София-област (МИР 26)

sofia

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Ивайло Московски (ГЕРБ)

Корнелия Нинова (БСП)

Емил Иванов (ДПС)

Димитър Делчев (РБ)

Росица Янакиева (АБВ)

Велизар Енчев (Патриотичен фронт)

д-р Красимира Ковачка (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Йордан Мирчев Митев
2. Ивета Тодорова Анадолска-Караиванова
3. Цветан Здравков Теофанов
4. Надежда Минчева Чорбанова
5. Георги Пламенов Сотиров

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Силвия Чернева Георгиева
2. Андрей Иванов Андреевски
3. Любомир Ангелов Донов
4. Красимира Маринова Цолова
5. Боян Богданов Петков
6. Лозан Кирилов Лозанов
7. Виолина Йосифова Анкова
8. Васил Георгиев Младенов

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Марин Христов Маринов
2. Сия Николова Василева
3. Петя Иванова Георгиева
4. Веселин Георгиев Петров
5. Митко Христосков Илиев
6. Цветан Георгиев Цеков
7. Денис Сабинов Исаев
8. Валентин Христов Коцаков
9. Иван Илиев Шайков
10. Дивна Цветанова Крумова-Димитрова
11. Светозар Найденов Даскалов
12. Васил Великов Василев

4 – Партия „Новото време“

1. Мирослав Петров Севлиевски
2. Асен Найденов Саладинов
3. Асен Светославов Дикин
4. Цветелина Чавдарова Христова

5 – Партия „Обединена България“

1. Борис Димитров Чинев
2. Радостина Евгениева Ангелова
3. Весела Стоянова Въгларска
4. Мирела Димитрова Хекимова
5. Васил Стойнев Георгиев
6. Людмил Кирилов Марков
7. Виолета Динкова Старкова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Марияна Любомирова Стоичкова
2. Красимир Василев Гебрев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Димитър Андреев Делчев
2. Филип Симеонов Кирев
3. Светлана Добрева Атанасова
4. Яница Георгиева Иванова
5. Стефан Григоров Николов
6. Пламен Величков Кръстев
7. Велислав Димитров Йотов
8. Красимир Петков Петков
9. Анна Людмилова Радовска
10. Васил Петров Зашкев
11. Димитър Стефанов Лазаров
12. Борислав Любомиров Виларов
13. Григор Методиев Григоров
14. Стоян Стоилов Котев
15. Даниела Дамянова Толоева
16. Тодор Евгениев Масларски

8 – Партия „Нова България“

1. Ивайло Петров Симеонов
2. Заличен
3. Цветолюб Димитров Станев
4. Мария Дончева Героева
5. Борислав Валентинов Вълков
6. Ивелина Валентинова Вълчева
7. Соня Асенова Вутова
8. Маня Атанасова Карамихова

9 – Партия ГЕРБ

1. Ивайло Ангелов Московски
2. Галя Симеонова Георгиева
3. Ирена Иванова Коцева
4. Иван Димитров Стойнов
5. Росица Иванова Тодорова
6. Атанас Стойчев Тенев
7. Валентин Мирчов Милушев
8. Донка Делова Бикова
9. Петър Христов Беков
10. Павел Страхилов Павлов
11. Антоанета Томова Соколова
12. Николай Атанасов Стоилов
13. Николай Симеонов Николов
14. Лидия Василева Николова
15. Венета Радославова Гергова
16. Ваньо Тодоров Тодоров

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Георги Малинов Бориков
2. Красимир Димитров Калудов

11 – Партия „Атака“

1. Деница Стоилова Гаджева
2. Миглена Дойкова Александрова
3. Кристиян Роберт Димитров
4. Боян Рангелов Боянов
5. Искрен Вергилов Георгиев
6. Йордан Стоянов Петров
7. Цеца Христова Боцова
8. Кирил Иванов Узунов
9. Младен Цветанов Страхилов
10. Александър Коцев Колев
11. Иван Георгиев Луджов
12. Росица Николова Александрова
13. Димитър Асенов Христов

12 – Партия НДСВ

1. Красимира Николова Банова
2. Василена Пламенова Спасова
3. Атанас Младенов Йорданов
4. Маргарита Боянова Манова
5. Петър Златков Манов
6. Милена Христова Михайлова-Янакиева

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Красимира Арангелова Ковачка
2. Петър Иванов Петров
3. Цветан Венциславов Манчев
4. Йоана Стоилова Добрева
5. Мая Емилова Христева
6. Виктор Симеонов Ганчев
7. Николай Георгиев Чолаков
8. Борислав Николов Филчев
9. Ирена Вачева Вачева
10. Александър Руменов Антонов
11. Васко Николаев Марков
12. Георги Бориславов Василев
13. Марияна Георгиева Палазова
14. Катя Петрова Трифонова
15. Наталия Любомирова Кътовска
16. Стела Веселинова Иванова

14 – Коалиция АБВ

1. Росица Йорданова Янакиева-Костадинова
2. Васил Тодоров Калинов
3. Таня Иванова Николова
4. Калин Иванов Мутафчийски
5. Дияна Георгиева Костова
6. Димитър Христов Чапанов
7. Георги Сеферинов Георгиев
8. Емил Цветанов Атанасов
9. Диана Игнатова Пресолска
10. Георги Борисов Кощров
11. Любомир Атанасов Пашов
12. Борислав Павлов Здравков
13. Йордан Методиев Иванчев
14. Филка Цанова Филипова
15. Данчо Кирилов Христов
16. Димитър Валентинов Малинчев

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Георги Ангелов Боршуков
2. Борис Тодоров Колев
3. Емилия Владова Палакарчева
4. Дора Димитрова Даракчиева
5. Лилия Петрова Александрова
6. Лиляна Иванова Рашкова
7. Снежана Ангелова Ангелова
8. Николай Александров Анев
9. Божидар Стефанов Александров
10. Сашо Михайлов Мишев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Светослав Петров Мартинов
2. Емил Желев Димитров
3. Гроздан Методиев Николов
4. Аделина Пламенова Матева
5. Пенка Цанева Ладжова
6. Стелиян Христов Христов
7. Снежанка Колева Стойнева
8. Донко Георгиев Григоров
9. Севда Асенова Кирилова
10. Емил Илиев Колев
11. Зорница Георгиева Петрова
12. Катя Сашкова Петкова
13. Кирил Петров Исаев
14. Малинка Саздова Станимирова
15. Борислав Захариев Тимев
16. Ивон Жекова Минчева

17 – Коалиция „Десните“

1. Надя Димитрова Миронова
2. Анастасия Делчева Петкова
3. Борис Бойков Биров
4. Емил Йорданов Йорданов
5. Светлина Иванова Берова
6. Николай Любчев Драгомиров
7. Кристиана Никифорова Брейчева
8. Валентин Веселинов Танев

18 – Партия ДПС

1. Емил Кирилов Иванов
2. Александър Христов Методиев
3. Кристина Цветанова Александрова
4. Димитър Иванов Григоров
5. Михаил Самуилов Коен
6. Росица Дейстанова Стефанова
7. Чавдар Валериев Здравков
8. Мария Венелинова Богданова
9. Диана Тонева Панайотова

19 – Партия „Глас народен“

1. Бисер Илчев Фурнигов
2. Златко Кръстев Атанасов
3. Христо Пламенов Бантутов
4. Веселин Асенов Белоконски
5. Александър Петров Михайлов

20 – Партия на зелените

1. Иванка Василева Стефанова
2. Мариян Васков Йотов
3. Иван Евгениев Могилски
4. Синчец Борисов Георгиев

21 – Партия „Нова сила“

1. Антон Георгиев Сираков
2. Константин Димитров Костов
3. Йордан Георгиев Йорданов
4. Красимир Владков Петров
5. Димитър Станимиров Василев
6. Адриян Методиев Михайлов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Корнелия Петрова Нинова
2. Георги Михайлов Бояджиев
3. София Стефанова Торолова
4. Александър Владимиров Радославов
5. Радослав Любчов Стойчев
6. Веселка Иванова Георгиева-Златева
7. Васил Петров Коларов
8. Маргарита Иванова Петкова
9. Красимир Вълов Кунчев
10. Станислав Димитров Димитров
11. Асен Георгиев Георгиев
12. Рая Рачева Димитрова
13. Стоянка Иванова Балова
14. Борислав Бойков Георгиев
15. Емил Христов Даскалов
16. Йордан Иванов Стоянов

23 – Партия „Зелените“

1. Андрей Христов Ралев
2. Аглика Илиева Крушовенска
3. Петър Йорданов Василев
4. Ели Христова Илиева
5. Миглена Димитрова Самоковлиева

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Велизар Пенков Енчев
2. Павлин Иванов Цветков
3. Володя Петров Казаков
4. Марина Иванова Христова
5. Анелия Недялкова Велева
6. Николай Андреев Борисов
7. Николай Илиев Христов
8. Стоян Борисов Болакиев
9. Николай Иванов Плещов
10. Златко Бориславов Илиев
11. Филип Пламенов Якимов
12. Велислав Кръстанов Георев
13. Фиданка Спасова Петрова
14. Иван Христов Иванов
15. Лозан Ангелов Лозанов
16. Тодор Маринов Василев

25 – Партия „Република БГ“

1. Боян Марков Петров
2. Анастас Иванов Анастасов
3. Петър Захариев Миленков
4. Мариан Йорданов Йорданов
5. Бойка Рашкова Дюлгярова
6. Сашко Атанасов Николов
7. Ненчо Каменов Александров
8. Георги Росенов Сираков
9. Виолета Георгиева Костадинова
10. Лилия Иванова Айнаджийска
11. Юлияна Николова Алексиева
12. Ружа Нарцисова Смилкова

26 – Благо Димитров Джиев (независим кандидат)

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *