Шумен (МИР 30)

shumen

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните формации:

Любомир Христов (ГЕРБ)

Иван Иванов (БСП)

Айдоган Али (ДПС)

Добри Добрев (РБ)

Румен Петков (АБВ)

Георги Дражев (Патриотичен фронт)

Христо Бозов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Йоана Георгиева Стоичкова
2. Жельо Митков Желев
3. Мирослав Дилянов Калчев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Колю Маринов Георгиев
2. Георги Христов Кьосев
3. Славчо Игнатов Марков
4. Николай Кирилов Николаев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Атанас Живков Костов
2. Румен Борисов Григоров
3. Димитър Стойков Стойков
4. Светослав Николов Илиев
5. Детелин Илиев Георгиев
6. Петър Велчев Велчев

4 – Партия „Новото време“

1. Росен Христов Русинов
2. Николай Кирилов Христов
3. Галина Илиева Йорданова

5 – Партия „Обединена България“

1. Хрисимира Димитрова Цанева
2. Анатоли Светлинов Стрелков
3. Марийола Николаева Спасова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Георги Костадинов Евстатиев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Добромир Жечев Добрев
2. Маджиде Ахмедова Ахмедова
3. Димитър Трифонов Атанасов
4. Васил Гочев Тодоров
5. Марияна Петрова Петрова
6. Хасан Гюнеров Хасанов
7. Светослав Христов Стаменов
8. Бисерка Бончева Йовчева
9. Антон Александров Попов
10. Антонин Горчев Дончев
11. Димитър Бонев Димитров
12. Соня Георгиева Койчева

8 – Партия „Нова България“

1. Цветелина Илиянова Цветанова
2. Иван Николов Любенов
3. Стойчо Александров Наков

9 – Партия ГЕРБ

1. Любомир Димитров Христов
2. Донка Димитрова Иванова
3. Селиме Мехмедова Кърджалиева
4. Стефан Стайнов Желев
5. Борислав Йорданов Беджев
6. Рефайтин Исмаил Сефер
7. Ралица Тодорова Ангелова
8. Стоян Тотев Тодоров
9. Карен Гарабед Гарабедян
10. Христо Нисторов Николов
11. Галина Атанасова Петкова
12. Вероника Маринова Димова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Валентин Асенов Давидов

11 – Партия „Атака“

1. Николай Веселинов Александров
2. Добрин Райков Чайлев
3. Донка Дончева Петкова
4. Иван Йосифов Стоянов
5. Димитър Желязков Неделчев
6. Благовест Весков Йорданов
7. Заличен

12 – Партия НДСВ

1. Емил Янков Енчев
2. Рангел Драгомиров Рангелов
3. Валентин Добрев Кръстев
4. Ерхан Марем Басри
5. Атанас Йорданов Йорданов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Христо Стоянов Бозов
2. Ана Иванова Калимарова
3. Антония Бойкова Кънчева
4. Младен Йорданов Станев
5. Даниела Иванова Димитрова
6. Радостина Огнянова Маринова
7. Ангел Николаев Ангелов
8. Людмил Руменов Чолаков
9. Здравко Тодоров Георгиев
10. Ерсин Алид Риза
11. Ангел Василев Ангелов
12. Пламен Димитров Петров

14 – Коалиция АБВ

1. Румен Йорданов Петков
2. Андрей Иванов Андреев
3. Румен Панайотов Христов
4. Лилка Дабева Ангелова
5. Младен Георгиев Младенов
6. Милена Димитрова Добрева
7. Цвета Иванова Кочанова
8. Йордан Георгиев Йорданов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Иван Върбанов Иванов
2. Катя Янчева Георгиева
3. Стоянка Иванова Мънина
4. Стефан Георгиев Гошев
5. Георги Иванов Бисеров
6. Цанко Кръстев Кътев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Герган Николаев Джиновски
2. Ивалин Василев Павлов
3. Галина Савчева Димитрова
4. Светослав Димитров Станев
5. Светлана Василева Карастоянова
6. Севдалина Петрова Герджикова
7. Данаил Николов Овчаров

17 – Коалиция „Десните“

1. Хелия Кирилова Божилова
2. Милко Георгиев Милков
3. Чинка Тодорова Шишкова
4. Андрей Радославов Маринов
5. Любен Методиев Кандиларов

18 – Партия ДПС

1. Айдоан Муталиб Али
2. Хамид Бари Хамид
3. Бюнямин Хюсеин Хасан
4. Левент Зекериев Ахмедов
5. Мустаджан Мустафа Шабан
6. Сюлейман Бакиев Сюлейманов
7. Севгин Лютви Хълми
8. Бейсим Мехмед Мустафа
9. Беркант Фикриев Адилов
10. Севджан Тасин Акиф
11. Ерджан Февзи Хасан
12. Дениз Айнур Джелял

19 – Партия „Глас народен“

1. Венцислав Емилов Мицов
2. Борислав Николаев Маринов
3. Пламен Йорданов Минев
4. Мадлен Веселинова Николова
5. Данчо Петров Йорданов

20 – Партия на зелените

1. Красен Йорданов Атанасов
2. Мемиш Мустафов Мустафов
3. Ивелина Стоянова Арнаудова

21 – Партия „Нова сила“

1. Стефан Венцеславов Венков
2. Ангел Росенов Касабов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Иван Валентинов Иванов
2. Венцислав Дянков Венков
3. Георги Петков Иванов
4. Георги Сашев Георгиев
5. Катя Гинева Кайрякова
6. Александър Красенов Александров
7. Маринчо Динков Илиев
8. Сали Мюмюн Карамахмуд
9. Юсуф Рушан Ефраим
10. Лили Василева Петрова
11. Недим Хафъз Ибрахим Генджев
12. Методи Славчев Вангелов

23 – Партия „Зелените“

1. Калина Тодорова Павлова
2. Стоян Димитров Йотов

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Георги Дражев Атанасов
2. Деан Стоянов Станчев
3. Велчо Страхилов Василев
4. Митко Райнов Димитров
5. Радослав Христов Вълчев
6. Румен Стоянов Русев
7. Наталия Петрова Стефанова
8. Снежа Колева Ангелова
9. Никола Ангелов Николов
10. Светослав Димитров Лазаров
11. Роман Константинов Костов
12. Наталия Велкова Иванова

25 – Партия „Република БГ“

1. Мария Велкова Василева
2. Галина Вескова Николова
3. Валери Николов Стоянов
4. Николай Господинов Николов
5. Стойчо Венков Стоев
6. Веселин Русев Янков

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Pingback: БСП – Лява България (№22 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *