Благоевград (МИР 1)

blagoevgrad

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Цветан Цветанов (ГЕРБ)

Кристиан Вигенин (БСП)

Алиосман Имамов (ДПС)

Атанас Атанасов (РБ)

Николина Чакърдъкова (АБВ)

Ангел Джамбазки (ПФ)

Светлин Танчев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Албина Алексеева Анева-Томова

2. Георги Тодоров Корчев

3. Росица Димитрова Симеонова

4. Надежда Атанасова Найденова

5. Георги Захариев Занков

6. Антоанета Антонова Баракова

7. Жулиета Милкова Старкова

8. Десислава Стоянова Аргирова

9. Добринка Великова Стоименова

10. Антон Георгиев Манчев

11. Стефан Иванов Жеков

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1.Радослав Йорданов Радославов

2.Чавдар Иванов Николов

3.Данчо Славчев Калпачки

4.Ивайло Димитров Котев

5.Асен Руменов Бакиев

6.Сияна Валериева Балиева

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Йордан Стоянов Манасиев

2. Валентин Христов Коцаков

3. Емилия Павлова Тошева

4. Илия Любенов Юсев

5. Лазар Дионисов Миланов

6. Иво Николов Димитров

4 – Партия „Новото време“

1. Христо Крумов Салмов

2. Росен Кирилов Арнаудов

3. Николай Спасов Лулейски

5 – Партия „Обединена България“

1. Елена Ганчова Равначка

2. Анелия Викторова Йорданова

3. Методи Димитров Филатов

4. Розалина Георгиева Нушева

5. Богдан Петров Чулаков

6. Олга Андонова Иванова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Розалина Панталеева Иванова

2. Миглена Перкова Маринова

3. Лима Борисова Вангелова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Атанас Петров Атанасов

2. Веселин Малинов Пенев

3. Анна Кирилова Бистричка

4. Борислав Райчов Миланов

5. Милуш Стоянов Бараков

6. Иво Николаев Божков

7. Калоян Томов Ханджийски

8. Иван Костадинов Докторов

9. Иван Йорданов Димитров

10. Гергана Атанасова Зайкова

11. Михаил Иванов Драгосинов

12. Али Али Хатип

13. Санде Лазаров Костадинов

14. Петко Митев Цонев

15. Радко Петров Тумбев

16. Виктория Константинова Каракостова-Нешева

17. Асен Йосифов Асенов

18. Борис Богданов Джолев

8 – Партия „Нова България“

1. Александър Маринов Пеновски

2. Илия Богданов Шербетов

3. Веселин Димитров Танушев

4. Венцислав Димитров Неделчев

5. Силвия Витанова Янева

9 – Партия ГЕРБ

1. Цветан Генчев Цветанов

2. Даниела Владимирова Савеклиева

3. Димитър Крумов Танев

4. Георги Иванов Андонов

5. Йордан Георгиев Андонов

6. Асим Ахмед Адемов

7. Мария Димитрова Копанарова-Тасева

8. Пламен Калоянов Поюков

9. Кирил Андонов Котев

10. Венцислав Димитров Хросинков

11. Кирил Любенов Укев

12. Кирил Благоев Пасков

13. Надя Антониева Изгоренкова

14. Велко Огнянов Велев

15. Венцислав Костадинов Гърменов

16. Иван Лазаров Стойчев

17. Ваня Кирилова Гатдерова

18. Лиляна Любенова Айкова

19. Красимир Атанасов Чакъров

20. Костадинка Георгиева Богданова

21. Стоян Костадинов Петров

22. Ваня Бориславова Пецанова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Георги Малинов Бориков

11 – Партия „Атака“

1. Илиан Сашов Тодоров

2. Кристиян Роберт Димитров

3. Георги Борисов Ковачки

4. Александър Красимиров Митрев

5. Николай Георгиев Щерев

6. Нако Любомиров Костов

7. Костадин Димитров Пангев

8. Мая Петрова Стефанова

9. Николай Димитров Янчев

10. Биляна Благоева Петкова

11. Вельо Янков Дръндаров

12. Живко Чудомиров Ваклев

13. Иван Ангелов Пулев

14. Величка Костадинова Янева

15. Васил Исталиянов Дичев

16. Венцислав Стоянов Янев

12 – Партия НДСВ

1. Петя Живкова Хантова

2. Димитринка Иванова Николова

3. Димитър Ангелов Пумпалов

4. Красимир Кръстев Цветанов

5. Красимира Костадинова Тагарева

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Светлин Димитров Танчев

2. Мария Олева Календерска

3. Росен Владимиров Стоянов

4. Сотир Евгениев Гълъбов

5. Мирослава Стефанова Кортенска

6. Йорданка Христова Стойчева

7. Людмил Радев Доленски

8. Димитър Йорданов Захариев

9. Марин Цветков Сакарев

10. Красимир Пенев Алексиев

11. Славина Николаева Гутева

12. Димитрина Христова Мраценкова

13. Георги Валнетинов Батев

14. Мартин Димитров Димитров

15. Николай Славчов Котев

16. Атанас Николов Балабанов

17. Недим Алиев Таламанов

18. Иван Борисов Шиндов

19. Асен Милчев Вакареев

20. Тодор Стефанов Бакърджиев

21. Катя Тодорова Прънгова

22. Ангел Илиянов Недялков

14 – Коалиция АБВ

1. Николина Иванова Чакърдъкова

2. Спас Николов Велков

3. Димитър Янакиев Чучулигов

4. Людмил Георгиев Карамитов

5. Милена Димитрова Запрева

6. Слав Тошков Астинов

7. Емил Асенов Кушлев

8. Нако Димитров Манастарлиев

9. Никола Борисов Николов

10. Елзер Мохамедов Абдишев

11. Людмила Пламенова Манова

12. Георги Асенов Костов

13. Пиринка Иванова Филатова

14. Иван Николов Дюлгеров

15. Дарина Благоева Боздева

16. Илка Иванова Кьосева

17. Илия Стефанов Илиев

18. Диана Атанасова Вардина

19. Васил Запрянов Циров

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Костадин Борисов Бърдарски

2. Виктор Николов Левунлиев

3. Ангел Николов Цветанов

4. Радослав Илиев Младенов

5. Стилиян Марков Марков

17 – Коалиция „Десните“

1.Петър Борисов Календерски

2. Даника Антонова Томова

3. Елена Христова Димитрова

4. Елена Велкова Ставрова

5. Марин Ивов Ушатов

18 – Партия ДПС

1. Алиосман Ибраим Имамов

2. Ахмед Ахмедов Башев

3. Муса Джемал Палев

4. Сюлейман Натъков Арунов

5. Джалил Селим Бошнак

6. Атушка Събева Маркова

7. Исмаил Ибрахим Свирьов

8. Иван Георгиев Туджаров

9. Мехмед Мехмед Хаджи

10. Ариф Али Мустакли

11. Зейнеп Рифад Ходжа

19 – Партия „Глас народен“

1. Нина Любомирова Хаджийска

2. Йордан Георгиев Каракашев

3. Бойко Стоянов Иванов

4. Евгени Костадинов Чиликов

20 – Партия на зелените

1. Елена Генчова Атанасова

2. Янка Костова Шейтанска

3. Ваня Георгиева Бодурова

4. Гергана Добринова Стамболийска

5. Соня Боянова Парапунова

21 – Партия „Нова сила“

1. Владимир Николов Живков

2. Кирил Георгиев Янкулов

3. Явор Иванов Димитров

4. Петър Николов Петров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Кристиан Иванов Вигенин

2. Владимир Витков Пандев

3. Спас Янев Панчев

4. Димитър Бориславов Капитанов

5. Христо Стоянов Атанасовски

6. Богдан Емилов Боцев

7. Красимира Димитрова Манева

8. Николай Иванов Дундалов

9. Костадин Иванов Дурчов

10. Николай Кирилов Георгиев

11. Магдалена Георгиева Пиринска

12. Стефка Евтимова Тилева

13. Юсуф Ибрахимов Чаушев

14. Пирин Асенов Несторов

15. Димитър Костадинов Балтаджиев

16. Младен Ясенов Пачеджиев

17. Йорданка Георгиева Атанасова

18. Ангел Костадинов Камбуров

19. Милан Станкев Богдански

20. Мария Илиева Таушанова

21. Бойко Младенов Доленски

22. Емил Страхилов Костадинов

23 – Партия „Зелените“

1. Юлия Иванова Йорданова

2. Наталия Петрова Димитрова-Попова

3. Емил Борисов Петров

4. Янко Василев Неделчев

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Ангел Чавдаров Джамбазки

2. Атанас Славчев Стоянов

3. Георги Ванчев Васев

4. Костадин Георгиев Лазаров

5. Тодор Георгиев Петрелийски

6. Тодор Георгиев Мардов

7. Радой Андонов Димков

8. Марин Борисов Янков

9. Кристина Огнянова Попова

10. Тодор Георгиев Прешелков

11. Валентин Иванов Михов

12. Радослав Георгиев Георгиев

13. Георги Йорданов Костадинов

14. Кирил Георгиев Илиев

15. Снежанка Христова Попдимитрова

16. Георги Милушев Гоцев

17. Станимир Драгомиров Радулов

18. Светослава Петрова Коцева

19. Николай Димитров Шаламандов

20. Иван Йорданов Стоянов

25 – Партия „Република БГ“

1. Петър Иванов Тумбев

2. Георги Георгиев Ножаров

3. Любима Стефанова Захова

4. Иван Станков Цветков

5. Иван Петров Граматиков

6. Гергана Кирилова Никова

7. Костадин Христов Пешев

8. Гергана Петкова Кънина

9. Ахмед Ахмедов Пингов

10. Нина Руменова Нинкова

26 – Никола Николов Вапцаров (независим кандидат)

Бургас (МИР 2)

burgas

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Ивелина Василева (ГЕРБ)

Петър Кънев (БСП)

Хюсеин Хафъзов (ДПС)

Костадин Марков (РБ)

ген. Михо Михов (АБВ)

Валери Симеонов (Патриотичен фронт)

Стефан Кенов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Стоян Илиев Александров

2. Христина Иванова Златева

3. Деян Йотов Йотов

4. Мария Стоянова Стоянова

5. Росица Василева Младенова

6. Галина Господинова Генчева

7. Ивелина Стоянова Стоянова

8. Стоян Димов Мавров

9. Дончо Николов Маринов

10. Мариела Радославова Суанска

11. Емилия Димитрова Янева

12. Мария Георгиева Клинкова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Стоян Илиев Александров

2. Христина Иванова Златева

3. Деян Йотов Йотов

4. Мария Стоянова Стоянова

5. Росица Василева Младенова

6. Галина Господинова Генчева

7. Ивелина Стоянова Стоянова

8. Стоян Димов Мавров

9. Дончо Николов Маринов

10. Мариела Радославова Суанска

11. Емилия Димитрова Янева

12. Мария Георгиева Клинкова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Боян Боянов Станков – Расате

2. Гергана Димитрова Кирова

3. Петър Велчев Велчев

4. Даниела Иванова Стойчева

4 – Партия „Новото време“

1. Минчо Николов Полименов

2. Тодор Веселинов Терзиев

3. Ани Цонева Гуджукова

4. Йовка Павлова Иванова

5. Иван Иванов Сивов

6. Дафин Михалев Терзиев

7. Мария Керчева Керчева

8. Димитър Златев Златев

9. Илияна Красимирова Драганова

5 – Партия „Обединена България“

1. Калоян Гаров Иванов

2. Димитър Огнянов Зашев

3. Петя Димитрова Димитрова

4. Ясен христов Илиев

5. Койчо Ангелов Ангелов

6. Аглика Петрова Димитрова

7. Дорка Трифонова Димитрова

8. Тодорка Петрова Петрова

9. Гинка Кирякова Бедева

10. Иванка Георгиева Стоянова

11. Гаро Костов Иранов

12. Юри Харизанов Юруков

13. Димитър Костадинов Стоянов

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Ангел Владов Георгиев

2. Добри Иванов Иванов

3. Веселин Димитров Стефанов

4. Женя Николаева Караманова

5. Ноньо Тотев Атанасов

6. Златина Стайкова Пашева

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Костадин Иванов Марков

2. Живко Иванов Табаков

3. Георги Митев Митев

4. Неджеб Мехмед Акиф

5. Константин Димитрова Райков

6. Ирина Юлий Абаджиева – Репуц

7. Стоян Пенчев Колев

8. Дойчо Павлов Дойчев

9. Валентин Георгиев Люцканов

10. Татяна Димитрова Михова

11. Вълчо Иванов Чолаков

12. Мехмед Хасан Катърджъолу

13. Кирил Димитров Крушков

14. Тошко Гетов Йотов

15. Халил Рашид Халил

16. Бориска Николова Стоева

17. Илия Йовков Петков

18. Ивайло Денчев Ляхович

19. Стамен Димитров Стамов

20. Камелия Симеонова Борисова

21. Светомира Димитрова Димитрова

22. Стоян Демирев Грозе

8 – Партия „Нова България“

1. Дарина Величкова Савова

2. Елена Петрова Перева

3. Цветолюб Любомиров Стоицев

4. Мариан Любчев Костов

5. Васил Янков Василев

6. Йордан Евгениев Генчев

7. Красимир Димитров Кунев

8. Александър Атанасов Иванов

9. Валентина Неделчева Стоицева

9 – Партия ГЕРБ

1. Ивелина Веселинова Василева

2. Димитър Бойчев Петров

3. Иван Стефанов Вълков

4. Диана Иванова Йорданова

5. Семир Хусеин Абу Мелих

6. Румен Динев Желев

7. Галина Стефанова Милева – Георгиева

8. Жечо Дончев Станков

9. Снежина Минчева Маджарова

10. Галя Стоянова Василева

11. Владимир Добромиров Крумов

12. Атанас Ангелов Терзиев

13. Живко Димитров Димитров

14. Виолета Маркова Илиева

15. Тодор Михайлов Михалев

16. Бончо Стоянов Бончев

17. Рахим Ереджеб Ибрям

18. Валентин Тодоров Вълков

19. Диян Иванов Петров

20. Любомир Йорданов Йорданов

21. Рафи Георгиев Янчев

22. Христина Стефанова Арсенова – Андреева

23. Христо Илиев Колев

24. Евгений Николов Стоянов

25. Весела Атанасова Атанасова

26. Юлиян Станков Станков

27. Николай Иванов Иванов

28. Таньо Петров Костадинов

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Любомир Петров Вълков

11 – Партия „Атака“

1. Явор Божилов Нотев

2. Гроздан Иванов Иванов

3. Сергей Георгиев Зайранов

4. Стоян Николов Стоянов

5. Радко Пенчев Радев

6. Златина Добрева Добрева

7. Росен Тодоров Тодоров

8. Тодорка Янчева Иванова

9. Илия Бориславов Кабаиванов

10. Юрий Петров Танев

11. Свилен Станиславов Малинов

12. Румен Борисов Петров

12 – Партия НДСВ

1. Тервел Михайлов Михайлов

2. Ярослав Николаев Коюмджиев

3. Стилияна Симеонова Недялкова

4. Виктория Дилянова Гроздева

5. Костадин Тошков Георгиев

6. Ивайло Кирилов Бъчваров

7. Иван Живков Сивев

8. Христо Петков Димитров

9. Стилиян Михайлов Петров

10. Димитър Ангелов Димитров

11. Любомир Красимиров Мирчев

12. Костадин Стоянов Доброволов

13. Георги Костадинов Дуков

14. Владимир Василев Стойнов

15. Кирил Митков Атанасов

16. Ивайло Иванов Иванов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Стефан Георгиев Кенов

2.Георги Иванов Маринчев

3. Марин Иванов Лазаров

4.Иван Тодоров Тагавов

5. Димитър Василев Аврамов

6. Иван Иванов Търпоманов

7. Кремена Недкова Табакова

8. Костадин Желев Костадинов

9. Недялка Баева Баева

10. Тони Георгиев Желев

11. Йордан Георгиев Атанасов

12. Петър Неделчев Неделчев

13. Станислав Димитров Гърков

14. Ивайло Желязков Георгиев

15. Пейко Димитров Ганев

16. Петър Валентинов Хараламбов

17. Антон Стоянов Христов

18. Георги Николаев Янакиев

19. Миглена Кузманова Абаджиева

20. Пантелей Василев Панделиев

21. Иван Георгиев Щерев

22. Стоян Георгиев Дапчев

23. Здравко Георгиев Манолакиев

24. Антоний Веселинов Марков

25. Светослав Илиев Гайдев

26. Тодор Ташев Тодоров

27.Борислав Димитров Христов

28. Димо Николов Тадаръков

14 – Коалиция АБВ

1. Михо Димитров Михов

2. Антон Боянов Коджабашев

3. Стефан Иванов Касабов

4. Драгомир Иванов Попов

5. Деян Димитров Господинов

6. Ганка Спасова Динкова

7. Иван Киров Киров

8. Петя Иванова Желева

9. Велина Петрова Тодорова

10. Данаил Димитров Балабанов

11. Куни Колев Събев

12. Ирина Стоянова Ненова

13. Рафаил Кирилов Елевтеров

14. Деница Друмева Друмева

15. Мурад Ахмед Мурад

16. Диян Чанев Янев

17. Георги Димитров Карлов

18. Таня Ненкова Ангелова

19. Райчо Борисов Костадинов

20. Николай Мариянов Кирчев

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Стоян Атанасов Атанасов

2. Ромина Красимирова Иванова

3. Иван Павлов Милов

4. Александър Бойков Караджов

5. Иван Русев Джендов

6. Любена Миткова Начева

7. Пейчо Георгиев Георгиев

8. Сергей Минков Хасъмски

9. Георги Любомиров Желязков

10. Александър Александров Милтиядов

11. Георги Кръстев Кръстев

12. Радостин Иванов Корентов

17 – Коалиция „Десните“

1. Бойко Христов Станкушев

2. Атанас Константинов Чепъков

3. Русин Василев Савов

4. Лина Апостолова Тодорова

5. Рали Димитров Димитров

6. Виолета Антоанова Лазарова

18 – Партия ДПС

1. Хюсеин Хасан Хафъзов

2. Дурхан Мехмед Мустафа

3. Севим Исмаил Али

4. Севим Неджатиева Ахмедова

5. Юсеин Мехмед Мехмед

6. Димитър Андонов Николов

7. Илкин Мустафа Тащан

8. Ахмед Яшар Ахмед

9. Фатме Хасан Рамадан

10. Юмер Хасан Ибрам

11. Красимир Стойчев Маринчев

12. Джюнейт Гюлтекин Шабан

13. Ахмед Реджеб Реджеб

14. Ахмед Сюлейман Мехмед

15. Фатме Муса Илияз

16. Адем Ереджеб Аптула

17. Осман Юмеров Хюсеинов

18. Eлван Селяхтин Атилла

19. Несрин Мустафа Узун

19 – Партия „Глас народен“

1. Нела Николова Иванова

2. Борис Любомиров Събев

3. Георги Живков Петров

4. Тенчо Петков Петков

20 – Партия на зелените

21 – Партия „Нова сила“

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Петър Георгиев Кънев

2. Атанас Зафиров Зафиров

3. Пенко Атанасов Атанасов

4. Емил Ценов Георгиев

5. Тинка Асенова Желязкова

6. Димитър Георгиев Гочев

7. Андрей Иванов Андреев

8. Виктор Атанасов Атанасов

9. Тодор Байчев Байчев

10. Дарина Димитрова Стоянова

11. Георги Михайлов Спасов

12. Диана Колева Гурева

13. Йордан Георгиев Георгиев

14. Станчо Вълканов Павлов

15. Кремена Кирилова Лалева

16. Дафинка Димитрова Главанска

17. Кирил Русев Стоичков

18. Георги Христов Божков

19. Ваня Георгиева Чечева

20. Георги Петров Димитров

21. Георги Петков Петков

22. Радослава Христова Карагьозова

23. Монко Иванов Николов

24. Георги Желязков Бъклев

25. Живко Стефанов Джамбазов

26. Анастас Христов Нейчев

27. Румен Христов Николов

28. Георги Димитров Тодоров

23 – Партия „Зелените“

1. Иван Велков Велков

2. Тихомир Петров Иванов

3. Ангелина Стоянова Атанасова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Валери Симеонов Симеонов

2. Валентин Кирилов Касабов

3. Димитър Кирилов Байрактаров

4. Христиан Радев Митев

5. Ангел Димитров Божидаров

6. Георги Петров Дракалиев

7. Ивайло Вагенщайн Русинов

8. Иван Стоянов Кузманов

9. Марко Иванов Марков

10. Даниела Панайотова Радева

11. Стоян Петков Диханов

12. Галина Йорданова Димитрова

13. Георги Василев Манев

14. Делян Иванов Иванов

15. Любомир Златинов Богойчев

16. Мария Стоянова Петрова

25 – Партия „Република БГ“

1. Калчо Танев Танев

2. Илияна Стоянова Илиева

3. Галин Георгиев Кутиев

4. Борислав Петров Солаков

5. Павел Пенев Тодоров

6. Симеон Димитров Иванов

7. Димитра Георгиева Георгиева

26 – Октай Хасанов Енимехмедов (независим кандидат)

Варна (МИР 3)

varna

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Лиляна Павлова (ГЕРБ)

Ангел Найденов (БСП)

Йордан Цонев (ДПС)

Радан Кънев (РБ)

Николай Бареков (ББЦ)

Ивайло Калфин (АБВ)

Валентин Касабов (Патриотичен фронт)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Татяна Дончева Тотева

2. Желязко Димчев Каракашев

3. Светлозар Стоянов Златев

4. Стоянка Вълкова Георгиева

5. Александър Тодоров Стоянов

6. Евгени Николов Николов

7. Ясен Николаев Неделчев

8. Силвия Петрова Петранова

9. Елена Иванова Цончева

10. Катина Добромирова Йорданова

11. Николинка Димитрова Попова

12. Марияна Огнянова Вичева

13. Елена Енчева Добрева

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Александър Трифонов Томов

2. Весела Веселинова Шаранкова

3. Стефчо Василев Димитров

4. Найден Георгиев Илиев

5. Тодор Хайдуков Георгиев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Владимир Александров Василев

2. Наум Асенов Наумов

3. Детелин Илиев Георгиев

4. Здравко Василев Вълчев

5. Георги Георгиев Монов

6. Красимира Петкова Динчева

4 – Партия „Новото време“

1. Станимир Димитров Киряков

2. Георги Стойчев Георгиев

3. Янко Цанков Георгиев

4. Елеонора Костадинова Николова

5. Атанас Валериев Георгиев

6. Красимир Михайлов Савов

7. Ивайло Желев Недев

8. Йорданка Илинова Орешкова

9. Илко Стоянов Костадинов

5 – Партия „Обединена България“

1. Милен Николов Бакърджиев

2. Стефка Маринова Харитонова

3. Димитър Георгиев Харитонов

4. Христина Лазарова Маркова

5. Мануела Николаева Иванова

6. Златина Дончева Съботинова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1.Красна Димитрова Малинова-Златанова

2.Даниела Цветанова Петкова

3.Йовка Здравкова Бачовска

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Радан Миленов Кънев

2. Касим Исмаил Дал

3. Стилиян Иванов Гроздев

4. Явор Георгиев Иванов

5. Христофор Станчев Христов

6. Георги Стоянов Янев

7. Валентин Димитров Петков

8. Боян Асенов Георгиев

9. Васко Миланов Василев

10. Боян Димитров Керемидчиев

11. Калиптян Ридван Сали

12. Албена Жекова Йорданова

13. Галина Николова Тодорова

14. Цветомир Димитров Петров

15. Ханифе Кадир Йълдъз

16. Тихомир Миланов Цветков

17. Мария Иванова Донева-Цветкова

18. Диана Бисерова Кюрюлева

19. Галина Йорданова Тодорова

20. Георги Иванов Дяков

21. Красимир Георгиев Георгиев

22. Цветнен Димитров Цветков

23. Мартин Володиев Дамянов

24. Нихат Мюстежеб Емин

25. Станимир Маринов Чонов

26. Мехмед Илмазов Мехмедов

27. Митхат Неджати Мехмед

8 – Партия „Нова България“

1. Иван Илиев Георгиев

2. Петър Жулианов Чаушев

3. Ирена Тодорова Христова

4. Искрен Георгиев Иванов

5. Георги Желев Великов

6. Емил Бориславов Златев

7. Грета Рачева Неделчева

8. Валентин Петров Чиков

9. Дарияна Неделчева Неделчева

9 – Партия ГЕРБ

1. Лиляна Павлова Николова

2. Пламен Иванов Манушев

3. Красен Кирилов Кралев

4. Красимир Петров Петров

5. Красимира Пенева Анастасова

6. Павел Алексеев Христов

7. Руслан Здравков Тошев

8. Нели Рускова Петрова

9. Даниела Йорданова Панайотова

10. Николай Николов Апостолов

11. Владимир Славчев Вълев

12. Николай Димитров Костадинов

13. Живко Марков Петров

14. Надя Иванова Георгиева

15. Ивайло Маринов Христов

16. Тодор Славов Славов

17. Гергана Василева Гинева

18. Благой Атанасов Иванов

19. Калин Светославов Калевски

20. Пейчо Иванов Бюлбюлев

21. Пламен Андонов Боев

22. Деян Кирилов Янчев

23. Николай Стоянов Малев

24. Валери Николаев Колев

25. Десислава Марчева Бонева

26. Пламена Апостолова Василареас

27. Ралица Стефанова Димитрова

28. Галин Димитров Петров

29. Владко Георгиев Владев

30. Ивелина Петрова Димова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Нели Кирилова Андреева

2. Валентин Асенов Давидов

11 – Партия „Атака“

1. Волен Николов Сидеров

2. Магдалена Ламбова Ташева

3. Калина Петрова Балабанова

4. Николай Георгиев Караколев

5. Стефан Денев Курдов

6. Станислав Темелков Димитров

7. Цветомир Красимиров Грънчаров

8. Даниела Михайлова Николова

9. Живка Койчева Костова

10. Димитър Красимиров Минчев

11. Диана Михайлова Димитрова

12. Милена Стефанова Стоянова

13. Любчо Стефанов Ангелов

14. Пламен Маринов Маринов

15. Добромир Василев Иванов

12 – Партия НДСВ

1. Антония Стефанова Първанова

2. Владимир Димитров Димитров

3. Деница Ивайлова Димитрова

4. Иван Йорданов Митишев

5. Христо Стоянов Костадинов

6. Теодора Желева Желева

7. Калинка Пенчева Александрова

8. Росен Стоянов Димитров

9. Кирил Георгиев Маринов

10. Ралица Данчева Димитрова

11. Пламен Димитров Ямболов

12. Мартин Петров Стефанов

13. Георги Иванов Иванов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Николай Тихомиров Бареков

2. Георги Александров Kовачев

3. Поля Великова Димитрова

4. Маломир Стефанов Кръстев

5. Георги Христов Костов

6. Богдан Цветков Николов

7. Ивайло Маринов Костов

8. Младен Йорданов Станев

9. Веселин Димчев Райчев

10. Георги Иванов Георгиев

11. Антон Николаев Влаев

12. Константин Антонов Парчев

13. Диляна Костадинова Тасаджикова

14. Нели Ненкова Попова

15. Десислава Динкова Минчева

16. Денислав Георгиев Колев

17. Анита Христова Любенова

18. Мануел Карник Язмаджиян

19. Ненко Людмилов Ковачев

20. Васил Пламенов Пешев

21. Иван Христов Костадинов

22. Веселин Ростиславов Рачев

23. Ивелина Миткова Динева

24. Надка Данчева Йонова

25. Виргиния Стоянова Манастирска

26. Полина Десиславова Куванджиева

27. Николай Атанасов Андреев

14 – Коалиция АБВ

1. Ивайло Георгиев Калфин

2. Георги Недков Кючуков

3. Иво Петров Сеферов

4. Миглена Петрова Темелкова-Бакалова

5. Добромир Йорданов Джиков

6. Марин Славчев Черкезов

7. Владимир Боянов Върбанов

8. Венко Стоянов Вълчев

9. Галина Димитрова Крайчева-Иванова

10. Боян Симеонов Димитров

11. Делян Венелинов Жечев

12. Миглен Георгиев Тодоров

13. Виктор Миронов Ценов

14. Тихомир Веселинов Горанов

15. Димитър Димов Петров

16. Павел Павлов Николов

17. Цанко Митев Стефанов

18. Станимир Георгиев Мизов

19. Мартин Илиев Иванов

20. Силвия Мариянова Димитрова

21. Момчил Георгиев Вълков

22. Миролюб Георгиев Шалев

23. Диана Аспарухова Аспарухова

24. Мая Николаева Димитрова

25. Иван Стоянов Николов

26. Жасмина Василева Атанасова

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Пламен Стоянов Костадинов

2. Кремена Илиянова Томова-Казарян

3. Артур Серьожаевич Ованесян

4. Иван Петров Димитров

5. Йордан Стефанов Михтиев

6. Илияна Стефанова Донева

7. Галина Младенова Никова

17 – Коалиция „Десните“

1. Христо Христов Панчугов

2. Лъчезар Александров Алексиев

3. Теменужка Христова Петрова

4. Десислава Димитрова Русева

5. Юлия Златкова Генова

6. Николай Бориславов Георгиев

7. Пенка Христова Спирова

8. Боян Иванов Иванов

9. Магдалена Тошкова Димитрова – Чаушева

10. Хаго Арман Бабикян

18 – Партия ДПС

1. Йордан Кирилов Цонев

2. Ерджан Себайтин Ебатин

3. Уман Аптулова Дубаз

4. Мерткан Аптулов Ибрямов

5. Кадир Мехмед Кадир

6. Халил Халилов Исмаилов

7. Халил Рахим Халил

8. Хюсни Осман Адем

9. Мехмед Хасанов Хасанов

10. Али Бекиров Хасанов

11. Георги Рашков Кирилов

12. Фаня Георгиева Михалева

13. Евгин Мюрселов Незиров

14. Сали Мехмедов Табаков

15. Сечкин Халил Мехмед

16. Тургут Исмет Мехмед

17. Айдън Мустафа Байрам

18. Алеко Тодоров Атанасов

19. Красимир Велинов Кабакчиев

20. Нурай Ахмед Басри

21. Сали Мустафа Исеин

22. Сашо Живков Ангелов

23. Фатме Салиева Яшарова

24. Месут Ердинч Рушид

25. Ведат Ахмет Сакаллъ

19 – Партия „Глас народен“

1. Светослав Емилов Витков

2. Траян Младенов Енчев

3. Соня Николаева Стоилова

4. Светослав Константинов Пехливанов

5. Виктор Владимиров Лозенко

6. Ивайло Младенов Енчев

20 – Партия на зелените

21 – Партия „Нова сила“

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Ангел Петров Найденов

2. Анелия Димитрова Клисарова

3. Борислав Гуцанов Гуцанов

4. Красимир Христов Янков

5. Петър Панчев Петров

6. Георги Димитров Андреев

7. Иван Борисов Великов

8. Христо Бойчев Боев

9. Мая Иванова Раданова-Кръстева

10. Светлана Иванова Такева

11. Стефан Тодоров Димитров

12. Милена Иванова Драгнева

13. Даниела Стоянова Йорданова

14. Десислав Петров Тасков

15. Николай Филев Джагаров

16. Пламен Георгиев Стоянов

17. Цонко Георгиев Цонев

18. Алекси Василев Алексиев

19. Януарий Марков Вичев

20. Даниел Христов Николов

21. Георги Христов Борисов

22. Иво Николов Стамболийски

23. Тодор Недев Недев

24. Сотир Георгиев Ушев

25. Пламен Димитров Митев

26. Симеон Огнянов Кулиш

27. Нешо Цанков Нешев

28. Павел Енев Раличков

29. Руслан Владков Влаев

23 – Партия „Зелените“

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Валентин Кирилов Касабов

2. Емил Димитров Симеонов

3. Георги Иванов Димов

4. Стоян Богомилов Проданов

5. Живко Николаев Костадинов

6. Татяна Петрова Димитрова

7. Ангелина Тодорова Карагяурова

8. Стелян Христов Любославов

9. Атанас Йорданов Симеонов

10. Стефко Цанев Стефанов

11. Димитричка Атанасова Калчева

12. Десислав Красимиров Цветков

13. Веска Петрова Николова

14. Красимира Иванова Янкова

15. Недялко Илиев Неделчев

16. Катя Георгиева Шматова

17. Радостин Антонов Антонов

18. Йордан Желязков Йорданов

19. Ганчо Маринов Ганев

20. Петър Йотов Николов

25 – Партия „Република БГ“

1. Милена Колева Димитрова

2. Александра Христова Колева Стефанова

3. Галя Кирилова Великова

4. Йордан Евгениев Симеонов

5. Иван Иванов Коледжиков

6. Илиян Пламенов Койчев

7. Красимира Димова Грудева-Мирчева

8. Добромир Костадинов Тодоров

9. Станимир Димитров Станков

10. Мария Иванова Иванова

11. Светла Димитрова Димитрова

12. Красимир Милков Йорданов

13. Венцислав Дяков Йорданов

14. Албена Неделчева Тонева

15. Александър Радев Александров

16. Димитър Георгиев Георгиев

Велико Търново (МИР 4)

veliko-tarnovo

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Цветан Цветанов (ГЕРБ)

Мариана Бояджиева (БСП)

Камен Костадинов (ДПС)

Иван Иванов (РБ)

Николай Илчев (АБВ)

д-р Милен Михов (Патриотичен фронт)

Илия Димитров (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Георги Николов Димов

2. Албена Здравкова Николова

3. Нели Димитрова Лозева

4. Стела Герганова Попова

5. Кирил Атанасов Иванов

6. Марияна Стойкова Михайлова

7. Мирослав Младенов Антонов

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Георги Велинов Велинов

2. Морис Леон Маджар

3. Снежана Миданова Кузманова

4. Сиана Валериева Балиева

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Димитър Христов Попов

2. Теодора Иванова Шанова

3. Димитър Маринов Маринов

4. Петя Атанасова Атанасова

5. Веселин Георгиев Петров

4 – Партия „Новото време“

1. Йордан Богданов Богданов

2. Радка Маринова Крумова

3. Стайко Иванов Стайков

4. Стефан Стефанов Вълков

5. Милен Стефанов Вълков

5 – Партия „Обединена България“

1. Стефан Николов Стоянов

2. Дора Наполеонова Закова-Русева

3. Кристина Христова Хинкова

4. Цветомира Кирилова Йорданова

5. Ивайло Косев Косев

6. Марияна Петрова Баталова

7. Соня Иванова Симеонова

8. Валентин Димитров Манолов

9. Валентина Тодорова Захариева

10. Емил Пейчев Калоянов

11. Никола Димитров Николов

12. Петя Валентинова Драгнева

13. Стоян Дианов Габровски

14. Никола Стоянов Минев

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Христиана Иванова Дългичева

2. Борислав Стефанов Стоянов

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Иван Кирилов Иванов

2. Виктор Добромиров Лясков

3. Станислав Петров Благов

4. Любен Николов Лалев

5. Мирослав Трифонов Маринов

6. Грета Борисова Ганева

7. Захари Иванов Ангелов

8. Людмила Николаева Илиева

9. Иван Герасимов Станков

10. Мавроди Евстатиев Калейнски

11. Камен Михайлов Алексиев

12. Георги Чудомиров Попов

13. Светлозар Методиев Влайков

14. Йордан Георгиев Байчев

15. Петър Руменов Кънчев

8 – Партия „Нова България“

1. Николай Светозаров Гъмзов

2. Миглена Владимирова Цветанова-Димитрова

3. Анна Бориславова Манчева-Стоянова

4. Ирена Тодорова Христова

9 – Партия ГЕРБ

1. Цветан Генчев Цветанов

2. Пенчо Стоянов Пенчев

3. Евгени Димитров Стоев

4. Мирослав Николов Петков

5. Деян Минков Хаджийски

6. Кристиян Василев Кирилов

7. Любомира Симеонова Попова

8. Николен Веселинов Стойнов

9. Росен Върбанов Иванов

10. Станислава Красимирова Стоянова

11. Михаил Стефанов Харалампиев

12. Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева

13. Мариана Живкова Чалъкова

14. Георги Димитров Давидов

15. Нели Иванова Николова

16. Венцислав Милков Георгиев

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Иван Димитров Драгостинов

11 – Партия „Атака“

1. Любомир Владимиров Владимиров

2. Иван Тодоров Димитров

3. Огнян Петров Георгиев

4. Йордан Филипов Аврамов

5. Марин Кръстев Тенджерков

6. Петър Гошев Петров

7. Димитър Маринов Байчев

8. Димитър Михайлов Димитров

12 – Партия НДСВ

1. Катерина Михайлова Павурджиева

2. Мартин Бориславов Борисов

3. Петър Стойков Петров

4. Явор Димитров Пангелов

5. Пенчо Савов Чолаков

6. Красимир Генчев Генчев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Илия Иванов Димитров

2. Румен Добрев Горанов

3. Пенчо Ванев Пенчев

4. Красимир Цветанов Игнатов

5. Пламен Стефанов Петков

6. Димитър Николов Дончев

7. Петко Петев Душков

8. Светлин Димитров Гърбузанов

9. Петър Маринов Тодоров

10. Пламен Георгиев Георгиев

11. Галя Николаева Енева

12. Христина Маринчева Хараламбиева

13. Десислава Венециева Линкова

14. Руси Янков Русев

15. Поля Иванова Стефанова

16. Цветомир Митков Димитров

14 – Коалиция АБВ

1. Николай Илчев Илиев

2. Пенчо Стефанов Събев

3. Иван Благоев Димитров

4. Марин Русев Богомилов

5. Илка Славова Трифонова

6. Милко Йорданов Стефанов

7. Елица Георгиева Тананеева

8. Иван Лефтеров Лефтеров

9. Цветомира Гошева Илиева

10. Десислава Иванова Стефанова-Филкова

11. Драгомир Тихомиров Хаджиев

12. Елис Айдоханова Ниазиева

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Любомир Тодоров Терзиев

2. Ермак Тодоров Димов

3. Ружка Велчева Василева

4. Илиян Пламенов Пътев

5. Дилиян Маринов Сливневлиев

6. Силвия Валентинова Коцева

7. Крум Йорданов Крумов

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Йордан Стефанов Михтиев

2. Михаил Димитров Милатович

3. Иван Христов Денев

4. Румяна Цанева Георгиева

5. Розалия Николова Лозанова-Гешева

6. Елена Михайлова Христова

7. Даниела Симеонова Фиркова

8. Димитрия Йорданова Виденова

9. Илияна Стефанова Донева

10. Румен Константинов Райков

11. Борис Стоянов Великов

12. Петър Милков Йовчев

13. Валери Стоянов Стойчев

14. Ваня Симеонова Костова

15. Мариан Тодоров Недялков

16. Цветан Иванов Иванов

17 – Коалиция „Десните“

1. Мария Василева Капон

2. Калина Йорданова Прокопиева

3. Николай Върбанов Николов

4. Пламен Георгиев Бейков

5. Светлозара Христова Фъртунова-Минчева

6. Димчо Петров Димчевски

7. Калин Димитров Манев

8. Цветомир Емилов Енев

9. Мария Иванова Кръстева

10. Валентин Христов Савов

11. Георги Великов Даскалов

12. Бранимир Маринов Костов

13. Петя Илиева Калушева

14. Мариана Данилова Пашунова

15. Стефан Христов Кинов

16. Пламен Георгиев Радонов

18 – Партия ДПС

1. Камен Костов Костадинов

2. Румен Стефанов Павлов

3. Гюнай Мюмюнов Далоолу

4. Икмал Юсеинова Джомова

5. Ивелин Якимов Розинов

6. Иван Янакиев Шишманов

7. Бедри Юсуфов Алиев

8. Федя Зафиров Дервишев

9. Стефчо Иванов Алипиев

10. Мъстън Феимов Еминов

11. Мехмед Байрямов Чавдарлиев

12. Илдънай Адемов Ахмедов

13. Андрей Иванов Илиев

14. Лъчезар Трифонов Атанасов

15. Сергей Маринов Янков

16. Синан Шукриев Пехливанов

19 – Партия „Глас народен“

1. Илиян Печов Дуков

2. Дончо Иванов Бораджиев

3. Светослав Станчев Гинчев

4. Кремена Стефанова Георгиева

5. Веселин Маргаритов Марчев

6. Илияна Костова Мусева

7. Банко Илиев Банков

8. Надежда Венелинова Белчева

9. Тодор Петков Тодоров

10. Красимир Илиев Георгиев

20 – Партия на зелените

21 – Партия „Нова сила“

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Мариана Радева Бояджиева

2. Георги Рачев Рачев

3. Таня Любомирова Андреева-Райнова

4. Милен Асенов Манолов

5. Милка Дончева Христова

6. Валерия-Тереза Тошкова Дончева

7. Тодор Димитров Тодоров

8. Христо Тошков Стателов

9. Симона Лазарова Лазарова

10. Огнян Иванов Стоянов

11. Андрей Тенев Картунов

12. Михаил Йорданов Стойчев

13. Габриела Деянова Шилкова

14. Цветомир Георгиев Георгиев

15. Даниел Весков Василев

16. Весела Николаева Лечева

23 – Партия „Зелените“

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Милен Василев Михов

2. Красимир Любенов Хаджидосев

3. Кирил Георгиев Станчев

4. Кирил Асенов Кирилов

5. Петя Борисова Банева

6. Христо Стефанов Пенчев

7. Йордан Тодоров Грозданов

8. Веско Костадинов Лазаров

9. Николай Йорданов Николов

10. Ирина Пенчева Еневска-Кръстева

11. Тодор Здравков Кутрев

12. Евгени Петков Коев

13. Йордан Стоянов Минчев

14. Николай Станчев Цонев

15. Вероника Иванова Ранкова-Расимова

16. Венцислав Цанев Дончев

25 – Партия „Република БГ“

1. Момчил Кунчев Иванов

2. Ангел Иванов Гецов

3. Стефка Иванова Маркова

4. Антон Любенов Серафимов

5. Маргаритка Любенова Анастасова

6. Теодор Георгиев Сбирнаков

7. Габриела Атанасова Атанасова

8. Атанас Огнянов Василев

9. Свилен Валериев Димитров

Видин (МИР 5)

vidin

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

1 – ДРОМ

1. Ярослав Бранимиров Коцев
2. Теодор Тодоров Ангелов

2 – Движение за радикална промяна Българската пролет

1. Малин Славчев Маринов

3 – Движение Напред, България

1 Тодор Иванов Славков
2 Петьо Иванов Петков
3 Маргарита Найденова Донкова

4 – Kоалиция „Нова Република“

1 Вили Младенов Лилков
2 Ирена Стефанова Александрова
3 Асен Пенков Асенов
4 Сашка Божкова Бизеранова-Стоянова
5 Васко Цветанов Недялков
6 Бистра Янева Момирова

5 – Коалиция на недоволните

1. Кремена Гошова Будинова
2.Альоша Аврамов Аврамов
3. Димитър Георгиев Петров
4. Цанко Петков Димитров
5. Соня Тодорова Стоянова
6. Борис Николаев Къркеланов

6 – ПП „Воля“

1 Дора Стоянова Христова
2 Мария Тодорова Караниколова
3 Димитър Стойчев Трампов
4 Радиана Красимирова Цонева

8 – АБВ-Движение 21

1 Иван Аспарухов Цанов
2 Людмил Митов Николов
3 Емил Милков Трифонов
4 Десислава Васкова Кънчева

9 – ДПС

1. Станислав Димитров Анастасов
2. Иванка Радославова Каменова
3. Богомил Данчов Станков
4. Йоан Георгиев Стефанов
5. Катерина Юлиянова Александру
6. Мария Максимова Иванова
7. Валери Веселинов Борисов
8. Петър Ванчев Тодоров

10 – БСП

1 Филип Стефанов Попов
2 Цветан Борисов Топчиев
3 Борислав Крумов Василев
4 Пламен Цветанов Георгиев
5 Мирослав Жеков Марковски
6 Юри Цветанов Ценков
7 Наташа Петкова Борисова
8 Иван Иванов Търпоманов

11 – ГЕРБ

1. Владимир Цветанов Тошев
2. Любомир Кирилов Низамов
3. Александър Тошков Александров
4. Албена Николова Георгиева
5. Теодора Мирославова Стоянова
6. Иван Георгиев Вълчов
7. Милен Михайлов Викторов
8. Емилиян Илиев Енчев

12 – Партия на Зелените

1. Йонко Йорданов Гергов
2. Никола Танчев Николов

13 – ДОСТ

1. Розалин Милифонов Станев
2. Красимир Любенов Русинов
3. Валентина Асенова Велева
4. Михаил Василев Михайлов

14 – ПП „Възраждане“

1. Ангел Жеков Георгиев

16 – Kоалиция „Движение Да, България“

1 Боряна Богданова Мусева
2 Филип Величков Йонов
3 Димитър Иванов Димитров
4 Димитър Огнянов Симов
5 Емил Иванов Каменов
6 Калин Ангелов Станков
7 Димитър Любенов Нинов
8 Калин Апостолов Ангелов

17 – Kоалиция „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО“

1. Росен Живков Иванов
2. Йордан Василев Йорданов
3. Емил Тодоров Лилов
4. Силвия Иванова Жекова

18 – Коалиция „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“

1. Тошко Витанов Тодоров
2. Цветана Петкова Дакова
3. Венцислав Еленков Димитров
4. Камелия Еленкова Димитрова
5. Албена Георгиева Александрова
6. Илина Георгиева Йонова
7. Борислав Стоянов Милков

19 – ПП „Национална републиканска партия“

1. Диана Гервасова Димитрова
2. Росен Любомиров Иванов
3. Филип Илиянов Филипов

20 – ПП „Българско национално обединение“

1. Красен Бойков Петров
2. Цветанка Борисова Коева
3. Ралица Евгениева Белчева
4. Елица Константинова Спирова

21 – Реформаторски блок – Глас народен

1. Момчил Викторов Станков
2. Павел Димитров Паунов
3. Ивайло Цветанов Цеков
4. Иван Йорданов Хартарски
5. Пламена Каменова Александрова
6. Емил Борисов Йонов
7. Димитър Тончев Тонев
8. Наталия Красимирова Милкова

Враца (МИР 6)

vraca

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

1 – ДРОМ

1. Красимир Николов Михайлов
2. Антон Емилов Асенов
3. Мариян Филипов Алексиев

2 – ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“

1. Кирил Александров Илиев
2. Цветан Петров Коцев
3. Росица Русанова Ценова
4. Косьо Димитров Гъжварски

3 – Движение Напред, България

1. Ивалина Милчева Шолева
2. Петьо Иванов Петков
3. Ивайло Илчев Тодоров
4. Маргарита Найенова Донкова
5. Данаил Цветанов Иванов
6. Генади Тодоров Лилов
7. Васил Любенов Василев

4 – Нова република

1. Цецка Георгиева Бачкова
2. Анжело Иванов Иванов
3. Евгени Вълчев Ангелов
4. Красимир Крумов Колев
5. Петя Иванчева Георгиева
6. Виктория Красимирова Христова-Начева
7. Денислав Валентинов Цеков
8. Евгения Пламенова Вельовска
9. Йовчо Димитров Йовчев
10. Борис Михайлов Тодоров
11. Цветан Матов Йолашки
12. Владислава Тошева Лакова

5 – Коалиция на недоволните

1. Огнян Дичев Атанасов
2. Димитър Георгиев Петров
3. Добринка Веселинова Димитрова – Пантазиева

6 – „Воля“

1. Слави Дичев Нецов
2. Калинка Райкова Славова
3. Петя Тодоринова Диковска
4. Недко Пламенов Кузманов
5. Светлана Костова Лесиндренска

7 – Български демократичен център – БДЦ

1. Данаил Иванов Петков

8 – АБВ-Движение 21

1. Иван Аспарухов Цанов
2. Светла Петрова Кръстева
3. Гергана Тодорова Русинова
4. Тихомир Бориславов Машов
5. Веселка Петкова Павлова
6. Ева Валентинова Френкова
7. Борислав Ивов Попов
8. Илонка Йорданова Цоновска
9. Тошко Стоянов Стоянов
10. Йордан Иванов Малджански
11. Катя Начева Андреева – Декова
12. Моника Николаева Георгиева

9 – ДПС

1. Петър Пандушев Чобанов
2. Айхан Ахмед Етем
3. Юрий Петров Кацарски
4. Касъм Мехти Касъмов
5. Николай Емилов Николов
6. Бранимир Асенов Бочев
7. Каролина Симеонова Кьолер
8. Соня Димитрова Тинчева
9. Цветомира Лазарова Димова
10. Емил Борисов Радков
11. Йордан Александров Димитров
12. Магдалена Горанова Линдова

10 – БСП

1. Иван Киров Генов
2. Николай Георгиев Иванов
3. Анастас Маринов Попдимитров
4. Цветелина Върбанова Дамяновска
5. Илиана Йорданова Михайлова– Тихолова
6. Петър Станев Петров
7. Николай Йорданов Петранов
8. Красимир Петков Петков
9. Даниела Александрова Цолова
10. Цветан Минков Ралчовски
11. Ива Юли Иванова
12. Роза Цветкова Сотирова

11 – ГЕРБ

1. Петя Цветанова Аврамова
2. Красен Георгиев Кръстев
3. Найден Милев Найденов
4. Ивайло Тошев Тодоров
5. Мирослав Петров Комитски
6. Валя Теодосиева Берчева
7. Цезар Петров Пенчев
8. Иван Пламенов Иванов
9. Иван Динков Динков
10. Станислав Иванов Попов
11. Тодор Красимиров Иванов
12. Миглена Бориславова Василева

12 – Партия на Зелените

1. Галя Петрова Захариева
2. Албена Стефчова Коцанкова-Христова
3. Мария Пламенова Георгиева
4. Цветелина Ваньова Ангелова

13 – ДОСТ

1. Слави Милев Димитров
2. Светослав Трифонов Георгиев
3. Калина Божидарова Спиридонова

14 – ПП „Възраждане“

1. Станислав Пламенов Стаменов
2. Емил Иванов Христов

16 – Движение Да, България

1. Веселин Йорданов Калановски
2. Кирил Руменов Русев
3. Милен Благоев Стоянов
4. Марияна Георгиева Захариева
5. Анна Бориславова Пелова
6. Николай Румянов Николов
7. Андрей Николаев Ковачев

17 – „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО“

1. Красимир Илиев Богданов
2. Светлин Генадиев Стойков
3. Спас Николов Спасов
4. Робертино Тодоров Маринов
5. Радослав Илиев Маринов
6. Елена Цветанова Петрова

18 – „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“

1. Искрен Валериев Дилов
2. Димитър Георгиев Господинов
3.  Димитринка Петрова Бачийска
4. Тодор Ангелов Николов

19 – Национална републиканска партия

1. Цецко Борисов Илиев
2. Васил Владимиров Костадинов
3. Венцислав Георгиев Георгиев
4. Русанка Антова Койнарска
5. Младен Александров Младенов

20 – ПП „Българско национално обединение“

1. Янчо Янчов Таков
2. Красимир Георгиев Босолов
3. Поля Розенова Димитрова
4. Лора Кирилова Пейчева
5. Славка Тодорова Атанасова
6. Красен Бойков Петров
7. Ралица Евгениева Белчева
8. Иван Пламенов Атанасов

21 – Реформаторски блок – Глас народен

1. Явор Илиев Хайтов
2. Ирина Йорданова Иванова
3. Бенчо Владимиров Бенчев
4. Йордан Костадинов Тошев
5. Илчо Марков Илиев
6. Ивайло Димитров Иванов
7. Георги Венков Димитров
8. Искрен Красимиров Стефанов
9. Георги Цветанов Василев
10. Иглика Атанасова Сълковска
11. Павлин Иванов Коцев
12. Цветомир Кирилов Кръстев

Габрово (МИР 7)

gabrovo

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

Целите листи

1 – ДРОМ

1. Мирослав Михайлов Александров

2 – Движение за радикална промяна Българската пролет”

1. Ваня Любомирова Колева
2. Лазар Любенов Бонгурев
3. Митко Минков Гълъбов
4. Анелия Николова Камбурова
5. Калинка Георгиева Драганова
6. Йонита Стефанова Колева
7. Ваня Маркова Димитрова
8. Пенка Христова Георгиева

3 – Движение „Напред България“

1. Васил Любенов Василев
2. Генади Тодоров Лилов

4 – „Нова Република“

1. Людмила Николаева Илиева
2. Ивелин Стоянов Стоянов
3. Борил Йорданов Децов
4. Иван Тодоров Събев
5. Илиян Веселинов Илиев

5 – Коалиция на недоволните

1. Димитър Александров Митев
2. Румяна Станчева Стоянова
3. Георги Асенов Чумпалов
4. Асен Ангелов Симеонов
5. Поля Милчева Герасимова
6. Ева Антраник Папазян
7. Стоилка Николова Ташева

6 – „Воля“

1. Стефан Луков Августинов
2. Трифон Христов Трифонов
3. Мария Йорданова Митева
4. Дамян Николаев Пенчев
5. Кристиян Руменов Господинов

7 – Български демократичен център

1. Добромир Миленов Добрев

8 – АБВ – Движение 21

1. Пламен Марков Марков
2. Драгомир Иванов Николов
3. Стела Ганчева Антонова
4. Богомир Иванов Богомиров
5. Любомир Цветанов Йорданов
6. Добри Димов Христов
7. Христо Кирилов Димитров
8. Александър Денчев Денев

9 – ДПС

1. Четин Хюсеин Казак
2. Ердоан Мехмед Узунов
3. Ибрахим Селахаттин Акай
4. Кенан Фариев Селимов
5. Керим Исмаил Ибрям
6. Бахтияр Нури Али
7. Деян Събев Башев
8. Шефкат Рамадан Исин

10 – БСП

1. Кирил Николаев Добрев
2. Кристина Максимова Сидорова
3. Станимир Косев Стойчев
4. Весислава Иванова Александрова
5. Трифон Руенов Панчев
6. Първан Пламенов Димитров
7. Петинка Василева Михайлова
8. Пенка Иванова Петрова

11 – ГЕРБ

1. Томислав Пейков Дончев
2. Николай Цветанов Сираков
3. Иглика Иванова Иванова-Събева
4. Мария Николаева Пенева
5. Добромир Проданов Проданов
6. Мирела Красимирова Ганчева
7. Ива Димитрова Константинова-Йорданова
8. Константин Тихомиров Брънеков

12 – „Партия на зелените”

1. Христо Николов Христов
2. Любомир Стефанов Василев
3. Стефан Янков Енчев
4. Радослав Стоянов Недялков

13 – Kоалиция „Обединение ДОСТ”

1. Танер Неджиб Юзеир
2. Александър Орлинов Сербезов
3. Танер Исметов Ходжев

14 – ПП „Възраждане“

1. Петко Бориславов Ганчев
2. Йордан Георгиев Николов

15 – „Презареди БГ“ (няма)

16 – Движение „Да, България“

1. Александър Кръстинов Македонски
2. Свилен Георгиев Ноев
3. Петър Пламенов Кърджилов
4. Деян Василев Мотов

17 – Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО

1. Борис Вангелов Борисов
2. Росен Иванов Цветков
3. Владко Серафимов Борисов
4. Силвия Кръстева Кръстева
5. Радостина Христова Христова
6. Апостол Тотев Матев
7. Ангел Чавдаров Джамбазки

18 – Коалиция „КОЙ – Българската левица и Зелена партия”

1. Румяна Ганчева Колева
2. Ружка Велчева Василева
3. Максим Генов Велков

19 – ПП „Национална републиканска партия“

1. Мария Атанасова Цветкова
2. Зарка Дончева Маринова
3. Величка Иванова Ковачева
4. Мая Симеонова Иванова

20 – ПП „Българско национално обединение“

1. Радослав Петров Петров
2. Красимира Иванова Бойчева
3. Петко Илиев Маринов
4. Николай Илиев Николов

21 – Реформаторски блок – Глас народен

1. Жаклин Ваклуш Толева
2. Йордан Иванов Камбуров
3. Веселин Димитров Данчев
4. Илиян Георгиев Георгиев
5. Славчо Чавдаров Василев
6. Невян Иванов Иванов
7. Корнелия Петрова Мотова

Добрич (МИР 8)

dobrich

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-долу са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Румен Иванов (ГЕРБ)

Светла Бъчварова (БСП)

Рушен Риза (ДПС)

Билгин Якубов (РБ)

проф.д-р Иван Станков (АБВ)

Валентин Николов (Патриотичен фронт)

Виктор Лучиянов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Данаил Валериев Георгиев

2. Ваня Динкова Давидова

3. Витомир Христов Вутов

4. Петър Стоянов Груев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Димитър Александров Митев

2. Елена Николова Николова

3. Ангел Иванов Цветанов

4. Найден Георгиев Илиев

5. Стойка Атанасова Цветанова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Детелин Миронов Кюркчиев

2. Стоянка Димитрова Маринова

3. Наум Асенов Наумов

4. Владимир Александров Василев

5. Здравко Василев Вълчев

4 – Партия „Новото време“

1. Станимир Димитров Киряков

2. Георги Стойчев Георгиев

3. Янко Цанков Георгиев

4. Елеонора Костадинова Николова

5. Атанас Валериев Георгиев

6. Красимир Михаилов Савов

7. Ивайло Желев Недев

8. Йорданка Илинова Орешкова

9. Илко Стоянов Костадинов

5 – Партия „Обединена България“

1. Николай Василев Тодоров

2. Антоанета Любчова Маркова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Любомира Маринова Стоичкова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Билгин Реджебов Якубов

2. Йордан Тошков Йорданов

3. Герман Димитров Германов

4. Павел Гавраилов Павлов

5. Александър Димитров Алексиев

6. Урал Мехмед Кязим

7. Веселин Маринов Ганев

8. Светослав Божидаров Гочев

9. Боян Костов Коларов

8 – Партия „Нова България“

1. Живко Димов Желев

2. Йордан Стоянов Стоянов

3. Николай Иванов Николов

4. Дарина Величкова Савова

9 – Партия ГЕРБ

1. Румен Иванов Иванов

2. Живко Иванов Мартинов

3. Димитър Веселинов Николов

4. Д-р Маргарита Станчева Новоселска

5. Ивайло Веселинов Манушев

6. Д-р Живко Иванов Жеков

7. Валентин Петров Петров

8. Иво Пенчев Пенчев

9. Стилиян Димитров Митев

10. Тодор Костадинов Губатов

11. Ивелин Василев Иванов

12. Даниела Добрева Димитрова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Пенчо Димитров Пенчев

11 – Партия „Атака“

1. Калина Петрова Балабанова

2. Атанас Генчев Атанасов

3. Ивелина Маринова Колева

4. Димчо Господинов Кръстев

5. Георги Стойчев Йорданов

6. Десислава Петрова Димитрова

12 – Партия НДСВ

1. Красимир Радков Станков

2. Минка Александрова Господинова

3. Никола Илиев Калчев

4. Велизара Атанасова Иванова

5. Оник Артюн Гюлиян

6. Радостина Михайлова Райнова

7. Иван Великов Стелиянов

8. Борислава Тошкова Божилова

9. Георги Вълков Георгиев

10. Светлана Неделчева Желязкова

11. Георги Господинов Желев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Виктор Лучиянов Митраков

2. Теодора Георгиева Стоянова

3. Антония Благомирова Станева

4. Желчо Илиев Петров

5. Васил Добрев Василев

6. Павлинка Петрова Пасева

7. Пламен Георгиев Парушев

8. Величка Стелиянова Касабова

14 – Коалиция АБВ

1. Иван Костадинов Станков

2. Христо Данчев Михайлов

3. Милко Великов Пенчев

4. Димчо Маринов Димов

5. Полина Николова Бабадалиева

6. Велко Георгиев Михайлов

7. Дарина Димова Пенкова

8. Панайот Симеонов Панайотов

9. Антон Петров Андонов

10. Веселин Тодоров Василев

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Бойка Цветанова Славчева

2. Иван Гавраилов Петров

3. Йоана Илиева Ангелова

4. Петър Гавраилов Петров

5. Пенка Георгиева Харизанова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Петромир Велев Велев

2. Александър Иванов Цанков

3. Калин Жеков Чалъков

4. Петър Петков Русев

5. Марияна Симеонова Разнотовска

17 – Коалиция „Десните“

1. Тошко Георгиев Анастасов

2. Ради Кръстев Радев

3. Стелиян Кирилов Щерев

4. Кадрия Мехмед Мехмед

5. Димитър Великов Димитров

6. Николай Бориславов Георгиев

18 – Партия ДПС

1. Рушен Мехмед Риза

2. Мустафа Мустафов Ахмедов

3. Аксел Невзат Наз-Исмаилова

4. Тейпин Нежадинов Акифов

5. Тюляй Илханова Мехмедова

6. Живко Живков Стоянов

7. Нежля Неджати Амди-Ганева

8. Мехмед Хасан Расим

9. Пламен Недев Петров

10. Есин Едаетов Сеидов

11. Видин Фиданов Каракашев

12. Хазиме Саами Ферадова

19 – Партия „Глас народен“

1. Ангел Йорданов Ангелов

2. Михаил Иванов Михов

3. Иван Георгиев Гушев

4. Искрен Кръстев Добрев

5. Димитър Йорданов Цанев

20 – Партия на зелените

1. Али Илияз Али

2. Бранимир Николов Иванов

3. Александър Томов Сурталов

4. Милен Василев Иванов

5. Момчил Красимиров Сарандев

6. Пламен Русков Пеев

21 – Партия „Нова сила“

1. Ангел Росенов Касабов

2. Стефан Венциславов Венков

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова

2. Даниел Петков Йорданов

3. Сияна Атанасова Фудулова

4. Нина Георгиева Ставрева

5. Мая Йорданова Димитрова

6. Йорданка Иванова Стоева-Йорданова

7. Дарина Динева Господинова

8. Цветелина Бориславова Танева

23 – Партия „Зелените“

1. Синтия Трифонова Недялкова

2. Юлия Иванова Йорданова

3. Варужан Вартян Апелян

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1.Валентин Николов Иванов

2.Иван Димитров Пеев

3.Кольо Георгиев Колев

4.Ивелин Желев Пейчев

5.Николай Александров Бекяров

6.Николай Минев Пеев

7.Михаил Димитров Господинов

8.Люба Михайлова Захова

25 – Партия „Република БГ“

1. Камен Красимиров Попов

2. Огнян Василев Василев

3. Веселин Димитров Митев

4. Миглена Георгиева Цветанова

5. Георги Галинов Георгиев

6. Спиридон Райчев Неделчев

Кърджали (МИР 9)

kurjali

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Цвета Караянчева (ГЕРБ)

Милко Багдасаров (БСП)

Лютви Местан (ДПС)

Корман Исмаилов (РБ)

Трендафил Величков (АБВ)

Ирина Караджова (Патриотичен фронт)

Рада Коджабашева (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

4 – Партия „Новото време“

5 – Партия „Обединена България“

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

8 – Партия „Нова България“

9 – Партия ГЕРБ

10 – Партия „Общество за нова България“

11 – Партия „Атака“

12 – Партия НДСВ

13 – Коалиция „България без цензура“

14 – Коалиция АБВ

1. Трендафил Ангелов Величков

2. Венелина Петкова Милушева

3. Симеон Бисеров Симеонов

4. Дора Симеонова Щерева

5. Стефан Димитров Ангелов

6. Димитър Колев Шереметев

7. Антоанета Димитрова Гарева

8. Кирчо Павлов Павлов

9. Слав Тодоров Георгиев

10. Ангел Делчев Коджаманов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

16 – Партия „Нова алтернатива“

17 – Коалиция „Десните“

18 – Партия ДПС

19 – Партия „Глас народен“

20 – Партия на зелените

21 – Партия „Нова сила“

22 – Коалиция „БСП Лява България“

23 – Партия „Зелените“

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

25 – Партия „Република БГ“

Кюстендил (МИР 10)

kiustendil

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Кирил Калфин (ГЕРБ)

Мая Манолова (БСП)

Александър Методиев-бат Сали (ДПС)

Ирина Абаджиева-Репуц (РБ)

Красимир Руев (АБВ)

Георги Петров (Патриотичен фронт)

Петър Петров (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Ваня Крумова Цветкова

2. Любослав Красимиров Иванов

3. Ивета Тодорова Анадолска-Караиванова

4. Спаска Аспарухова Иванова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Живко Илиев Ковачев

2. Антоанета Георгиева Върбанова

3. Данчо Славчев Калпачки

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Камен Славянов Попов

2. Иво Николов Димитров

3. Йордан Стоянов Манасиев

4. Антон Георгиев Алексиев

4 – Партия „Новото време“

1. Илияна Богданова Богданова-Георгиева

2. Гергана Миткова Георгиева

3. Иванка Георгиева Андонова

4. Анита Ангелова Стоянова

5 – Партия „Обединена България“

1. Райничка Евтимова Цветанова – Гонева

2. Валентина Валериева Райчева – Маринова

3. Емил Боянов Давидков

4. Даниела Петрова Михалкова

5. Анна Димитрова Станчева

6. Иван Василев Ковачки

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Росен Пламенов Нойков

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Ирина Юлий Абаджиева-Репуц

2. Георги Василев Георгиев

3. Ани Ангелова Вакъвчиева

4. Диана Богомилова Славова

5. Валентина Драганова Грънчарова

8 – Партия „Нова България“

1. Офелия Василиева Димова

2. Владислав Велков Иванов

3. Анна Бориславова Манчева-Стоянова

4. Силвия Витанова Янева

9 – Партия ГЕРБ

1. Кирил Боянов Калфин

2. Емил Димитров Гущеров

3. Виктор Томов Янев

4. Михаела Ясенова Крумова

5. Радослава Пламен Чеканска

6. Калин Георгиев Гелев

7. Красимир Любомиров Петров

8. Веселин Бориславов Вучков

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Панчо Любомиров Панайотов

11 – Партия „Атака“

1. Илиан Сашов Тодоров

2. Владислав Кирилов Лехчански

3. Любка Стефанова Велинова

4. Георги Николов Попниколов

5. Райчо Димитров Цветин

6. Румен Николов Андонов

7. Сиана Атанасова Антова

8. Стоичко Кирилов Стоянов

12 – Партия НДСВ

1. Любомир Стоянов Гайдарски

2. Костадин Георгиев Николов

3. Цветан Георгиев Тренчев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Петър Иванов Петров

2. Васил Владимиров Иванов

3. Костадин Крумов Костадинов

4. Владимир Иванов Боцев

5. Ивайло Радойчев Анастасов

6. Атанас Иванов Велинов

7. Иван Георгиев Монов

8. Илиян Ерменчов Илиев

14 – Коалиция АБВ

1. Красимир Петков Руев

2. Десислава Спасова Димитрова

3. Албена Василева Симеонова

4. Анелия Георгиева Бараковска

5. Йордан Александров Стоймиров

6. Ивана Каменова Тасева

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Огнян Борисов Боюклиев

2. Страхил Христов Данчев

3. Любен Асенов Тасков

4. Ирина Петкова Алексова

5. Венета Костадинова Васева

6. Димитър Чавдаров Панайотов

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Велизар Станимиров Аспарухов

2. Любомир Василев Малоселски

3. Иван Лазаров Василиев

4. Светлана Стоянова Петрова

5. Борислав Станиславов Димитров

17 – Коалиция „Десните“

1. Жаклин Ваклуш Толева

2. Любомир Иванов Стойков

3. Антон Петров Васев

4. Васил Димитров Лепопелски

5. Любка Иванова Пандурска

18 – Партия ДПС

1. Александър Христов Методиев

2. Анна Емилова Благоева

3. Стефан Стефанов Йорданов

4. Валерия Бойчова Васева

5. Катрин Йорданова Лазова

6. Георги Димитров Йорданов

7. Йордан Кирилов Станоев

19 – Партия „Глас народен“

1. Доброслав Йорданов Стефанов

2. Владислав Венциславов Чанев

3. Красимира Стоилова Спасова-Атанасова

4. Николай Кирилов Митев

20 – Партия на зелените

1. Йонко Йорданов Гергов

2. Росица Стойнева Борисова

3. Йордан Сашков Бояджиев

4. Йордан Иванов Даскалов

5. Иван Христов Стефанов

21 – Партия „Нова сила“

1. Антон Георгиев Сираков

2. Виктория Михайлова Димитрова

3. Георги Добринов Николов

4. Стоян Димитров Георгиев

5. Явор Рафаилов Рангелов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Мая Божидарова Манолова

2. Иван Тодоров Ибришимов

3. Харалампи Лозанов Златанов

4. Иван Манолов Андонов

5. Елеонора Георгиева Христова

6. Илчо Кирилов Дамянов

7. Христо Михайлов Абаджиев

8. Пламен Маринов Иванов

23 – Партия „Зелените“

1. Момчил Златков Даскалов

2. Зарица Георгиева Динкова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Георги Петков Петров

2. Йордан Симеонов Ковчегарски

3. Николай Христов Чачов

4. Илчо Темелакиев Кюркчийски

5. Емил Ананиев Станоев

6. Любомир Христов Димитров

7. Христо Младенов Георгиев

8. Васил Димитров Атанасов

25 – Партия „Република БГ“

1. Душко Стефанов Добрев

2. Даниела Василева Христова

3. Владимир Василев Лазов