национална републиканска партия

1.Николай Цветанов Цветков
2.Ангел Кирилов Топчийски
3.Велислава Петкова Тодорова
4.Полина Любомирова Декова
5.Пламен Ангелов Борисов
6.Илиана Лазарова Хаджиева

20 – Българско национално обединение

1.Георги Венелинов Георгиев
2.Деница Георгиева Сеферинова
3.Асен Огнянов Асенов
4.Григор Стефанов Манчев
5.Милена Маринова Въчинска
6.Борислав Емилов Венков
7.Валентин Асенов Николов
8.Орлин Божидаров Денчев
9.Александър Асенов Гончаров
10.Светослав Светозаров Пенчев
11.Светослав Иванов Гаврилов
12.Борислав Иванов Братоев
13.Даниел Богданов Йорданов
14.Силвия Петева Николова
15.Юлиян Петров Петров

21 – Реформаторски блок и Глас народен

1.Петър Стефанов Москов
2.Венцислав Емилов Мицов
3.Жаклин Ваклуш Толева
4.Богдана Тодорова Станоева
5.Здравко Йорданов Цанев
6.Росица Желязкова Рачева
7.Светлин Димитров Танчев
8.Виолета Любомирова Донева-Янкулова
9.Вичо Христов Маждраков
10.Николай Петров Брънзалов
11.Балчо Димитров Балчев
12.Георги Петров Мъндев
13.Георги Момчилов Димитров
14.Захари Петров Петров
15.Полина Димитрова Иванова

София (МИР 23)

sofia

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

1 – ДРОМ

1 Ивайло Трифонов Минов
2 Цветан Миланов Ангелов

2 – Движение за радикална промяна „Българската пролет“

1 Лъчезар Аспарухов Аврамов
2 Венцеслав Стефанов Василев
3 Николай Рангелов Тренев
4 Евлоги Кирилов Миланов
5 Розалия Ангелова Траянова
6 Веселина Димитрова Стефанова
7 Евгения Христова Колева
8 Васил Веселинов Илиев
9 Станислава Иванова Иванова – Горостанова

3 – Движение „Напред, България“

1 Борис Рашков Рашков
2 Любен Пламенов Томов
3 Татяна Николаева Спасова

4 – „Нова република“

1 Трайчо Димитров Трайков
2 Атанас Петров Атанасов
3 Петър Владиславов Славов
4 Любомир Петров Георгиев
5 Венелина Ангелова Николова
6 Васил Наумов Бошнаков
7 Димитър Петров Божилов
8 Боряна Людмилова Нейкова
9 Виолетка Видева Панайотова
10 Кристина Николаева Петкова
11 Димитър Иванов Бончев
12 Лилия Миленова Белчева
13 Христина Иванова Димитрова
14 Светлан Симеонов Георгиев
15 Елка Владимирова Кънева
16 Таня Цветанова Нехризова
17 Николай Стоянов Дунчев

5 – Коалиция на недоволните

1 Емил Емилов Атанасов
2 Цветанка Здравкова Вълчева
3 Добринка Веселинова Димитрова – Пантазиева
4 Васил Георгиев Младенов
5 Николай Борисов Къркеланов
6 Борис Николаев Къркеланов
7 Борислав Христов Атанасов
8 Димитър Николаев Ганев
9 Мартин Георгиев Миланов
10 Цветанка Веселинова Костадинова
11 Христо Руменов Станев
12 Евгений Любенов Пеев
13 Димитър Михайлов Маринов
14 Петър Димитров Кобаков
15 Диана Маринова Маринова
16 Александър Пламенов Лазаров
17 Александър Стоянов Бахчеванов
18 Людмил Йорданов Велинов
19 Иван Костадинов Бочков
20 Васил Василев Младенов

6 – „Воля“

1 Албена Владимирова Найденова
2 Боряна Любенова Георгиева
3 Мартина Николова Кулева
4 Валентина Илиева Банчева
5 Стелияна Ивайлова Иванова
6 Калинка Райкова Славова
7 Веселин Станков Великов
8 Невена Сашева Ганчева
9 Мария Тодорова Караниколова
10 Димитър Радев Димитров
11 Симеон Георгиев Найденов
12 Павлина Атанасова Попова
13 Иван Йорданов Банчев
14 Цветелина Стоянова Лучкова
15 Ирена Лъчезарова Георгиева
16 Вихрен Иванов Бухов

7 – Български демократичен център – БДЦ

1 Виктор Илиянов Петров

8 – АБВ-Движение 21

1 Константин Василев Проданов
2 Марин Киров Димов
3 Димитър Радославов Веселинов
4 Васка Илчева Горанова
5 Борис Генадиев Панкин
6 Димитър Величков Димитров
7 Мехмед Мохарем Мехмед
8 Таня Александрова Иванова
9 Емил Николов Тарасов
10 Веселка Кузманова Вачева
11 Снежинка Атанасова Стойкова
12 Марияна Георгиева Георгиева
13 Васил Георгиев Георгиев
14 Методи Ангелова Ангелова
15 Георги Пламенов Сотиров
16 Станислав Василев Стрински
17 Валерия Никова Бончева
18 Глория Атанасова Стоянова
19 Владислав Атанасов Йончев
20 Асен Валериев Младенов
21 Миглена Тодорова Ганева
22 Марин Росенов Русев
23 Деница Илиева Симеонова
24 Антоанета Николова Дръндова
25 Явор Найденов Стоянов
26 Мирослав Кирилов Маринов
27 Атанас Иванов Василков
28 Траян Русинов Керанов
29 Марина Валериева Пейчева

9 – ДПС

1 Славчо  Пенчев Бинев
2 Ерман  Мустафов Занков
3 Едиз –  Ханиф  Баязидов Саидов
4 Мюжгян  Феимова Камберова
5 Юлияна Йотова  Йончовска
6 Павлина Николаева  Илиева
7 Ахмед Фикретов  Даудов
8 Глория-Никол Емилова Найденова
9 Красимир  Георгиев Пашалиев
10 Хакан Рюстемов  Рюстемов
11 Анелия Михайлова Петлешкова
12 Валери Любенов Савов
13 Димчо  Симеонов Шолинов
14 Христо  Венциславов Ценов

10 – БСП

1 Жельо Иванов Бойчев
2 Христо Танчев Проданов
3 Георги Георгиев Михайлов
4 Румен Василев Гечев
5 Ирена Тодорова Анастасова
6 Румен Николов Георгиев
7 Даниел Сергеев Тунчев
8 Любомир Евгениев Ковачев
9 Марин Василев Пенков
10 Десислава Иванова Маркова
11 Ваня Чавдарова Добрева
12 Орлин Георгиев Ваташки
13 Еньо Енев Савов
14 Светлана Стефанова Шаренкова
15 Христо Цветанов Монов
16 Деян Величков Борисов
17 Димитър Тодоров Генчев
18 Петър Христов Апостолов
19 Мария Стефанова Недялкова
20 Николай Пламенов Бериевски
21 Радина Тошкова Балабанова
22 Николай Кирилов Яръмов
23 Десислава Илиева Терзиева-Иванова
24 Пламен Веселинов Пувков
25 Александър Вачев Петров
26 Антоанета Милчова Георгиева
27 Николай Георгиев Гърнев
28 Ивайло Георгиев Маринов
29 Петя Петрова Шерденова
30 Иван Рачков Иванов
31 Владимир Юриев Илков
32 Ивайло Илиянов Павлов

11 – ГЕРБ

1 Томислав Пейков Дончев
2 Димитър Борисов Главчев
3 Александър Руменов Ненков
4 Милена Цветанова Дамянова
5 Данаил Димитров Кирилов
6 Теодора Радкова Георгиева
7 Валентин Алексиев Николов
8 Александър Койчев Иванов
9 Мария Йорданова Илиева
10 Емануела Здравкова Спасова
11 Зорница Димитрова Русинова
12 Кръстьо Стоянов Кривов
13 Пламен Огнянов Църноречки
14 Лиляна Друмева Радева
15 Атанас Андонов Бояджиев
16 Павел Михайлов Савов
17 Антоний Венциславов Кръстев
18 Георги Стефанов Георгиев
19 Георги Сандов Николов
20 Димитър Делчев Русенов
21 Лилия Атанасова Борисова
22 Веселин Тодоров Ковачев
23 Борислав Иванов Пелов
24 Деян Петков Петков
25 Димо Красимиров Василев
26 Христо Здравков Паскалев
27 Анна Първанова Манчева-Димова
28 Димитър Стефанов Хаджикотев
29 Светослав Емилов Казаков
30 Диана Методиева Цекова
31 Полина Николова Петрова
32 Васил Благовестов Михов

12 – Партия на Зелените

1 Владимир Димитров Николов
2 Милена Кирова Иванова
3 Владимир Милчев Апостолов
4 Светослава Иванова Горанова
5 Симон Теодоринов Симеонов
6 Любомир Димитров Кьосев
7 Цвета Петрова Филипова
8 Любка Георгиева Венкова
9 Петър Драгомиров Драгоев
10 Марио Огнянов Стефанов
11 Петър Валериев Китев

13 – ДОСТ

1 Корман Якубов Исмаилов
2 Николина Александрова Даскалова
3 Мария Костадинова Васева

14 – ПП „Възраждане“

1 Николай Георгиев Дренчев
2 Огнян Драгомиров Иванов
3 Боян Младенов Захариев

16 – Движение „Да, България“

1. Антоанета Димитрова Цонева
2. Александър Динов Кьосев
3. Надежда Георгиева Йорданова
4. Виктор Стоянов Стоянов
5. Вера Димитрова Асенова
6. Свилен Георгиев Ноев
7. Борислав Димитров Сандов
8. Емил Джауад Джасим
9. Ива Маринова Бонева
10. Анелия Дудова Динова
11. Стоян Георгиев Михайлов
12. Адриан Найденов Илиев
13. Теодор Кръстев Лулчев
14. Татяна Петрова Иванова
15. Васил Костадинов Гюров
16. Борис Димитров Вунчев
17. Здравка Йорданова Йорданова
18. Владислав Панчев Панев
19. Александра Андреева Соскова
20. Александър Драгомиров Петров
21. Чавдар Радославов Арсов
22. Александър Александров Пелев

17 – Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО

1 Валери Симеонов Симеонов
2 Миглена Дойкова Александрова
3 Петър Александров  Харалампиев
4 Мария  Йорданова Цветкова
5 Кристиян  Роберт Димитров
6 Михаил Иванов  Петров
7 Венера Божидaрова Тодорова
8 Десислав Славов Чуколов
9 Владимир Андреев  Тодоров
10 Манол Петров Станков
11 Станил Станиславов Станилов
12 Стефан Лазаров Лалов
13 Красимир   Драганов Зарев
14 Иван  Тодоров Димитров
15 Марина  Маринова Проданова
16 Борислав Панайотов  Неделков

18 – Коалиция „КОЙ-Българската левица и Зелена партия“

1 Маргарита Милева Милева
2 Васко Петров Иванов
3 Панталей Георгиев Кочорапов
4 Катя Стоянова Монева
5 Петър Евтимов Евтимов
6 Максим Генов Велков
7 Петър Кинов Станоев
8 Светла  Борисова Размова
9 Галина Савчева Димитрова

19 – Национална републиканска партия

1 Лидия Петева Хаджиева
2 Марияна Седефчова Маджарска
3 Петър Емилов Колев
4 Николай Стоянов Коев
5 Бранимир Кирилов Аслански
6 Ивайло Първанов Илиев
7 Явор Атанасов Атанасов
8 Николай Стефанов Янев

20 – Българско национално обединение

1 Янко  Иванов Йончев
2 Васил  Николаев Петев
3 Ганчо  Костадинов Николов
4 Стоян  Любомиров  Буколски
5 Светослав  Светозаров Пенчев
6 Светослав  Иванов Гаврилов
7 Красимира Иванова Бойчева
8 Милена Маринова Въчинска
9 Григор Стефанов  Манчев
10 Даниел  Богданов Йорданов
11 Валентин  Асенов Николов
12 Александър  Асенов Гончаров
13 Боян  Николов Цонев
14 Пламен Нейков Нейков
15 Салваторе Цанов Банков

21 – Реформаторски блок – Глас народен

1. Божидар  Цецов Лукарски
2. Антони Антониев Тренчев
3. Ивайло Христов Йонков
4. Николай Стоев Николов
5. Пламен  Иванов Антов
6. Валентин Любенов Павлов
7. Стефан Вълков Вълков
8. Витали Богданов Хамбарджиев
9. Виктор Николаев Гусев
10. Александра Росалинова Славчева
11. Георги Димов Колев
12. Тодор Радиум Токин
13. Димитър Димов Керемидчиев
14. Боян Василев Чобанов
15. Станислав Бойчев Благоев
16. Стоян Димитров Стоянов
17. Александър Митков Йоцев
18. Тодор Езекиев Грозданов
19. Хито Гецев Хитов
20. Димитър Асенов Колев
21. Стоян Митев Желев

Независим

Георги Стоянов Кадиев

Смолян (МИР 22)

smolyan

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Десислава Дариткова (ГЕРБ)

Дора Янкова (БСП)

Мустафа Карадайъ (ДПС)

Ариф Агуш (РБ)

Петър Кадиев (АБВ)

Силвия Трендафилова (Патриотичен фронт)

Стилиян Аврамов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Кирил Димитров Пулчев
2. Радка Иванова Свиркова
3. Антон Пламенов Абаджиев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Тодор Куртев Цоков
2. Венцеслав Димитров Даскалов
3. Мариян Венциславов Маринов
4. Христина Щонова Кирякова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Димитър Йорданов Запрянов
2. Веселин Петров Христов
3. Камен Захариев Тасков
4. Свилен Петков Стоянов

4 – Партия „Новото време“

1. Росица Милкова Лисичкова
2. Николай Иванов Томов
3. Стоян Петков Христов

5 – Партия „Обединена България“

1. Йосиф Митков Старков
2. Рейхан Реджебов Халибрямов
3. Юлияна Чавдарова Петкова
4. София Минчева Килявкова
5. Емил Любенов Котупов
6. Людмила Чавдарова Петкова
7. Екатерина Христова Жайгарова
8. Станимир Костадинов Килявков

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Йордан Борисов Недев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Ариф Сами Агуш
2. Димитър Костадинов Палагачев
3. Нина Димитрова Герджикова
4. Йордан Цветков Шишманов
5. Брахим Брахимов Чернарев
6. Христо Крумов Станчев
7. Хасан Ферхадов Хаджиев

8 – Партия „Нова България“

1. Даниела Тодорова Родопска
2. Димитър Венциславов Костов
3. Атанас Димитров Цветков
4. Таня Любомирова Китанчева

9 – Партия ГЕРБ

1. Даниела Анастасова Дариткова-Проданова
2. Недялко Живков Славов
3. Марин Ташев Захариев
4. Руси Вадимов Чаушев
5. Красимир Митков Събев
6. Шукри Асанов Халилов
7. Денислав Емилов Костов
8. Димитър Данчев Настанлиев

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Димитър Иванов Шаламанов

11 – Партия „Атака“

1. Борислав Костадинов Киряков
2. Живко Росенов Чепишев
3. Кирил Асенов Колачев
4. Марияна Станкова Динева

12 – Партия НДСВ

1. Георги Спасов Иванов
2. Сейди Реджепов Джебиров
3. Атанас Ангелов Ежев
4. Стоян Дамянов Танев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Стилиян Никифоров Аврамов
2. Костадин Кръстев Василев
3. Марина Спасова Иванова
4. Божидар Данаилов Кисьов
5. Тодор Пламенов Филипов
6. Юлиян Мичев Порязов
7. Ахмед Еминов Бучев
8. Здравко Асенов Сакалев

14 – Коалиция АБВ

1. Петър Георгиев Кадиев
2. Димитър Карамфилов Трендафилов
3. Румен Петров Бечев
4. Стамен Драгомиров Гочев
5. Шинка Вълчева Янкова
6. Милен Сашев Личев
7. Соня Димитрова Велинова
8. Георги Петров Тилков

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Васил Николов Попов
2. Иван Петров Мастиков
3. Петко Маринов Джуджев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Стойко Димитров Стойков
2. Николай Ангелов Минев
3. Симеон Николов Борисов
4. Тодорка Василева Манолевска
5. Албена Стойчева Иванова
6. Николай Иванов Найденов
7. Надежда Мирославова Заимова
8. Юлиян Бисеров Кикьов

17 – Коалиция „Десните“

1. Анелия Димитрова Почеканска
2. Благой Петков Петлов
3. Елена Димитрова Чанкова
4. Стоян Янков Павлов

18 – Партия ДПС

1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Хайри Реджебов Садъков
3. Десислава Събева Димитрова
4. Пламен Мирославов Айвазов
5. Ферит Асанов Добревски
6. Севим Исмет Мусак
7. Елисавета Георгиева Кехайова
8. Салих Рамадан Аршински

19 – Партия „Глас народен“

1. Найден Георгиев Найденов
2. Неделин Николаев Бояджиев
3. Мария Христова Мърхова

20 – Партия на зелените

1. Никола Танчев Николов
2. Гинка Колева Василева

21 – Партия „Нова сила“

1. Димитър Борисов Чинакчиваров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Дора Илиева Янкова
2. Емил Минков Хумчев
3. Валентина Асенова Павлова
4. Марияна Антонова Методиева
5. Венцислав Владимиров Венков
6. Светослав Митков Димитров
7. Слава Тодорова Пепеланова
8. Георги Христов Славов

23 – Партия „Зелените“

1. Борислав Димитров Сандов
2. Андрей Христов Ралев

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Силвия Чавдарова Трендафилова
2. Анастас Ставрев Коджебашев
3. Христо Костадинов Камишев
4. Мария Метаксинова Жайгарова
5. Васил Димитров Николов
6. Иван Стефков Цоньовски
7. Славчо Тодоров Батинков
8. Васко Еньов Айвазов

25 – Партия „Република БГ“

1. Ралица Николова Данчева
2. Иво Георгиев Петров
3. Асен Велинов Ченакчиев
4. Тихомир Стефанов Петров

Сливен (МИР 21)

sliven

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Десислава Танева (ГЕРБ)

Таско Ерменков (БСП)

Янко Янков (ДПС)

Димитър Сяров (РБ)

Иван Иванов (АБВ)

Петър Петров (Патриотичен фронт)

Георги Балабанов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Драгомир Димитров Дечев
2. Татяна Иванова Кирова
3. Рая Георгиева Султанова
4. Снежана Кръстева Томова-Иванова
5. Васил Георгиев Енчев
6. Борислав Николаев Сяров

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Йордан Тодоров Йорданов
2. Тодор Веселинов Милушев
3. Христо Руменов Станев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Веселин Петров Христов
2. Желязко Щерев Събев
3. Гергана Димитрова Кирова
4. Теодор Георгиев Свиленов

4 – Партия „Новото време“

1. Камелия Петкова Тренева
2. Ивайло Сергеев Тончев
3. Донка Петкова Желева
4. Алексей Николаев Дамянов

5 – Партия „Обединена България“

1. Стефка Георгиева Георгиева
2. Лъчезар Панайотов Дойчев
3. Петър Василев Мановски

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Крум Ангелов Цоклинов

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Димитър Петров Сяров
2. Кирчо Димитров Димитров
3. Нина Стефанова Борова
4. Ашкън Рамадан Веиз
5. Катерина Любомирова Ангелова
6. Георги Петров Мавродиев
7. Мартин Денизи Олегов Андреев
8. Златица Митева Кунева-Танева
9. Ралица Димчева Колева
10. Николай Кръстев Николов
11. Севди Мустафова Алиева
12. Стела Георгиева Атанасова

8 – Партия „Нова България“

1. Антония Веселова Дамянова
2. Пламен Иванов Костов
3. Александър Костадинов Канурков
4. Живко Димов Желев
5. Камен Каменов Лисички
6. Мариан Любчев Костов

9 – Партия ГЕРБ

1. Десислава Жекова Танева
2. Галя Енева Захариева
3. Мария Щерева Белова
4. Камен Светлозаров Костов
5. Петьо Савов Келеведжиев
6. Ивайло Иванов Енев
7. Милена Николаева Чолакова
8. Красимир Илиев Кръстев
9. Петко Борисов Ненов
10. Силвия Господинова Маринова
11. Георги Стоянов Стоянов
12. Веселина Иванова Миланова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Николай Апостолов Апостолов
2. София Борислав Костадинова

11 – Партия „Атака“

1. Димитър Димчев Димов
2. Стоян Стаматов Пенев
3. Георги Христов Петров
4. Светла Апостолова Петрова
5. Минка Чернева Жабова
6. Ваня Георгиева Недева

12 – Партия НДСВ

1. Иван Благоев Благоев
2. Мирослава Петкова Митева-Тенева
3. Тихомир Василев Вичев
4. Силвия Филипова Недева
5. Радка Монева Енчева
6. Димитър Георгиев Паунов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Георги Великов Балабанов
2. Ангел Христов Ангелов
3. Иван Колев Данчев
4. Стефан Тончев Кондузов
5. Антон Пасков Стефанов
6. Пламен Йорданов Пенчев
7. Диана Георгиева Георгиева
8. Антон Атанасов Цонков
9. Людмила Костадинова Зинкова
10. Коста Атанасов Къчев
11. Даниел Петров Върбанов
12. Тодор Георгиев Тодоров

14 – Коалиция АБВ

1. Иван Славов Иванов
2. Михаил Желев Стойков
3. Петко Георгиев Цанков
4. Маруся Тодорова Димова
5. Петър Горанов Петров
6. Павел Добрев Петков
7. Стефан Йовев Джумалиев
8. Петя Атанасова Дунчева
9. Десислава Светославова Павлова
10. Щилиян Красимиров Перчемлиев
11. Ана Добромирова Бързачка
12. Станимир Василев Влахов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Александър Панайотов Каракачанов
2. Дорислав Йорданов Господинов
3. Веселина Димитрова Коналиева
4. Дилиян Маринов Сливнелиев
5. Живка Вълева Мартинова
6. Румяна Йорданова Божилова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Петър Иванов Димитров
2. Стефка Николаева Шевкенова
3. Андрея Панайотов Андреев
4. Яница Красимирова Атанасова
5. Андон Иванов Добрев
6. Петко Иванов Приставов
7. Стефан Петров Петров
8. Стефан Василев Желязков
9. Йордан Иванов Балтов
10. Тихомир Алексиев Кондев
11. Теодор Димитров Одрински
12. Филип Ангелов Маринов

17 – Коалиция „Десните“

1. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
2. Димитър Димитров Недев
3. Станка Господинова Тачева-Йоргова
4. Нанка Петкова Пенева-Гешева
5. Мариана Великова Кирилова
6. Силвия Миткова Данева
7. Красимир Танев Сербезов

18 – Партия ДПС

1. Янко Александров Янков
2. Мустафа Юсеинов Мустафов
3. Мехмедали Зейнал Гази
4. Медиха Йълмазова Тосунова
5. Ахмед Али Бинбаш
6. Джемал Мурад Чобан
7. Митьо Стоянов Чалъков
8. Неджми Осман Ахмед
9. Кемал Джемал Кьойбаши
10. Георги Пеев Сотиров
11. Валери Илиев Башев
12. Петър Мирчев Петров

19 – Партия „Глас народен“

1. Сава Любомиров Маринов
2. Здравко Станчев Атанасов
3. Добромир Христов Батинков

20 – Партия на зелените

1. Цветан Стоименов Ночев
2. Димитър Борисов Демирев

21 – Партия „Нова сила“

1. Светослав Петров Иванов
2. Снежана Стефанова Иванова
3. Борислав Валентинов Пенков
4. Петър Николов Петров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Таско Михайлов Ерменков
2. Деян Цанков Дечев
3. Димитър Петров Динев
4. Ваня Дечкова Колева
5. Мариета Дойчева Петкова
6. Цвета Благоева Бъчварова
7. Сиво Петров Сивов
8. Пепа Димитрова Беева
9. Соня Тенева Келеведжиева
10. Любомир Иванов Леонов
11. Павлета Динкова Стоянова
12. Галина Димитрова Божерикова

23 – Партия „Зелените“

1. Николай Янков Сиджимов
2. Кирил Димитров Ценев

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Петър Христов Петров
2. Доброслав Иванов Иванов
3. Иван Стефанов Топалов
4. Захари Димитров Стоянов
5. Димитър Младенов Младенов
6. Пенка Колева Нейчева
7. Петко Пенчев Петков
8. Иван Дончев Кацаров
9. Мариян Недялков Димитров
10. Йордан Иванов Чолаков
11. Янка Иванова Иванова
12. Валентин Гочев Велев

25 – Партия „Република БГ“

1. Таня Михалева Вълева
2. Петя Недялкова Недялкова
3. Антон Станимиров Иванов
4. Велина Димитрова Русева
5. Донка Иванова Иванова
6. Радка Дойчева Николова