Хасково (МИР 29)

haskovo

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са изведени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Делян Добрев (ГЕРБ)

Чавдар Георгиев (БСП)

Лютви Местан (ДПС)

Станислав Иванов (РБ)

Емил Кало (АБВ)

Слави Бинев (Патриотичен фронт)

Борислав Иглев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Пламен Марков Марков
2. Димитър Бойчев Начев
3. Милена Иванова Бъчварова
4. Христо Димитров Колев
5. Петьо Иванов Бозуков
6. Петър Атанасов Атанасов
7. Геновева Василева Тодорова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Петър Петров Жеков
2. Димитър Николов Якимов
3. Румен Янчев Колев
4. Добрина Атанасова Чакърова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Петя Иванова Георгиева
2. Никола Златков Запрянов
3. Виолета Йорданова Маринова
4. Дичо Илчев Илчевски

4 – Партия „Новото време“

1. Величко Стойчев Клингов
2. Евгения Алекова Кюркчиева
3. Асен Светославов Дикин

5 – Партия „Обединена България“

1. Тихомир Недев Георгиев
2. Таня Николова Николова
3. Марияна Димитрова Стаматова
4. Йолита Петкова Русева

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Николай Стефанов Ванчев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Станислав Георгиев Иванов
2. Стефан Димитров Димитров
3. Диян Иванов Бояджиев
4. Филиз Ергюн Мехмед
5. Боряна Тошкова Ташева
6. Милена Георгиева Рангелова
7. Ангел Георгиев Ангелов
8. Иван Вълков Замов
9. Филип Димитров Симеонов
10. Тодор Александров Танев

8 – Партия „Нова България“

1. Стефан Стефанов Героев
2. Мария Николова Костадинова
3. Димитър Росенов Въчев

9 – Партия ГЕРБ

1. Делян Александров Добрев
2. Евгения Даниелова Ангелова
3. Владимир Вълчев Митрушев
4. Георги Тенев Станков
5. Антон Делчев Иванов
6. Станислав Насков Дечев
7. Сена Атанасова Чилингирова-Радева
8. Иван Димитров Димитров
9. Таня Трендафилова Захариева
10. Николай Христов Колев
11. Тодор Вълков Тодоров
12. Ангел Иванов Кунчев
13. Стефка Здравкова Стефанова
14. Румен Людмилов Стоянов
15. Христо Стоев Братанов
16. Деян Красимиров Иванов

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Димитър Иванов Шаламанов
2. Динко Иванов Динев

11 – Партия „Атака“

1. Димитър Димчев Димов
2. Ради Николов Стоянов
3. Теодор Нанков Димитров
4. Ангел Николов Божинов
5. Костадин Георгиев Стамов
6. Крайо Ангелов Краев
7. Райна Русева Ангелова
8. Жечо Цветков Нейков
9. Стефан Милчев Георгиев
10. Тодорка Ганева Тенева
11. Цветан Иванов Николов

12 – Партия НДСВ

1. Ангел Димитров Ангелов
2. Александър Тодоров Милушев
3. Румен Георгиев Милушев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Борислав Сабинов Иглев
2. Николай Николов Казаков
3. Юлиян Красинов Семерджиев
4. Гален Симеонов Монев
5. Люцкан Вълчев Люцканов
6. Христо Пенев Пальонов
7. Биляна Борисова Борисова
8. Ивелин Валентинов Иванов
9. Георги Иванов Бораджиев
10. Илия Радков Николов
11. Господинка Ангелова Митева
12. Ани Филипова Филипова
13. Ростислава Захариева Жекова
14. Димитър Тончев Тръндев
15. Андрей Славчев Тонев
16. Теодора Георгиева Стоянова

14 – Коалиция АБВ

1. Емил Аврамов Кало
2. Христо Филипов Димов
3. Харалан Николаев Захариев
4. Христо Георгиев Тодоров
5. Силвия Георгиева Георгиева
6. Славейко Алексиев Пънкин
7. Галина Недялкова Атанасова
8. Иван Митков Иванов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Лиляна Добрева Петкова
2. Мирослав Димов Попов
3. Дима Николова Чонова
4. Тенчо Тодоров Бъчваров
5. Генчо Иванов Кутелов
6. Здравко Рачев Русев
7. Станимир Делчев Сталев
8. Катя Кирчева Дюлгерова
9. Емилия Стойкова Димитрова
10. Спас Петров Ганин
11. Ангел Генов Минчев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Снежана Стоянова Господинова
2. Таня Димова Христова
3. Бисер Георгиев Господинов
4. Ончо Дикран Мардикян
5. Атанас Стратиев Стефанов
6. Георги Любомиров Желязков

17 – Коалиция „Десните“

1. Деница Евгениева Сачева-Атанасова
2. Гергана Богоева Янкова
3. Христо Русев Христозов
4. Борислав Венелинов Бояджиев
5. Иван Костадинов Дочев

18 – Партия ДПС

1. Лютви Ахмед Местан
2. Мехмед Юмер Атаман
3. Салиха Хакиф Емин
4. Кадир Шабаналиев Исов
5. Танер Мюмюн Емин
6. Мехмед Лятиф Шакир
7. Тасим Кязим Йълдъз
8. Мюмюн Сали Мюмюн
9. Ширин Шукри Мехмед
10. Сунай Мустафов Алиев
11. Росен Йосифов Атанасов
12. Асен Янков Хаджиев
13. Иса Салихов Делиимамов
14. Йозджан Расим Мехмед
15. Гюнай Адем Юсуф
16. Атанас Георгиев Кърчев

19 – Партия „Глас народен“

1. Ицо Вълканов Христов
2. Таня Ангелова Кавазова
3. Светлин Здравков Коцев
4. Боян Васков Тодоров
5. Диана Енчева Киримова

20 – Партия на зелените

1. Валентин Симеонов Симов
2. Галя Иванова Васева
3. Пламен Иванов Колев
4. Лидия Делчева Янчева
5. Христина Димитрова Демирева
6. Владимира Ташкова Демирева

21 – Партия „Нова сила“

1. Георги Димитров Майоров
2. Костадин Тенев Костадинов
3. Цанко Иванов Плачков
4. Петко Матов Матов
5. Георги Димитров Костадинов
6. Петър Петров Петков
7. Станимир Георгиев Петров
8. Борислав Петев Бойдев

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Чавдар Георгиев Георгиев
2. Райна Господинова Йовчева
3. Добромир Мартинов Задгорски
4. Любомир Андреев Андреев
5. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
6. Дочка Димитрова Кючукова
7. Иванка Матева Пашова
8. Иван Петков Педев
9. Георги Вангелов Илиев
10. Нина Стойчева Николова
11. Божидар Петков Драганов
12. Мирослава Миткова Гигова
13. Даниел Насков Йорданов
14. Тенчо Цветков Димитров
15. Мариана Стоянова Велкова
16. Фани Христозова Димитрова

23 – Партия „Зелените“

1. Иван Филипов Ванчев
2. Марин Грудев Мидилев
3. Свилен Владимиров Овчаров
4. Димитър Константинов Иванов
5. Иван Викентиев Гръчки

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Славчо Пенчев Бинев
2. Христо Георгиев Георгиев
3. Деница Георгиева Жекова
4. Кръстьо Атанасов Кръстев
5. Емил Величков Митев
6. Недялка Тошкова Иванова
7. Константин Стаменов Стаменов
8. Георги Стойчев Станков
9. Митко Лазаров Батчев
10. Петър Костов Ченделов
11. Антон Димов Андонов
12. Тончо Донев Казаков
13. Александър Феодоров Кръстев
14. Анита Тодорова Стоянова
15. Виолета Георгиева Иванова
16. Росен Чавдаров Миндов

25 – Партия „Република БГ“

1. Найден Кирилов Димитров
2. Христо Делчев Станимиров
3. Ивона Емилова Разлогова

26 – Господин Тончев Тонев (независим кандидат)

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *