Ловеч (МИР 11)

lovec

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Корнелия Маринова (ГЕРБ)

Димитър Горов (БСП)

Джейхан Ибрямов (ДПС)

Николай Вълков (РБ)

Кирил Цочев (АБВ)

Павлин Цветков (Патриотичен фронт)

Калина Крумова (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Данаил Валериев Георгиев

2. Ваня Динкова Давидова

3. Витомир Христов Вутов

4. Петър Стоянов Груев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Петър Георгиев Петров

2. Стефан Стефанов Митев

3. Асен Ангелов Симеонов

4. Цветан Димитров Стоянов

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Йонка Красимирова Иванова

2. Тодор Гатев Тодоров

3. Иво Василев Василев

4. Радослав Розенов Зарков

4 – Партия „Новото време“

1. Мирослав Петров Севлиевски

2. Ивелина Русчева Мънкова

3. Мартин Христов Коев

5 – Партия „Обединена България“

1. Емил Цветанов Цветанов

2. Людмил Евгениев Здравков

3. Мирослав Дончев Димитров

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Младен Илич Барболов

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Николай Владимиров Вълков

2. Анна Василева Тодорова

3. Вилдан Ферахидинова Байрактарова

4. Свилен Цонев Андреев

5. Тодор Ангелов Тодоров

6. Методий Юлиянов Хаджиев

7. Божидар Цецов Лукарски

8 – Партия „Нова България“

1. Венцислав Веселинов Димитров

2. Александра Владимирова Бенова

9 – Партия ГЕРБ

1. Корнелия Добрева Маринова

2. Николай Нанков Нанков

3. Иван Николов Миховски

4. Мадлена Цветанова Бояджиева – Ничева

5. Ваня Владимирова Събчева

6. Ценка Пенкова Лазарова

7. Йордан Дониславов Досев

8. Андрей Димитров Моврадинов

9. Антон Ангелов Долапчиев

10. Росица Димитрова Маринова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Петър Димитров Магеранов

11 – Партия „Атака“

1. Кирил Красимиров Колев

2. Надя Георгиева Вълкова

3. Виолета Василева Христова

4. Георги Стефанов Ганчев

5. Ивайло Иванов Димитров

12 – Партия НДСВ

1. Галин Василев Василев

2. Васил Йотов Шкодров

3. Бианка Цанкова Павлова

4. Иван Минков Иванов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Калина Венелинова Крумова (заличена по собствено желание)

2. Десислава Атанасова Балабанова

3. Трифон Дачев Трифонов

4. Нора Борисова Стоичкова

5. Катя Георгиева Божинова

6. Сава Маринов Попов

7. Николай Гаврилов Славков

8. Петко Радулов Иванов

9. Николета Красимирова Цочева

10. Дако Миков Стоянов

14 – Коалиция АБВ

1. Кирил Петров Цочев

2. Дилян Ангелов Енкин

3. Наталия Маринова Иванова-Ташева

4. Бисер Божидаров Димов

5. Милена Василева Генова

6. Ивайло Спасов Иванов

7. Десислава Георгиева Ванова

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Румен Стоянов Йорданов

2. Павел Райков Павлов

3. Севделина Албертова Манева

4. Димитрина Траянова Боева

5. Райко Павлов Иванов

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Митко Цочев Нанковски

2. Светослав Димитров Станев

3. Веселин Борисов Нанев

4. Мариан Маринов Атанасов

5. Панталей Георгиев Кочорапов

6. Томи Йорданов Лалов

7. Тодор Антонов Живков

17 – Коалиция „Десните“

1. Тодор Василев Василев

2. Бисер Радославов Пелов

18 – Партия ДПС

1. Джейхан Хасанов Ибрямов

2. Захари Хариев Велев

3. Методи Васков Петков

4. Николай Великов Мирчев

5. Марио Киров Рангелов

6. Анатоли Асенов Миланов

7. Антон Красимиров Ангелов

8. Ренета Адрианова Романова

19 – Партия „Глас народен“

1. Петко Василев Кочевски

2. Павел Иванов Станков

3. Росен Маринов Костов

20 – Партия на зелените

1. Йото Христов Пацов

2. Синчец Борисов Георгиев

21 – Партия „Нова сила“

1. Светослав Петров Иванов

2. Снежана Стефанова Иванова

3. Стоян Златанов Златанов

4. Веселин Стефанов Василев

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Димитър Ангелов Горов

2. Владимир Вачев Хаджийски

3. Цецка Димитрова Петкова

4. Васил Стоянов Василев

5. Иван Василев Иванов

6. Искрен Маринов Йотов

7. Росен Любенов Веселинов

8. Страцимир Веселинов Петков

9. Цоло Гачев Христов

10. Ралица Хубанова Пенкова

23 – Партия „Зелените“

1. Марин Павлинов Калчев

2. Георги Антонов Антонов

3. Наталия Петрова Димитрова-Попова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Павлин Иванов Цветков

2. Боян Тончев Владовски

3. Иван Цанов Иванов

4. Христина Георгиева Вълова

5. Тихомир Йорданов Лилов

6. Мариана Йотова Василева

7. Вероника Пламенова Банчева

8. Пламен Михайлов Василев

9. Стефан Йонков Стефанов

25 – Партия „Република БГ“

1. Иванка Петрова Драгнева

2. Лазарин Георгиев Дочев

3. Цветан Валентинов Георгиев

4. Виктория Тодорова Кръстева

5. Слав Виолинов Димитров

Монтана (МИР 12)

montana

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Десислава Атанасова (ГЕРБ)

Емил Райнов (БСП)

Петър Чобанов (ДПС)

Борислав Великов (РБ)

Емил Георгиев (АБВ)

Борис Ячев (Патриотичен фронт)

Чавдар Пейчев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Ксения Йотова Георгиева

2. Стефан Олегов Стефанов

3. Любомир Кирилов Кольов

4. Галина Генчева Тодорова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Бойко Евгениев Ноев

2. Атанаска Антимова Павлова

3. Ивайло Йосифов Трифонов

4. Горан Георгиев Григоров

5. Венцислав Давидов Кудинов

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Елена Асенова Челебийска

2. Пламен Тодоров Костов

3. Борис Филипов Иванов

4 – Партия „Новото време“

1. Величко Стойчев Клингов

2. Явор Танев Янков

3. Евгени Петров Павлов

5 – Партия „Обединена България“

1. Валери Петров Петров

2. Димитър Иванов Митов

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Иван Димитров Митов

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Борислав Любенов Великов

2. Иво Димитров Гигов

3. Радостина Славчова Чернева

4. Красимир Божидаров Крумов

5. Вероника Илиева Григорова

6. Елена Димитрова Георгиева

7. Пламен Георгиев Мечков

8. Цеца Крумова Кирилова

9. Теодора Ивайлова Никитиева

8 – Партия „Нова България“

1. Георги Христов Георгиев

2. Владимир Каменов Петров

3. Валентин Владимиров Пешков

4. Петър Викторов Младенов

9 – Партия ГЕРБ

1. Десислава Вълчева Атанасова

2. Златко Димитров Тодоров

3. Петър Илиев Якимов

4. Камелия Милчева Арсенова

5. Росен Иванов Белчев

6. Веселин Иванов Николов

7. Христо Йорданов Кастрев

8. Калин Филипов Хайтов

9. Тони Ралчев Петров

10. Мариета Горкова Дамянова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Станчо Тошков Тотов

11 – Партия „Атака“

1. Адриан Христов Асенов

2. Румен Иванов Ерменков

3. Борислав Минков Герасимов

4. Лъчезар Любомиров Лазаров

5. Илия Костов Якимов

6. Мирослав Максимов Димитров

7. Людмил Рангелов Софрониев

8. Емил Александров Павлов

12 – Партия НДСВ

1. Цветан Иванов Белов

2. Диана Гошова Ангелова

3. Даниела Димитрова Йорданова

4. Николай Георфиев Митов

5. Анатоли Иванов Петков

6. Цветан Крумов Георгиев

7. Димитър Цветанов Димитров

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Чавдар Славчев Пейчев

2. Пламен Макавеев Петков

3. Румяна Георгиева Кирилова

4. Наталия Димитрова Славчева

5. Бисер Валериев Каменов

6. Румен Георгиев Петров

7. Александър Атанасов Георгиев

8. Светлин Георгиев Гогов

9. Димитър Рафаилов Цветанов

10. Галя Григорова Цекова

14 – Коалиция АБВ

1. Емил Константинов Георгиев

2. Ангел Бориславов Ангелов

3. Калина Петрова Гашева

4. Петър Тодоров Петров

5. Божин Владимиров Гаврилов

6. Моника Пламенова Божинкова

7. Петко Кирилов Петков

8. Асен Арсенов Димитров

9. Иван Бориславов Иванов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Васко Петров Иванов

2. Данаил Александров Цветанов

3. Иван Пешев Иванов

4. Чавдар Кръстев Кръстев

5. Габриел Георгиев Герасимов

6. Петко Маринов Джуджев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Мадлена Красимирова Стефанова

2. Любомир Цецов Цецов

3. Марчело Пеков Манойолов

4. Иван Мирославоа Георгиев

5. Симеон Николов Борисов

6. Валентина Йорданова Аристотелова

17 – Коалиция „Десните“

1. Надя Димитрова Миронова

2. Аврам Василев Кажалянски

3. Евелина Миткова Стефанова

4. Даниела Николова Благоева

5. Бисер Радославов Пелов

18 – Партия ДПС

1. Петър Пандушев Чобанов

2. Емил Алексиев Тодоров

3. Красимира Александрова Бориславова

4. Петко Данаилов Петков

5. Тодор Найденов Благоев

6. Георги Николаев Георгиев

7. Ивелина Пертова Цветанова

8. Добромир Чавдаров Йоцов

9. Тихомир Григоров Трифонов

10. Лина Кирилова Цветанова

19 – Партия „Глас народен“

1. Андрей Първанов Бояджиев

2. Росен Петров Георгиев

3. Николай Бенчев Йочколовски

4. Елвис Димитров Георгиев

5. Антоний Красимиров Танков

20 – Партия на зелените

1. Гергана Цекова Кръстева-Стоянова

2. Христо Христов Дунчев

3. Никола Русинов Иванов

21 – Партия „Нова сила“

1. Стефан Василев Урумов

2. Найденов Каменов Рангелов

3. Юлия Петрова Коцакова

4. Ивайло Иванов Митев

5. Петър Каменов Варков

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Емил Димитров Райнов

2. Марин Йорданов Маринов

3. Валентин Венциславов Евтимов

4. Леночка Кръстева Ангелова

5. Илиян Ангелов Тимчев

6. Руси Иванов Статков

7. Камен Цветанов Каменов

8. Георги Сашков Младенов

9. Анита Кирилова Николова

10. Нако Райков Стефанов

23 – Партия „Зелените“

1. Петко Димитров Цветков

2. Димитър Константинов Иванов

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Борис Янков Ячев

2. Марин Иванов Цветков

3. Симеон Василев Власев

4. Пенка Георгиева Стаменова

5. Емил Ивайлов Йосифов

6. Пламен Божидаров Ценов

7. Захаринка Ангелова Николова

8. Софрони Кръстев Захариев

9. Николай Цветомилов Петров

10. Николай Петров Николов

25 – Партия „Република БГ“

1. Мая Богданова Антонова-Червеняшка

2. Пртко Илиев Петков

3. Валери Борисов Павлов

4. Алеко Йосифов Куньов

5. Младен Пантелеев Младенов

Пазарджик (МИР 13)

pazardjik

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

ген. Стоян Тонев (ГЕРБ)

Янаки Стоилов (БСП)

Делян Пеевски (ДПС)

Бойка Маринска (РБ)

доц. д-р Стайко Спиридонов (АБВ)

Стефан Солаков (Патриотичен фронт)

Христо Тодоров (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Eлена Георгиева Костова-Петкова

2. Стоимен Павлов Церовски

3. Николай Георгиев Арнаудов

4. Нина Илиева Змийчарова-Димова

5. Силвана Георгиева Костадинова-Новоместска

6. Стилияна Славеева Стойкова

7. Феня Димитрова Проданова

8. Йордан Николов Клечеров

9. Маргарита Стоянова Младенова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Йорданка Благоева Делкова

2. Тодор Куртев Цоков

3. Ангел Борисов Ангелов

4.Янко Атанасов Узунов

5.Тодор Георгиев Хайдуков

6. Здравко Георгиев Караиванов

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Тони Димитров Баждаров

2. Кръстан Стоянов Кръстанов

3. Парашкева Стоянова Иванова

4. Тодор Петров Тодоров

5. Иван Георгиев Иванов

4 – Партия „Новото време“

1. Росица Йовчева Кабзева-Дикина

2. Янко Ангелов Йорданов

3. Светослав Спасов Савов

4. Евгени Петров Павлов

5 – Партия „Обединена България“

1. Веселка Георгиева Ядкова

2. Стефка Генчова Богданова

3. Илиян Илиянов Кожухаров

4. Адрияна Георгиева Тонкова

5. Деяна Стоянова Лупова

6. Димитър Атанасов Делирадев

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Иван Атанасов Колчаков

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1 Бойка Грозева Маринска

2 Валентин Цвятков Карабойчев

3 Венцислав Георгиев Личев

4 Борис Георгиев Станков

5 Петър Андреев Ангелов

6 Пепа Ганчева Филина

7 Димитър Николов Батаклиев

8 Елихан Юсеинова Капланова

9 Даниела Асенова Салкина

10 Димитър Христов Герасимов

8 – Партия „Нова България“

1. Боряна Чавдарова Пенева

2. Иван Николаев Паланов

3. Марияна Василева Бълдъркова

9 – Партия ГЕРБ

1 Стоян Димитров Тонев

2 Дончо Спасов Баксанов

3 Гинче Димитрова Караминова

4 Христо Илиев Калоянов

5 Дияна Илиева Кехайова

6 Петко Валентинов Петков

7 Лъчезар Стоянов Илинов

8 Атанас Иванов Узунов

9 Десислава Йорданова Костадинова- Гушева

10 Кирил Радославов Гелеменов

11 Дечо Найденов Спасов

12 Емил Димитров Горанов

13 Росица Ангелова Рускова

14 Надежда Георгиева Терзиева

15 Стефан Неделчев Мирев

16 Иван Георгиев Цурев

17 Николай Георгиев Ангелов

18 Димитър Иванов Гечев

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Агоп Едуард Каспарян

2. Петко Иванов Вацев

11 – Партия „Атака“

1. Станислав Тодоров Станилов

2. Красимир Георгиев Първанов

3. Георги Михайлов Сенгалевич

4. Иван Първанов Дачев

5. Иван Тодоров Иванов

6. Цветко Благов Петлов

7. Стефан Костадинов Георгиев

8. Серьожа Лазаров Даскалов

9. Димитър Илионов Колчаков

12 – Партия НДСВ

1. Иван Петров Аврамов

2. Соня Стоянова Драгоева

3. Ангелина Драгомирова Христова

4. Димитър Марков Вълчев

5. Михаил Йорданов Димитров

6. Пенка Атанасова Нешева

7. Радка Петьова Господова

8. Йордан Александров Йорданов

9. Светла Ангелова Козарева

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Христо Георгиев Тодоров

2. Ангел Георгиев Даскалов

3. Красимир Манолов Темнилов

4. Георги Спасов Генов

5. Биляна Алекова Бешева

6. Иван Иванов Търпоманов

7. Милен Емилов Шехтов

8. Анастасия Викторова Мераклийска

9. Лука Ненков Делийски

10. Валя Спасова Ал Самара

11. Йорданка Иванова Лютакова

12. Георги Николов Пройкин

13. Саша Атанасова Филипова

14. Милен Георгиев Христосков

15. Ради Ангелов Радев

16. Марина Благоева Мишева

17. Шенка Павлова Илиева

14 – Коалиция АБВ

1. Стайко Иванов Спиридонов

2. Атанас Иванов Кузманов

3. Венко Димитров Балтаджиев

4.Татяна Ненкова Пенчева

5.Славейко Николов Стоицов

6. Димитър Крумов Паунов

7. Цоко Георгиев Цоков

8. Ягодка Иванова Шопова

9. Иван Александров Кьосов

10. Радослава Василева Василева

11. Тодор Желязков Ничев

12. Десислава Стоянова Тодорова

13. Георги Любенов Лазаров

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Юрий Георгиев Сапунджиев

2. Спартак Костов Кънев

3. Спас Тодоров Джумайски

4. Иво Иванов Лулчев

5. Стоянка Кръстева Пенева

6. Людмил Христов Стоянов

7. Димитър Димитров Прасев

8. Румен Стефанов Иванов

9. Здравка Стефанова Димитрова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Илко Добрев Дишков

2. Георги Андреев Андреев

3. Борис Димитров Димитров

4. Любомир Николов Видев

5. Любена Миткова Начева

6. Димитър Георгиев Димитров

7. Дафинка Ангелова Кънева

8. Николай Иванов Найденов

9. Митко Максимов Ангелов

10. Савина Кирилова Топкарова

11. Никола Георгиев Димитров

17 – Коалиция „Десните“

1. Емил Торков Мечикян

2. Димитър Димитров Калбуров

3. Димо Рашев Рашов

4. Мария Людмилова Илиева – Ракова

5. Ана Мариянова Танчовска

6. Марияна Димитрова Стоянова

7. Григор Стоилов Дамянов

8. Мария Николаева Динкова

9. Елена Димитрова Чанкова

18 – Партия ДПС

1. Делян Славчев Пеевски

2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева

3.Сергей Манушов Кичиков

4. Ифет Мехмед Триградлиева

5. Марин Христов Янков

6.Сабире Раим Рамадан

7.Цанко Бенчов Моллов

8.Мустафа Мехмед Бандьо

9.Елена Петрова Пейчинова

19 – Партия „Глас народен“

1. Людмил Димитров Георгиев

2. Тодор Борисов Тодоров

3. Велко Димитров Савов

4. Красимир Владимиров Куцаров

5. Елена Ангелова Начева

6. Иван Горанов Милушев

20 – Партия на зелените

1. Иван Георгиев Проданов

2. Красимира Борисова Дунчева

21 – Партия „Нова сила“

1. Людмил Любенов Новков

2. Стоян Златанов Златанов

3. Милен Стефанов Стоянов

4. Атанас Симеонов Атанасов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Янаки Боянов Стоилов

2. Йордан Стоянов Младенов

3. Георги Василев Янчев

4. Диана Маринова Варникова-Милчева

5. Ибрахим Хаджинедим Генджев

6. Лазар Огнянов Попов

7. Георги Светломиров Петров

8. Петя Николаева Цанкова

9. Мария Георгиева Краева

10. Гурко Георгиев Митев

11. Нина Иванова Димова

12. Димитър Спасов Димитров

13. Стойко Стойчев Стефанов

14. Мария Георгиева Владова

15. Светлана Димитрова Парашкевова-Узунова

16. Георги Петров Керелов

17. Димитър Георгиев Добрев

18. Васил Грозданов Георгиев

23 – Партия „Зелените“

1. Костадин Стефанов Деянов

2. Иван Георгиев Велов

3. Мария Славчева Карвър

4. Васил Василев Кънев

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1 Стефан Георгиев Солаков

2 Александър Иванов Гагов

3 Емилия Лазарова Атанасова

4 Йордан Трендафилов Мадаров

5 Николай Йорданов Пенев

6 Стоил Георгиев Атанасов

7 Милен Георгиев Церов

8 Кузо Георгиев Божинов

9 Иван Цвятков Петков

10 Георги Димитров Коприщенов

11 Юрий Продрумов Димов

12 Георги Йорданов Кърпачев

13 Стоян Петров Боериков

14 Стефан Иванов Веселинов

15 Иван Кънчев Убинов

16 Цветелина Георгиос Гидакис

25 – Партия „Република БГ“

1. Ралица Олегова Сиракова-Славчева

2. Светлана Стефанова Гюрджеклиева

3. Иван Миланов Шопов

4. Мирослав Георгиев Григоров

5. Румен Николаев Янъков

6. Дияна Георгиева Бекярова

7. Цветан Луков Станчев

8. Стоянка Петрова Велева

9. Мария Петкова Хаджийска

Перник (МИР 14)

pernik

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Вяра Церовска (ГЕРБ)

Валери Жаблянов (БСП)

Нигяр Джафер (ДПС)

д-р Валентин Павлов (РБ)

Росица Янакиева (АБВ)

Иван Стоянов (Патриотичен фронт)

Димитър Колев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Димчо Стефанов Димов
2. Силвия Енчева Нейчева
3. Милена Йорданова Връблянска
4. Бойко Момчилов Теодосиев
5. Невяна Викторова Стоянова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Валери Симеонов Балиев
2. Кремена Димитрова Митева
3. Калина Богданова Кръстева
4. Виолина Йосифова Анкова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Милен Любомиров Илиев
2. Веселина Пламенова Василева
3. Емилия Павлова Тошева

4 – Партия „Новото време“

1. Анита Ангелова Стоянова
2. Гергана Миткова Георгиева
3. Иванка Георгиева Андонова
4. Димитър Александров Виденов

5 – Партия „Обединена България“

1. Петър Василев Мановски
2. Антоанета Любчова Маркова
3. Гергана Йорданова Йорданова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Мариела Станиславова Иванова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Валентин Любенов Павлов
2. Людмил Димитров Веселинов
3. Стефан Христов Маринов
4. Бойко Иванов Астатков
5. Георги Недков Недев
6. Борислав Димчев Чакърски
7. Кирил Георгиев Стоев
8. Галина Ангелова Гергинова-Асенова

8 – Партия „Нова България“

1. Самуил Ангелов Илиев
2. Росен Валентинов Александров
3. Таня Димитрова Борисова
4. Анета Рафаилова Халваджийска
5. Олег Кирилов Григоров
6. Миглена Георгиева Гиоуванаки
7. Василка Богданова Смрикарова
8. Емили Емилова Бориславова

9 – Партия ГЕРБ

1. Вяра Михайлова Церовска
2. Ирена Любенова Соколова
3. Светослав Димитров Кирилов
4. Денислав Виолинов Захариев
5. Владислав Спасов Караилиев
6. Пламен Николов Ангелов
7. Емилия Първанова Грозданова-Евгениева
8. Александър Петров Александров

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Пламен Цветанов Николов

11 – Партия „Атака“

1. Румен Атанасов Ваташки
2. Павел Георгиев Павлов
3. Милослав Иванов Милчов
4. Веска Тодорова Димитрова

12 – Партия НДСВ

1. Людмил Исакиев Александров
2. Емилия Вилчова Вълова
3. Филип Йорданов Илков
4. Ленин Александров Симеонов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Димитър Асенов Колев
2. Гергана Ангелова Дончева
3. Ивайло Радоев Иванов
4. Зорница Василева Иванова
5. Теодор Асенов Гарев
6. Цветанка Николова Котева
7. Десислав Стефанов Банков
8. Кирил Емилов Димитров

14 – Коалиция АБВ

1. Росица Йорданова Янакиева-Костадинова
2. Лъчезар Стаменов Никифоров
3. Георги Георгиев Георгиев
4. Светлана Георгиева Николаева
5. Милен Николаев Миланов
6. Мария Стойкова Захариева
7. Адриана Валериева Иванова
8. Станислава Боянова Антова

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Николай Любомиров Радулов
2. Силвия Антонова Владимирова
3. Стела Стоянова Стоянова
4. Йордан Евлогиев Зарев
5. Евдокия Димитрова Николова
6. Бойчо Кирилов Теофилов

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Александър Велков Петров
2. Васил Владимиров Василев
3. Заличен
4. Валентин Жеков Върбанов
5. Илиян Евгениев Иванов
6. Николай Иванов Брандийски

17 – Коалиция „Десните“

1. Николай Любчев Драгомиров
2. Кристиана Никифорова Брейчева
3. Емилия Венева Игнатова
4. Иво Йорданов Иванов

18 – Партия ДПС

1. Нигяр Сахлим Джафер
2. Боряна Симеонова Методиева
3. Марин Гергинов Никодимов
4. Олег Тодоров Тодоров
5. Илиян Григоров Илиев
6. Радосвета Емилова Кирова
7. Радослава Кирилова Стоянова
8. Иван Стефанов Иванов

19 – Партия „Глас народен“

1. Василка Николова Златанова
2. Мартин Методиев Райчев
3. Божидар Милчев Николов

20 – Партия на зелените

1. Георги Маеков Спасов
2. Никола Танчев Николов

21 – Партия „Нова сила“

1. Йордан Георгиев Йорданов
2. Адриян Методиев Михайлов
3. Димитър Станимиров Василев
4. Владимир Николов Живков

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Валери Мирчев Жаблянов
2. Михаил Владимиров Михайлов
3. Ина Тодорова Найденова
4. Петър Анастасов Янков
5. Николай Николаев Добрев
6. Анна Георгиева Петрова
7. Лъчезар Борисов Лазов
8. Теодора Росенова Крумова

23 – Партия „Зелените“

1. Ива Александрова Петрова
2. Албена Симеонова Върбанова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Иван Йорданов Стоянов
2. Ангел Симеонов Савов
3. Даниела Райчева Милева
4. Георги Димитров Канджилов
5. Еленка Стаменкова Георгиева
6. Данчо Милков Павлов
7. Иличо Бориславов Йорданов
8. Иван Иванов Петров

25 – Партия „Република БГ“

1. Калин Христов Иванов
2. Милена Милчева Атанасова
3. Венелин Стефанов Иванов
4. Николай Георгиев Кутанов
5. Ангел Тодоров Сотиров
6. Мариан Атанасов Пасков

Плевен (МИР 15)

pleven

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Цецка Цачева (ГЕРБ)

Румен Гечев (БСП)

Митхат Метин (ДПС)

Найден Зеленгорски (РБ)

Румен Петков (АБВ)

Красимир Каракачанов (Патриотичен фронт)

Румен Йончев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Вилислав Атанасов Танов
2. Стела Кирилова Анчева
3. Радослав Иванчев Илиев
4. Мария Михайлова Мусова
5. Виктория Стойчева Панайотова
6. Людмил Митков Ангелов
7. Олга Константинова Кацарова
8. Димитър Илиев Илиев
9. Поля Георгиева Йорданова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Альоша Аврамов Аврамов
2. Велислава Иванова Савчева
3. Асен Ангелов Симеонов
4. Добромила Ангелова Добрева

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Ивайло Атанасов Иванов
2. Мартин Ангелов Дедински
3. Тодор Гатев Тодоров
4. Мария Ангелова Фортунова
5. Никола Петков Стоев

4 – Партия „Новото време“

1. Здравко Венков Йорданов
2. Петя Милкова Илиева
3. Александър Великов Николов
4. Николай Борисов Данов
5. Тодор Павлов Пачев

5 – Партия „Обединена България“

1. Петя Симеонова Великова
2. Росен Бойков Русков
3. Мария Иванова Петрова
4. Пламен Петров Тачев
5. Хрета Георгиева Аспарухова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Анка Борисова Петкова
2. Вероника Асенова Червенакова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Найден Маринов Зеленогорски
2. Мариана Петрова Лазарова-Иванова
3. Милчо Здравков Илиев
4. Тодор Георгиев Еленков
5. Христо Ивайлов Таслаков
6. Мария Ангелова Монова
7. Ивайло Петков Иванов
8. Пепо Василев Петков
9. Николай Валентинов Милев
10. Красимира Витанова Лилова
11. Преслава Йорданова Дилкова
12. Валентин Йозов Калапиш
13. Крум Божидаров Пашовски

8 – Партия „Нова България“

1. Николай Даниелов Иванов
2. Миглена Владимирова Цветанова-Димитрова
3. Ивайло Николаев Николов
4. Александър Маринов Пеновски
5. Александра Владимирова Бенова
6. Весела Иванова Павлова
7. Лъчезар Валентинов Симеонов
8. Иван Светославов Бординяшки

9 – Партия ГЕРБ

1. Цецка Цачева Данговска
2. Пламен Тачев Петров
3. Владислав Тошков Николов
4. Мартин Тодоров Митев
5. Ралица Трилкова Добрева
6. Емил Николов Абрашев
7. Мирослав Стоилков Траянов
8. Валерий Димитров Желязков
9. Дочко Димитров Дочев
10. Зорница Иванова Петрова
11. Георги Христов Георгиев
12. Димитринка Трайкова Павлова
13. Бистра Ангелова Павловска
14. Детелин Радославов Василев
15. Цецо Първанов Луканов
16. Валери Пламенов Лачовски
17. Илияна Миткова Йончева-Гложенска
18. Йонка Йорданова Макавеева

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Станчо Тошков Тотов
2. Васил Антонов Антонов
3. Павлин Гергов Сирашки
4. Йордан Иванов Тодоров
5. Миглена Янкова Манолова
6. Станислав Борисов Петков

11 – Партия „Атака“

1. Десислав Славов Чуколов
2. Адриан Христов Асенов
3. Петър Иванов Петров
4. Драгомир Петков Якимов
5. Цветослав Василев Христов
6. Веселин Илиев Стоев
7. Георги Кръстев Димитров
8. Владимир Пенов Нешовски
9. Костадин Атанасов Янков

12 – Партия НДСВ

1. Стефан Димитров Петков
2. Елица Валериева Георгиева
3. Момчил Васков Маринов
4. Мая Савова Петкова
5. Иван Асенов Маринов
6. Снежана Георгиева Церянска
7. Радослав Петров Петров
8. Калин Дочков Киров
9. Иван Димитров Димитров
10. Атанас Иванов Иванов
11. Вержиния Стефанова Крумова
12. Николай Ангелов Георгиев
13. Веселина Панкова Тръпкова

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Румен Маринов Йончев
2. Здравко Хараламбиев Георгиев
3. Красимир Владимиров Владов
4. Красимир Петков Тодоров
5. Дарин Величков Матов
6. Александър Христов Кисьов
7. Велизар Колев Петков
8. Борислав Николаев Цанковски
9. Румен Тодоров Данов
10. Витан Венелинов Кожухаров
11. Генади Дилков Цветков
12. Димитър Борисов Борисов
13. Татяна Петрова Дичева
14. Богомил Красимиров Пешков
15. Илиан Георгиев Илиев
16. Милена Цветанова Димитрова

14 – Коалиция АБВ

1. Румен Йорданов Петков
2. Цветан Методиев Антов
3. Яница Людмилова Йорданова
4. Цветозар Маринов Георгиев
5. Андрияна Александрова Василева
6. Иван Тодоров Нинов
7. Венцислав Димитров Конов
8. Десислав Илиев Атанасов
9. Марлена Петрова Цанкова
10. Румен Цветанов Янков
11. Асенчо Маринов Динчев
12. Цветелин Йорданов Христов
13. Дора Петкова Леонова
14. Милен Александров Даскалов
15. Яна Григорова Конова
16. Богомила Милчева Стефанова
17. Ивайло Тодоров Ценов
18. Валенто Александров Василев

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Марина Сергеевна Драгомирецкая
2. Людмил Христов Стоянов
3. Илиян Пламенов Пътев
4. Румен Стоянов Йорданов
5. Павел Райков Павлов
6. Севдалина Албертова Манева
7. Сашо Михайлов Мишев
8. Райко Павлов Иванов
9. Лилия Петрова Александрова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Василка Петкова Русева
2. Мариан Маринов Атанасов
3. Надя Александрова Димитрова
4. Милена Недкова Мънева
5. Поля Николаева Василева
6. Тодор Антонов Живков
7. Стоян Михайлов Тодоров
8. Петрозар Мянков Филипов
9. Цветан Иванов Иванов

17 – Коалиция „Десните“

1. Максим Димитров Гайдев
2. Александър Николаев Георгиев
3. Сашко Любенов Романов
4. Александра Благовестова Беличовска
5. Маринчо Нанков Маринов
6. Цветомир Симеонов Симеонов
7. Даниел Благоев Николов

18 – Партия ДПС

1. Митхат Сабри Метин
2. Майдън Ахмедов Сакаджиев
3. Методи Васков Петков
4. Фани Тинчева Ананиева
5. Шенджан Яшарова Куртанова
6. Тома Юлиянов Терзиев
7. Марио Киров Рангелов
8. Алина Емилова Симеонова
9. София Янкова Димитрова
10. Мален Свиленов Огнянов
11. Айлян Гюнайдънов Пашала
12. Цветомир Анатолиев Георгиев
13. Айнур Айдънов Асанов
14. Байсие Рамаданова Ибова
15. Огнемир Данчев Огнянов
16. Юсние Асланова Алилова
17. Красимир Борисов Кирилов
18. Сибин Ангелов Михайлов

19 – Партия „Глас народен“

1. Николай Бенчев Йочколовски
2. Милен Дамянов Мартинов
3. Бистра Милкова Здравкова
4. Христо Георгиев Вайнов
5. Свилен Цоков Конов

20 – Партия на зелените

1. Цветан Иванов Беновски
2. Владимир Димитров Николов

21 – Партия „Нова сила“

1. Сашо Андонов Стоев
2. Боян Василев Вътков
3. Цветелин Димов Русев

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Румен Василев Гечев
2. Васил Миланов Антонов
3. Петър Илиев Дулев
4. Минчо Мънчев Минчев
5. Димитър Георгиев Кочков
6. Александър Пенков Печеняков
7. Елена Цветанова Йолова-Блажева
8. Ганка Нинова Василева
9. Блажо Михайлов Николов
10. Илиян Славейков Йончев
11. Веселин Веселинов Плачков
12. Ева Веселинова Маринова-Найденова
13. Емил Кирилов Райков
14. Луиза Красимирова Кирова
15. Анжела Пламенова Георгиева
16. Стефан Иванов Бурджев
17. Светла Милчева Телефонска
18. Иво Динков Петров

23 – Партия „Зелените“

1. Албена Симеонова Върбанова
2. Марин Павлинов Калчев
3. Павел Павлов Антонов
4. Елена Николова Колева

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Красимир Дончев Каракачанов
2. Николай Николов Маринов
3. Калин Николов Поповски
4. Йордан Николов Танев
5. Михаил Кирилов Георгиев
6. Румен Петров Иванов
7. Цветелин Красимиров Цветанов
8. Александрина Атанасова Александрова
9. Силвия Христова Спирова
10. Мариела Ангелова Илиева
11. Йовчо Николов Желев
12. Христанка Михайлова Стефанова
13. Иво Блажев Трифонов
14. Виолина Божидарова Вълчева
15. Иван Евгениев Одажийски
16. Елза Боянова Димитрова-Варадинова
17. Сашо Христов Радоловски
18. Тодор Йорданов Готов

25 – Партия „Република БГ“

1. Пламен Илиев Мирчев
2. Дочка Василева Кунчева
3. Мариана Димитрова Димитрова
4. Георги Красимиров Тодоров
5. Ваня Николова Монова-Илиева
6. Николай Симеонов Тонов

Пловдив-град (МИР 16)

plovdiv

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Бойко Борисов (ГЕРБ)

Георги Търновалийски (БСП)

Николай Бареков (ББЦ)

Венцислав Каймаканов (ДПС)

д-р Димитър Шишков (РБ)

проф. Борислав Борисов (АБВ)

Славчо Атанасов (Патриотичен фронт)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Камен Иванов Иванов
2. Мария Кирилова Витанова
3. Валентин Иванов Иванов
4. Николай Георгиев Узунов
5. Галинка Иванова Кирова
6. Силвия Николова Матикова-Тамбурова
7. Теодор Веселинов Янков
8. Таня Йорданова Запрянова
9. Наско Стоев Атанасов
10. Милена Стоянова Павлова
11. Антон Пламенов Абаджиев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Йордан Тодоров Йорданов
2. Нина Иванова Николова
3. Васил Георгиев Бутев
4. Виолета Тодорова Хаджиева
5. Георги Христов Петров
6. Йорданка Благоева Делкова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Атанас Ангелов Петров
2. Георги Христов Бонев
3. Мирослав Иванов Иванов
4. Начко Обретенов Плочев
5. Иванка Георгиева Станчева
6. Галин Недялков Петров
7. Георги Христов Коларов
8. Рада Семкова Марова
9. Пламен Дамянов Карамански

4 – Партия „Новото време“

1. Тони Димитрова Пазламова
2. Румен Василев Кривицки
3. Борис Николов Николов
4. Симеон Тонев Танев
5. Димитър Любомиров Иванов

5 – Партия „Обединена България“

1. Теодора Христова Цанкова
2. Анелия Георгиева Динкова
3. Татяна Димитрова Бижева-Евтимова
4. Петър Христов Христов
5. Емилия Йорданова Тодорова-Желева
6. Петко Николаев Димов
7. Добри Димитров Добрев
8. Николай Кандев Катев
9. Петко Димитров Караджов

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Анка Димитрова Георгиева

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Димитър Григоров Шишков
2. Пенка Иванова Деведжиева
3. Веселин Василев Стойков
4. Кемал Мустафов Тинев
5. Паско Димитров Славов
6. Велко Иванов Илчев
7. Савина Давидова Петкова
8. Веселин Костадинов Динков
9. Петър Стоянов Накаленов
10. Пенка Генова Славчева
11. Александър Стоянов Павлов
12. Радосвета Димитрова Николова
13. Атанас Владимиров Бояджиев
14. Илия Ангелов Каяджиев
15. Иван Чудомиров Делчев
16. Евелина Борисова Евтимова
17. Красимир Пламенов Вълков
18. Благой Здравков Вангелов

8 – Партия „Нова България“

1. Илиян Николаев Добрев
2. Стефан Димитров Ставрев
3. Димитър Стефков Атанасов
4. Николай Славчев Серафимов
5. Антония Веселова Дамянова
6. Владимир Андреев Щерев
7. Димитър Петев Мицев
8. Александър Димитров Алексиев
9. Ана Иванова Коюва

9 – Партия ГЕРБ

1. Бойко Методиев Борисов
2. Менда Кирилова Стоянова
3. Вежди Летиф Рашидов
4. Стефан Иванов Дедев
5. Атанас Иванов Ташков
6. Димитър Николов Лазаров
7. Петър Костадинов Петров
8. Ясен Михайлов Михайлов
9. Никола Веселинов Маневски
10. Александър Димитров Радев
11. Илиан Руменов Иванов
12. Даниела Кирилова Дженева
13. Пенчо Малинов Малинов
14. Гошо Димитров Къчков
15. Галена Стефанова Боснова
16. Любка Добрюва Генчева
17. Атанас Георгиев Чилингиров
18. Спас Атанасов Шуманов
19. Иглика Кръстева Казанджиева
20. Калин Христов Калинов
21. Ели Георгиева Дачева
22. Стефан Викторов Султанов

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Агоп Едуард Каспарян

11 – Партия „Атака“

1. Павел Димитров Шопов
2. Михаил Георгиев Казанджиев
3. Даниела Тонкова Кинова
4. Милен Христов Аджаров
5. Владимир Любенов Райчев
6. Десислава Иванова Петкова
7. Емилия Аспарухова Лепоева
8. Красен Георгиев Стефанов
9. Кеворк Каменов Гарабедян
10. Димитринка Иванова Спасова
11. Манол Славчев Атанасов

12 – Партия НДСВ

1. Роберт Херцел Чакъров
2. Здравка Йорданова Йорданова
3. Мария Георгиева Джатова
4. Валентина Мирчева Василева
5. Боряна Петрова Петрова
6. Вера Михайлова Ангелова
7. Димитър Томов Богданов
8. Атанас Тосков Станков
9. Николай Петров Петров
10. Стойчо Христов Чичеков
11. Гинка Маркова Николова

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Николай Тихомиров Бареков
2. Дяко Александров Дяков
3. Димитър Николов Цветков
4. Мирослава Стефанова Кортенска
5. Кольо Петков Бъчваров
6. Марина Спасова Иванова
7. Атанас Любенов Панчов
8. Нъшан Якоб Деркалестаниан
9. Юри Любомиров Величков
10. Боряна Георгиева Топчиева
11. Диляна Донева Желева
12. Калинка Живкова Обрейкова
13. Ана Георгиева Баракова
14. Боян Йорданов Войводов
15. Георги Ганчев Григоров
16. Петко Тодоров Попов
17. Соня Иванова Георгиева-Ангелова
18. Панайот Владимиров Поляков
19. Дияна Димитрова Попова
20. Валентин Росенов Младенов
21. Боряна Павлова Хаджийска
22. Николай Атанасов Андреев

14 – Коалиция АБВ

1. Борислав Михайлов Борисов
2. Валентин Иванов Петров
3. Мила Любенова Барутчиева
4. Лениела Александрова Начева-Антонова
5. Малинка Димитрова Несторова
6. Николай Петров Петров
7. Людмил Каменов Луканов
8. Вида Енчева Пиронкова-Германаку
9. Владимир Николов Андонов
10. Тодор Милчев Богданов
11. Васил Ангелов Попов
12. Пенко Василев Василев
13. Симо Михайлов Русев
14. Елена Георгиева Иванова-Мирчева
15. Весеслава Кирилова Чалъкова-Георгиева
16. Костадин Петков Каналев
17. Мария Николова Янкова-Стойкова
18. Любомир Георгиев Мутафчиев
19. Димитър Куртев Тенев
20. Христо Александров Григоров
21. Веселин Димитров Станков
22. Камелия Иванова Босакова

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Павел Джованов Чемишанов
2. Петър Кирилов Христозов
3. Георги Румянов Стойчев
4. Любомир Тодоров Терзиев
5. Илия Николаев Кърджанов
6. Христо Атанасов Паралинов
7. Мирослава Христова Христева
8. Васил Николов Попов
9. Стоянка Кръстева Пенева
10. Димитър Димитров Прасев
11. Николай Димитров Латинов
12. Спас Тодоров Джумайски
13. Димитър Атанасов Димитров
14. Йовка Божидарова Златева

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Николай Георгиев Цонев
2. Бойка Стоянова Татанова
3. Илиян Любенов Александров
4. Любка Николова Вълчева
5. Димитър Веселинов Костов
6. Щеряна Янкова Тикова
7. Йордан Илиев Ликов
8. Цветан Димитров Здравчев
9. Петър Георгиев Петърчев
10. Атанас Иванов Колев
11. Елин Андонов Андонов
12. Петър Илиев Герчев
13. Траян Ангелов Ангелов
14. Мариана Константинова Мензайъс
15. Любомир Димитров Аргиров
16. Лилия Володиева Кузманова
17. Мария Емилова Робовска

17 – Коалиция „Десните“

1. Заличен
2. Костадин Георгиев Шанков
3. Тодор Александров Радев
4. Димитър Димитров Калбуров
5. Тодор Димитров Бозев
6. Валентин Веселинов Танев
7. Благой Петков Петлов
8. Григор Стоилов Дамянов
9. Мария Людмилова Илиева-Ракова
10. Мария Вескова Малчева
11. Мария Василева Капон

18 – Партия ДПС

1. Венцислав Йорданов Каймаканов
2. Фахрие Иляз Мурад
3. Мехмед Асан Асан
4. Красимир Романов Асенов
5. Тунай Сюлейманов Хюсеинов
6. Димитър Любомиров Содаджиев
7. Жана Любомирова Папазова
8. Яшар Смаил Асан
9. Росица Росенова Шаранкова
10. Бедрие Юсеинова Търмазова-Исмаил
11. Несрин Фикри Мустафа
12. Юсуф Джелилов Алиев
13. Стефан Володиев Каменов
14. Петър Господинов Георгиев
15. Илияна Иванова Илиева
16. Октай Шабан Чалъшкан
17. Али Мустафа Байрам
18. Гюрсел Джелилов Алиев

19 – Партия „Глас народен“

1. Ивайла Минчева Стефанова
2. Неделин Николаев Бояджиев
3. Ивайло Александров Иванов
4. Мария Петкова Аргилашка
5. Екатерина Владимирова Маврудиева
6. Красимир Владимиров Куцаров
7. Аспарух Венелинов Попов
8. Мария Христова Мърхова
9. Лилия Василева Колева

20 – Партия на зелените

1. Петко Иванов Илинчев

21 – Партия „Нова сила“

1. Димитър Иванов Фикийн
2. Георги Миланов Георгиев
3. Алек Христов Александров
4. Илия Стилянов Машев
5. Габриел Николов Иванов
6. Гергана Петкова Петкова
7. Преслава Мариянова Дамянова
8. Пламен Захариев Зарков

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Георги Ченков Търновалийски
2. Захари Димитров Георгиев
3. Георги Йорданов Йорданов
4. Костадин Стефанов Костадинов
5. Калин Иванов Милчев
6. Красимир Атанасов Мурджев
7. Атанаска Михаилова Тенева
8. Красимир Трифонов Трифонов
9. Александър Тихомиров Симов
10. Павел Стаменов Иванов
11. Красимир Николаев Карамфилов
12. Кирчо Георгиев Атанасов
13. Минка Алдомирова Сърнешка
14. Атанас Петков Петков
15. Нина Ангелова Чавдарова
16. Ивайло Димов Димов
17. Петър Димов Бояджиев
18. Гинка Христева Атанасова
19. Антон Александров Мартинов
20. Тодор Иванов Кръстев
21. Георги Атанасов Атанасов
22. Ангел Николов Батаклиев

23 – Партия „Зелените“

1. Добромира Иванова Григорова
2. Кирил Димитров Ценев
3. Милена Иванова Найденова
4. Лилия Атанасова Тамамджиева
5. Варужан Вартан Апелян

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Славчо Стоев Атанасов
2. Васко Пламенов Вътев
3. Слави Василев Георгиев
4. Костадин Иванов Гаров
5. Александър Маиров Сиди
6. Милена Наскова Янкова
7. Атанас Бялков Бялков
8. Милена Михайлова Златичева
9. Елица Радкова Василева
10. Сергей Адрианов Сергеев
11. Фанка Александрова Истаткова
12. Димитър Михайлов Ковачев
13. Лъчезар Тихомиров Влахов
14. Георги Николов Попов
15. Апостол Енев Шопов
16. Павел Рангелов Милушев
17. Радослав Сергеев Кошински

25 – Партия „Република БГ“

1. Валерий Стоянов Сербезов
2. Чавдар Сотиров Манчев
3. Георги Костадинов Бангиев
4. Виргиния Атанасова Даскалова
5. Тинка Петрова Иванова
6. Атанаска Ангелова Иванова
7. Мария Пламенова Стамова
8. Йордан Георгиев Янков

Пловдив-област (МИР 17)

plovdiv

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Методи Андреев (ГЕРБ)

Димитър Дъбов (БСП)

Джевдет Чакъров (ДПС)

Николай Ненчев (РБ)

ген. Валентин Петров (АБВ)

Борис Ячев (Патриотичен фронт)

Мартин Иванов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Камен Иванов Иванов
2. Лидия Стойкова Стойкова-Чорбанова
3. Валентин Иванов Иванов
4. Мария Богоева Дорандилова-Георгиева
5. Павлина Ангелова Ковачева
6. Емилия Димитрова Михайлова
7. Невена Димитрова Гидикова
8. Румен Стефанов Минев
9. Галинка Иванова Кирова
10. Теодор Веселинов Янков
11. Милена Стоянова Павлова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Живко Илиев Ковачев
2. Валентин Иванов Чанков
3. Асен Теофанов Георгиев
4. Теменужка Славчева Гърбева
5. Борис Димитров Ботов
6. Кирил Иванов Чакъров

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Пламен Дамянов Карамански
2. Атанас Ангелов Петров
3. Рада Семкова Марова
4. Елиана Андонова Бонева
5. Начко Обретенов Плочев
6. Мирослав Иванов Иванов
7. Лазар Дионисов Миланов
8. Парашкева Стоянова Иванова
9. Кръстан Стоянов Кръстанов

4 – Партия „Новото време“

1. Димитър Любомиров Иванов
2. Борис Николов Николов
3. Румен Василев Кривицки
4. Димитрина Ненова Терзиева
5. Тони Димитрова Пазламова

5 – Партия „Обединена България“

1. Стефка Георгиева Георгиева
2. Невяна Петрова Гешева
3. Николай Маринов Богданов
4. Деница Димитрова Димитрова
5. Павлина Иванова Маринова
6. Добри Георгиев Георгиев
7. Даниела Стоянова Тодорова
8. Георги Ангелов Ангелов

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Илин Василев Василев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Николай Нанков Ненчев
2. Никола Пейчев Хаджийски
3. Делчо Ненков Бакърджиев
4. Диана Иванова Тапалилова
5. Бонка Атанасова Карчева-Гичева
6. Ердуан Сали Мехмед
7. Павел Иванов Павлов
8. Георги Димитров Пилев
9. Борислава Христова Тонева
10. Елка Милева Цоцоманска
11. Янко Димитров Димитров
12. Борислав Димчев Чакърски
13. Красимир Георгиев Цветков
14. Злати Здравков Карамфилов

8 – Партия „Нова България“

1. Димитър Петев Мицев
2. Владимир Андреев Щерев
3. Димитър Стефков Атанасов
4. Александър Димитров Алексиев
5. Александър Атанасов Иванов

9 – Партия ГЕРБ

1. Методи Борисов Андреев
2. Здравко Димитров Димитров
3. Силвия Анастасова Хубенова
4. Павел Андреев Гуджеров
5. Христо Грудев Грудев
6. Ангел Илков Ангелов
7. Анести Атанасов Тимчев
8. Мариана Здравкова Кацарова
9. Катя Николаева Попова
10. Запрян Василев Янков
11. Димитър Ангелов Лулчев
12. Гергана Трендафилова Трендафилова
13. Ангел Христев Димитров
14. Вяра Атанасова Стоева
15. Георги Илиев Кръстев
16. Атанас Генов Балкански
17. Пламен Иванов Райчев
18. Елица Иванова Данева
19. Цанко Златанов Динов
20. Катя Любенова Алова
21. Димитър Йорданов Янев
22. Светослав Ангелов Миндов

10 – Партия „Общество за нова България“

Няма листа.

11 – Партия „Атака“

1. Магдалена Ламбова Ташева
2. Иванка Тодорова Милева
3. Веселин Тодоров Божков
4. Емануил Крумов Иванов
5. Йордан Иванов Алексиев
6. Славка Георгиева Диманова
7. Иван Чонов Чонов
8. Любомир Демирев Ангелов
9. Пламен Петров Панайотов
10. Иван Йосифов Череджийски
11. Магдалена Стоилова Хубинова

12 – Партия НДСВ

1. Мария Георгиева Джатова
2. Никола Димитров Мандев
3. Костадин Василев Величков
4. Светлана Димитрова Денева
5. Антоанета Димитрова Ранчева
6. Владимир Костадинов Гаджуров
7. Нестор Гърдев Фортунов
8. Атанас Благоев Ганев
9. Здравко Георгиев Дошков
10. Станка Илиева Апостолова
11. Гинка Маркова Николова

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Мартин Стоянов Иванов
2. Димитър Николов Цветков
3. Цветан Венциславов Манчев
4. Марияна Стефанова Крантова
5. Георги Петров Кавлаков
6. Анастас Димитров Нейков
7. Йосиф Варков Лесов
8. Иванка Ангелова Сталева
9. Добромира Ралева Чиликова
10. Тезджан Феймиева Наимова
11. Дияна Атанасова Николова
12. Иван Борисов Бекиров
13. Атанас Петров Николов
14. Христо Алексиев Алексиев
15. Красимир Николаев Марински
16. Георги Михайлов Ковачев
17. Боянка Енчева Велкова
18. Стойко Георгиев Цонов
19. Атанас Иванов Василев
20. Ивелина Миленова Божкова
21. Асен Иванов Кемилев
22. Дяко Александров Дяков

14 – Коалиция АБВ

1. Валентин Иванов Петров
2. Ангел Атанасов Папазов
3. Владимир Маринов Маринов
4. Георги Димитров Деведжиев
5. Димитър Петров Бабиков
6. Иван Илиев Иванов
7. Ренгинар Рамаданова Мустафова
8. Димитър Иванов Костов
9. Иван Неделчев Панчев
10. Михаил Ненчев Пъков
11. Добрин Кръстев Кръстев
12. Георги Начев Начев
13. Здравко Иванов Петров
14. Тефик Реджеп Ибрям
15. Йорданка Георгиева Лулкина
16. Иванка Николаева Авкова
17. Тодор Борисов Димов
18. Заличен
19. Мирослав Николов Николов
20. Петко Фери Секулов
21. Сава Стоянов Савов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Маргарита Милева Милева
2. Огнян Борисов Боюклиев
3. Павел Джованов Чемишанов
4. Гергана Георгиева Прасева
5. Николай Любомиров Радулов
6. Йовка Божидарова Златева
7. Илия Николаев Кърджанов
8. Лиляна Добрева Петкова
9. Спартак Костов Кънев
10. Ангел Любенов Шитаров
11. Венета Валентинова Спасова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Любомир Димитров Аргиров
2. Николай Куманов Куманов
3. Недялко Рашков Рашков
4. Ганчо Стефанов Райчинов
5. Елена Николаева Матакова
6. Стоянка Иванова Ганчозова
7. Владимир Георгиев Панайотов
8. Красимир Георгиев Михайлов
9. Петър Милков Йовчев
10. Цветан Димитров Здравчев
11. Георги Стоянов Механджийски
12. Траян Ангелов Ангелов
13. Димитър Веселинов Костов

17 – Коалиция „Десните“

1. Костадин Георгиев Шанков
2. Тодор Димитров Бозев
3. Мария Вескова Малчева
4. Димо Рашев Рашев
5. Дора Георгиева Андонова
6. Стоян Янков Павлов
7. Марияна Димитрова Стоянова
8. Ана Мариянова Танчовска
9. Мария Николаева Динкова
10. Андон Живков Попов
11. Георги Веселинов Иванов

18 – Партия ДПС

1. Джевдет Ибрям Чакъров
2. Фахрие Иляз Мурад
3. Тунджай Османов Наимов
4. Хюсеин Айдънов Караджов
5. Тамер Джемалов Бейсимов
6. Димчо Иванов Данков
7. Джемил Ахмед Караали
8. Неази Азис Таир
9. Сюзан Орхан Моллаюсеин
10. Иса Шакир Коджаали
11. Ангел Методиев Костов
12. Рангел Христов Божков
13. Айнур Лятиф Вели
14. Белкъз Мехмед Мустафа
15. Нуретин Айнур Тасим
16. Севджан Шюкрю Чауш
17. Албена Величкова Миланова
18. Денис Себахтин Мустафа
19. Струмен Димитров Авков
20. Танер Фикри Алимолла
21. Байрамали Наим Идриз
22. Мелят Ибрахим Алимолла

19 – Партия „Глас народен“

1. Ивайло Александров Иванов
2. Иван Горанов Милушев
3. Иван Боянов Мавров
4. Йордан Иванов Петков
5. Стоян Николов Черешаров
6. Елена Ангелова Начева
7. Тодор Петров Ставрев
8. Кирил Тодоров Начков
9. Ивайла Минчева Стефанова

20 – Партия на зелените

1. Вяра Гришина Зафирова
2. Петко Иванов Илинчев

21 – Партия „Нова сила“

1. Георги Миланов Георгиев
2. Стилиян Илиев Машев
3. Пламен Захариев Зарков
4. Гергана Петкова Петкова
5. Алек Христов Александров
6. Преслава Мариянова Дамянова
7. Габриел Николов Иванов
8. Мария Миланова Иванова
9. Илия Стилянов Машев

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Димитър Стоянов Дъбов
2. Галин Неделчев Дурев
3. Пламен Василев Славов
4. Цветелин Цанов Кънчев
5. Атанас Димитров Телчаров
6. Милко Генов Сарафов
7. Румен Василев Стоянов
8. Манол Трифонов Генов
9. Иван Бонев Шиков
10. Запрян Трифонов Христев
11. Светла Димитрова Янчева
12. Атанас Красимиров Тумбалев
13. Явор Илиев Гечев
14. Ангел Маринов Чакъров
15. Владимир Олегов Медев
16. Веска Маринова Ненчева
17. Захари Христов Христов
18. Енко Георгиев Найденов
19. Боряна Рангелова Бръзкова
20. Димитър Ненчев Димитров
21. Елеонора Милкова Иванова
22. Паулина Стефанова Кирова

23 – Партия „Зелените“

1. Въльо Минков Христов
2. Добромира Иванова Григорова
3. Емил Славчев Димитров
4. Костадин Стефанов Деянов

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Борис Янков Ячев
2. Стефан Йорданов Послийски
3. Андон Боянов Андонов
4. Димитър Йорданов Димитров
5. Георги Андонов Какалов
6. Анастас Рангелов Димитров
7. Стефан Янчев Янчев
8. Светлозар Аргиров Янков
9. Васил Щерев Кузев
10. Богдана Богданова Краева
11. Васил Димитров Костадинов
12. Петко Илиев Смиленов
13. Ангел Димитров Христов
14. Костадин Петров Кеков
15. Костадин Иванов Иванов
16. Светлана Михайловна Йорданова
17. Радослав Сергеев Кошински

25 – Партия „Република БГ“

1. Валерий Стоянов Сербезов
2. Недялка Пламенова Рангелова
3. Васил Ангелов Толчев
4. Йордан Георгиев Янков

Разград (МИР 18)

razgrad

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Валентин Василев (ГЕРБ)

Стоян Ненчев (БСП)

Ахмед Ахмедов (ДПС)

Мюйессер Солак (РБ)

Пламен Томов (АБВ)

Димитър Димитров (Патриотичен фронт)

Димитър Аврамов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Дария Савова Малчева
2. Диана Атанасова Александрова
3. Мария Светославова Илиева

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Деница Владиславова Йорданова
2. Колю Маринов Георгиев
3. Бойко Евгениев Ноев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Антон Йорданов Пеев
2. Недко Николов Хаджиев
3. Валентина Албенова Малинова
4. Александър Младенов Михайлов

4 – Партия „Новото време“

1. Тодор Веселинов Терзиев
2. Радка Маринова Крумова
3. Стефан Стефанов Вълков

5 – Партия „Обединена България“

1. Радосвет Петров Яков
2. Венцислав Николов Николов
3. Гергана Венелинова Русева
4. Кристиан Пламенов Дочев

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Любомира Маринова Стоичкова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Мюйессер Хасан Солак
2. Теодор Борисов Ролев
3. Мирослав Цанев Маринов
4. Васил Тодоров Василев
5. Исмаил Ахмедов Касабов
6. Нина Благовестова Цонева
7. Садетин Сабритин Басри
8. Владимир Иванов Матеев

8 – Партия „Нова България“

1. Росен Димитров Кайнаров
2. Илия Кънчев Стойчев
3. Марин Иванов Христов
4. Стилиян Анатолиев Тодоров

9 – Партия ГЕРБ

1. Валентин Стефанов Василев
2. Михаил Парашкевов Тодоров
3. Петър Стоянов Василев
4. Галина Милкова Георгиева-Маринова
5. Николай Пенев Атанасов
6. Милена Дачева Орешкова
7. Недим Ибрямов Мустафов
8. Надежда Радославова Димитрова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Динко Иванов Динев

11 – Партия „Атака“

1. Георги Димитров Георгиев
2. Димчо Юнаков Димов
3. Васил Иванов Василев
4. Петър Христов Ненов

12 – Партия НДСВ

1. Русинка Йорданова Стоева
2. Веска Иванова Грънчарова
3. Станимира Дончева Трайчева
4. Владимир Георгиев Благоев
5. Николай Митков Крумов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Димитър Василев Аврамов
2. Радостин Георгиев Киров
3. Иван Тодоров Киров
4. Анета Йосифова Тодорова
5. Юлиан Илиев Колев
6. Христо Атанасов Коев
7. Виолета Цонева Илиева
8. Станимир Райков Стойчев

14 – Коалиция АБВ

1. Пламен Кирилов Томов
2. Цветослав Алтанов Ибрахимов
3. Гергана Николова Първанова
4. Милен Христов Христов
5. Стоянка Иванова Цонева
6. Сюлейман Керим Сюлейман
7. Александър Стефанов Димитров

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Снежана Иванова Желязкова
2. Мариян Йорданов Димитров
3. Соня Йорданова Терзиева
4. Деница Ванева Йорданова
5. Иван Йорданов Иванов
6. Елица Боянова Йорданова
7. Мариана Румянова Костадинова
8. Ивелин Мариянов Димитров

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Илия Константинов Илиев
2. Галина Савчева Димитрова
3. Румен Иванов Вълчев
4. Стефан Христов Христов

17 – Коалиция „Десните“

1. Цено Костадинов Иванов
2. Кадрия Мехмед Мехмед
3. Валентина Василева Василева-Филаделфевс

18 – Партия ДПС

1. Ахмед Реджебов Ахмедов
2. Хасан Ахмед Адемов
3. Нигяр Сахлим Джафер
4. Хами Ибрахимов Хамиев
5. Самет Мехмед Хасан
6. Юзджан Мюзекяев Алиев
7. Юксел Мехмедов Алиев
8. Гюнай Хюсмен Хюсмен

19 – Партия „Глас народен“

1. Илиян Печов Дуков

20 – Партия на зелените

1. Христо Николов Дунчев
2. Пламен Русков Пеев
3. Красен Йорданов Атанасов

21 – Партия „Нова сила“

1. Петър Атанасов Атанасов
2. Димитър Николов Николов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Стоян Димитров Ненчев
2. Димитър Стайков Стайков
3. Владимир Иванов Заимов
4. Доротея Георгиева Георгиева
5. Добрин Младенов Добрев
6. Муса Велиев Дурльов
7. Найден Хинков Късов
8. Таня Петрова Тодорова

23 – Партия „Зелените“

1. Ивайло Георгиев Стоименов
2. Гергана Николаева Томова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Димитър Николов Димитров
2. Евгени Гутев Драганов
3. Стефан Савов Хаджистанчев
4. Веселин Калинов Христов
5. Росен Кръстев Тодоров
6. Александър Христов Калинов
7. Пенка Стоянова Цонева
8. Петър Андонов Дачев

25 – Партия „Република БГ“

1. Венелин Дачков Николов
2. Деница Йорданова Тодорова
3. Димо Тихов Маринов
4. Галина Панайотова Йорданова

Русе (МИР 19)

ruse

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Пламен Нунев (ГЕРБ)

Христо Белоев (БСП)

Ферихан Ахмедова (ДПС)

Румен Христов (РБ)

Володя Кенарев (АБВ)

Искрен Веселинов (Патриотичен фронт)

Георги Недев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Иван Тодоров Дочев
2. Айлин Лютфи Дахилова-Василева
3. Марияна Александрова Миткова
4. Георги Николов Димов
5. Валентина Владимирова Христова
6. Екатерина Илиева Барбова
7. Любен Димитров Илиев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Силвия Чернева Георгиева
2. Веселин Йорданов Банков
3. Георги Велинов Велинов
4. Евелина Георгиева Тодорова-Сарова
5. Мориц Леон Маджар
6. Михаил Стефанов Манев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Петя Атанасова Атанасова
2. Димитър Маринов Димитров
3. Ивайло Атанасов Иванов

4 – Партия „Новото време“

1. Недялко Иванов Калъчев
2. Камелия Петрова Кюркчиева
3. Цветелина Чавдарова Христова

5 – Партия „Обединена България“

1. Илона Стефанова Русева
2. Галина Радева Русева-Чобанова
3. Виолета Валентинова Русева
4. Наталия Красимирова Цанева
5. Зоя Събинова Раднева
6. Йордан Йорданов Марков
7. Йордан Стефанов Босев
8. Аксения Рашкова Антонова
9. Елена Славкова Дълбокова
10. Олга Маринова Маринова
11. Юлияна Йорданова Петрова
12. Силвия Пенкова Николаева
13. Павлин Любомиров Чакъров

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Станислав Емилов Сираков

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Румен Димитров Христов
2. Даниела Тодорова Везиева
3. Иван Николаев Станев
4. Сехер Юсеин Хасан
5. Йордан Петров Борисов
6. Христо Сашев Милков
7. Веселин Йорданов Балтаджиев
8. Камен Рашев Минков
9. Сезгин Сюлейманов Зекишев
10. Божин Димитров Ангелов
11. Андрей Стефанов Стефанов
12. Юлиян Кирчев Щерев
13. Дамян Драгомиров Дамянов
14. Милан Николов Маринов
15. Стоян Красимиров Янев
16. Байчо Петров Георгиев

8 – Партия „Нова България“

1. Заличен
2. Мария Николова Костадинова
3. Станимир Колев Иванов
4. Росица Симеонова Иванова
5. Александър Павлинов Кондев

9 – Партия ГЕРБ

1. Пламен Дулчев Нунев
2. Светлана Ангелова Найденова
3. Десислава Вълчева Атанасова
4. Свилен Филипов Иванов
5. Стефко Димитров Бурджиев
6. Бедрос Левон Пехливанян
7. Андриан Иванов Райков
8. Веско Йорданов Маринов
9. Димитър Атанасов Кънчев
10. Павел Иванов Цветков
11. Орлин Йорданов Дяков
12. Богдан Стефанов Донев
13. Наталия Георгиева Кръстева
14. Марияна Викторова Данова-Иванчева
15. Камен Емилов Кожухаров
16. Теменужка Иванова Хараланова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Ивайло Митков Иванов

11 – Партия „Атака“

1. Любомир Владимиров Владимиров
2. Мирослав Петров Славчев
3. Лъчезар Иванов Лунчев
4. Даниел Тодоров Николов
5. Величко Ангелов Великов
6. Георги Великов Шахънов
7. Пламен Иванов Цаков

12 – Партия НДСВ

1. Велислав Стоянов Серафимов
2. Валентин Борисов Колев
3. Цветан Любомиров Първанов
4. Марин Минчев Маринов
5. Мехмед Мехмедов Бадиев
6. Дирюхи Крикорова Нишинян-Симонян
7. Иван Георгиев Дудев
8. Христо Цанев Христов
9. Пламен Христов Цанев
10. Камелия Георгиева Каменова
11. Албена Сабинова Селимова

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Георги Николов Недев
2. Боряна Николаева Павлова
3. Борил Панайотов Панайотов
4. Заличен
5. Илияна Йорданова Илиева
6. Нели Иванова Димитрова
7. Диян Стефанов Стойнов
8. Пламен Тодоров Петров
9. Димчо Василев Киряков
10. Капка Маринова Петкова
11. Георги Иванов Маринов
12. Апостол Руменов Апостолов
13. Вероника Валентин Димитрова
14. Милен Неделчев Михов

14 – Коалиция АБВ

1. Володя Василев Кенарев
2. Венцислав Симеонов Великов
3. Милко Борисов Костадинов
4. Веселин Иванов Григоров
5. Светлозар Здравков Кабаев
6. Найден Борисов Найденов
7. Геновей Пенчев Узунов
8. Елица Георгиева Вълчева-Куманова
9. Стелиян Богданов Стефанов
10. Преслава Димитрова Макаер
11. Явор Веселинов Янчев
12. Светослав Красимиров Божинов
13. Светла Николаева Ботева
14. Анатоли Петров Петров
15. Симеон Маринов Монев
16. Стефан Георгиев Ангелов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Мариян Йорданов Димитров
2. Стефан Илиев Василев
3. Бойко Георгиев Никифоров
4. Йосиф Божков Георгиев
5. Цанко Кръстев Кътев
6. Рафаил Антонов Арабаджийски
7. Соня Йорданова Терзиева
8. Елица Боянова Йорданова
9. Деница Ванева Йорданова
10. Стефка Велкова Кътева
11. Иван Йорданов Иванов
12. Стефан Александров Александров
13. Мариана Румянова Костадинова
14. Ивелин Мариянов Димитров
15. Павлин Любенов Йорданов
16. Снежана Иванова Желязкова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Борис Йосифов Мачев
2. Румен Чиприянов Януаров
3. Галина Добрева Петрова
4. Десислава Кирилова Русева
5. Меджнун Мехмедов Хасанов
6. Десислава Ангелова Илиева
7. Валентин Жеков Върбанов
8. Мирослав Николаев Мартинов
9. Елена Михайлова Христова
10. Петьо Ангелов Пеев
11. Николай Илиев Джингозов

17 – Коалиция „Десните“

1. Драгомир Иванов Драгомиров
2. Пламен Георгиев Бейков
3. Зорница Димитрова Дикова
4. Александър Кунев Атанасов
5. Венцеслав Христов Панчев

18 – Партия ДПС

1. Ферихан Илиязова Ахмедова
2. Дауд Мехмед Ибрям
3. Айлян Раифова Карамехмедова
4. Мехмед Хасан Мехмед
5. Айлин Кадирова Абилова
6. Мехмед Руждиев Мехмедов
7. Силвия Стефанова Гезмиш
8. Айгюле Алиева Мехмедова
9. Бюлент Руфатов Салимов
10. Силвия Александрова Крушкова
11. Ализан Нихат Яхова
12. Метин Айдънов Ибрямов
13. Елица Илиева Върбанова
14. Актен Неждиева Абдулова
15. Баки Басри Солак
16. Левент Исмаилов Исмаилов

19 – Партия „Глас народен“

1. Мариета Димитрова Волф
2. Веселин Йорданов Колицов
3. Борислав Колев Тотев
4. Антони Милков Томов
5. Илко Йорданов Маринов

20 – Партия на зелените

1. Диан Тодоров Пенчев
2. Елвира Иванова Цанкова
3. Антония Стоянова Арнаудова

21 – Партия „Нова сила“

1. Гриша Василев Господинов
2. Иван Костадинов Бочков
3. Христо Николов Ганев
4. Галина Василева Казанджиева
5. Валентин Тодоров Тодоров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Христо Иванов Белоев
2. Иван Костадинов Иванов
3. Таню Христов Киряков
4. Венцислав Илиев Калчев
5. Добрин Ненов Данев
6. Екатерина Василева Заякова
7. Красимир Гецов Коев
8. Тодор Георгиев Йорданов
9. Искрен Руменов Маринов
10. Татяна Димитрова Василева
11. Милена Георгиева Хинкова
12. Стефка Романова Караколева
13. Румяна Атанасова Иванова
14. Георги Иванов Колеолов
15. Красимир Иванов Ениманев
16. Емил Кирилов Георгиев

23 – Партия „Зелените“

1. Михаил Руменов Михов
2. Анатоли Петров Казаков

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Искрен Василев Веселинов
2. Тодор Трифонов Койнов
3. Георги Божидаров Георгиев
4. Галин Тодоров Григоров
5. Нина Йорданова Крушева
6. Валерий Илиев Джуров
7. Милена Панова Костова
8. Светослав Димитров Рабчев
9. Теодор Тодоров Оджаков
10. Деско Иванов Десков
11. Росица Стойкова Тодорова
12. Деян Ангелов Стайков
13. Димитър Илиев Димитров
14. Цветан Иванов Бенкин
15. Велико Димитров Цонков
16. Асен Иванов Даскалов

25 – Партия „Република БГ“

1. Пламен Колев Георгиев
2. Венцислав Венков Великов
3. Юлиан Георгиев Нейчев
4. Лидия Кирилова Кирова
5. Красимир Петров Манев

Силистра (МИР 20)

silistra

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Милена Дамянова (ГЕРБ)

Антон Кутев (БСП)

Рамадан Аталай (ДПС)

Касим Дал (РБ)

Ростислав Павлов (АБВ)

Георги Манев (Патриотичен фронт)

Иво Велчевски (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Георги Росенов Кардашев
2. Маринела Колева Петкова
3. Весела Димитрова Тодорова
4. Ваня Йорданова Алипиева
5. Петър Антонов Петров
6. Веселин Аврамов Аврамов

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Веселин Йорданов Банков
2. Михаил Стефанов Манев
3. Атанаска Антимова Павлова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Свилен Петков Стоянов
2. Стоянка Димитрова Маринова
3. Детелин Миронов Кюркчиев
4. Красимир Костов Костов

4 – Партия „Новото време“

1. Ирена Минчева Стоянова
2. Стайко Иванов Стайков
3. Милен Стефанов Вълков

5 – Партия „Обединена България“

1. Марияна Върбанова Иванова
2. Марияна Станчева Гагова
3. Ирена Йорданова Тодорова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Тодор Иличов Барболов

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Касим Исмаил Дал
2. Орхан Мехмед Кошуджу
3. Любомир Атанасов Ковачев
4. Събчо Стоянов Събчев
5. Иван Стоянов Стайков
6. Никола Иванов Куцаров
7. Станислав Николаев Николов
8. Пламен Милчев Милчев

8 – Партия „Нова България“

1. Пламен Георгиев Геков
2. Даниел Добрев Йорданов
3. Христо Лазаров Куртев
4. Марин Иванов Христов

9 – Партия ГЕРБ

1. Милена Цветанова Дамянова
2. Алтимир Емилов Адамов
3. Мария Димитрова Димитрова
4. Стефан Господинов Господинов
5. Денка Димитрова Михайлова
6. Синан Исмаил Топал
7. Янка Стоянова Господинова
8. Димитър Николов Димитров

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Любомир Илиев Симидчиев

11 – Партия „Атака“

1. Иван Тодоров Димитров
2. Никола Димитров Занев
3. Живко Иванов Желязков

12 – Партия НДСВ

1. Петко Драганов Добрев
2. Невянка Маринова Иванова
3. Димитричка Тодорова Крумова

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Иво Веселинов Велчевски
2. Катя Христова Петрова
3. Николай Борисов Колев
4. Ивелин Людмилов Спасов
5. Димитринка Димитрова Арсова
6. Евгени Георгиев Георгиев
7. Димитър Георгиев Иванов
8. Йордан Войков Добрев

14 – Коалиция АБВ

1. Ростислав Светославов Павлов
2. Таня Тодорова Велева
3. Милена Христова Първанова-Булбаха
4. Димитър Йорданов Георгиев
5. Миглена Йорданова Илиева
6. Теодор Иванов Иванов
7. Христо Пенев Димитров
8. Венета Миткова Христова

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Стефан Илиев Василев
2. Милен Маринов Петрушев
3. Димитър Стоянов Даракчиев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Благослав Димитров Атанасов
2. Павел Енчев Савов
3. Николай Йорданов Николов
4. Десислава Руменова Тахнева
5. Александър Иванов Цанков
6. Свилен Стайков Стоянов
7. Радослав Кръстев Костадинов
8. Веселин Георгиев Костов

17 – Коалиция „Десните“

1. Методи Кирилов Жейнов
2. Димитър Великов Димитров
3. Пламен Кръстев Петров
4. Тошко Георгиев Анастасов

18 – Партия ДПС

1. Рамадан Байрам Аталай
2. Невин Халил Хасан
3. Ашкън Ружди Салим
4. Мехмед Юмер Юмер
5. Танер Шабан Бейсим
6. Левент Орхан Мемиш
7. Гюнер Нихат Ахмед
8. Наим Алиев Наимов

19 – Партия „Глас народен“

1. Христо Георгиев Лафчиев

20 – Партия на зелените

1. Тодор Колев Василев
2. Али Илияз Али
3. Ивелина Стоянова Арнаудова

21 – Партия „Нова сила“

1. Росен Тодоров Чолаков
2. Веселин Иванов Тодоров
3. Чудомир Александров Димитров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Антон Константинов Кутев
2. Вяра Емилова Йорданова
3. Данаил Николов Николов
4. Петко Петров Петков
5. Стилиян Стойчев Стойчев
6. Боян Петров Димов
7. Ралица Радева Добрева
8. Виктор Руменов Цветанов

23 – Партия „Зелените“

1. Никола Василев Йорданов
2. Миглена Димитрова Самоковлиева
3. Деница Петрова Кандиларова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Георги Василев Манев
2. Валентин Петров Драганов
3. Йордан Атанасов Ковачев
4. Сашо Тодоров Войнов
5. Любен Стоянов Петров
6. Станю Станчев Христов
7. Тихомир Чанев Тончев
8. Неделчо Богданов Неделчев

25 – Партия „Република БГ“

1. Мариян Цветанов Николов
2. Пламен Иванов Досев
3. Венелин Руменов Василев
4. Деян Петков Петков