София (МИР 24)

sofia

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

1 – Дром

1.Цветан Миланов Ангелов
2.Красимир Георгиев Методиев
3.Милчо Станков Димитров

2 – Движение за радикална промяна „Българска пролет“

1.Велизар Пенков Енчев
2.Силвия Здравкова Чернинкова – Гопина
3.Румяна Иванова Дончева
4.Димитър Викторов Караиванов
5.Ангелаки Найденов Гоцев
6.Иван Георгиев Вачев
7.Веселин Иванов Велчевски
8.Пламена Иванова Петрова
9.Розалия Ангелова Траянова
10.Ангел Йорданов Мицилков
11.Камен Ненчев Илиев

3 – Движение „Напред България“

1.Боян Георгиев Кайров
2.Пепа Петрова Ходжева
3.Любомир Ясенов Инджев
4.Татяна Николаева Спасова
5.Ивалина Милчева Шолева
6.Валентин Емилов Груев

4 – Нова Република

1.Мартин Димитров Димитров
2.Борис Борисов Станимиров
3.Иван Кирилов Иванов
4.Марта Руменова Георгиева
5.Христо Василев Анастасов
6.Георги Петров Семерджиев
7.Георги Маринов Димитров
8.Борис Вилхелм Точев
9.Иво Николаев Божков
10.Константин Георгиев Гърневски
11.Маргарита Кирилова Игнатова
12.Васил Николов Миладинов
13.Катя Константинова Аспарухова-Радева
14.Любен Стоянов Лачански
15.Георги Младенов Цветков
16.Кирил Николаев Чуканов
17.Йордан Асенов Агов

5 – Коалиция на недоволните

1.Йордан Ангелов Нихризов
2.Огнян Дичев Атанасов
3.Диана Маринова Маринова
4.Мария Евстатиева Площакова – Такова
5.Николай Антонов Радев
6.Андрей Иванов Андреевски
7.Димитър Михайлов Маринов
8.Петър Димитров Кобаков
9.Никола Христов Ножаров
10.Красимир Спасов Милев
11.Тони Димитров Баждаров

6 – „Воля“

1.Пламен Трифонов Христов
2.Диана Иванова Марешка
3.Веселин Йорданов Божков
4.Надежда Тодорова Николова
5.Веселин Николаев Караниколов
6.Щериана Валентинова Проданова
7.Елизабета Кръстева Тодорова
8.Валентина Венелинова Костадинова
9.Грета Йорданова Минчева
10.Людмила Стоянова Ангелова

7 – БДЦ (Български демократичен център)

1.Ана Иван Вилфан
2.Николай Николаев Аргиров

8 – АБВ и Движение 21

1.Татяна Дончева Тотева
2.Данаил Валериев Георгиев
3.Николай Валентинов Цуцумански
4.Румен Стефанов Рачев
5.Демира Еленкова Дичева
6.Павлина ВелчеваПопова
7.Иван Димитров Янев
8.Георги Борисов Генчев
9.Александър Денчев Денев
10.Татяна Илиева Спиридонова
11.Полина Петрова Дикова
12.Цвета Василиева Иванова-Булянска
13.Теодор Красимиров Конов
14.Камелия Борисова Атанасова-Иванова
15.Цветозар Атанасов Петков
16.Павлина Ангелова Ковачева
17.Наталия Иванова Караиванова
18.Анелия Николова Дошева
19.Стилян Стоянов Ранджев
20.Стоян Илиев Стоянов

9 – ДПС

1.Симеон Христов Симеонов
2.Александър Несторов Несторов
3.Стоян Генчев Стоянов
4.Щерю Щерев Щерев
5.Сезгин Юсеин Мехмед
6.Нина Дончева Пананова-Йорданова
7.Велизар Любчев Райков
8.Емил Янков Аврамов
9.Людмила Иванова Тончева
10.Исмет Хасанов Османов
11.Симеон Асенов Зидаров
12.Гергана Венкова Янакиева
13.Иса Абедин Осман
14.Елка Стоилова Чучуганова
15.Мануел Иванов Гьошев
16.Катерина Димитрова Варадева

10 – БСП

1.Стефан Ламбов Данаилов
2.Георги Страхилов Свиленски
3.Димитър Иванов Данчев
4.Нона Кръстева Йотова
5.Росен Малинов Малинов
6.Биляна Валентинова Станчева
7.Николай Боянов Маринов
8.Александър Любенов Илиев
9.Борис Цветков Цветков
10.Иван Янчов Таков
11.Орлин Киров Димов
12.Ана Георгиева Пиринска
13.Валентин Цветков Иванов
14.Венцислава Любомирова Каменова-Костадинова
15.Светослав Георгиев Стойков
16.Десислава Здравкова Таранова-Андонова
17.Елеонора Георгиева Петрова
18.Мариана Неделчова Божкова
19.Паскал Тодоров Желязков
20.Чавдар Николаев Савов
21.Огнян Здравков Нечев
22.Пламен Асенов Лазаров
23.Александър Спасов Грозданов
24.Ангел Стоицов Николов

11 – ГЕРБ

1.Владислав Иванов Горанов
2.Георги Евдокиев Марков
3.Джема Маринова Грозданова
4.Тома Любомиров Биков
5.Валентин Иванов Радев
6.Евгения Бисерова Алексиева
7.Йорданка Иванова Фикирлийска
8.Калин Любенов Вельов
9.Георг Даниелов Георгиев
10.Петър Славчев Манолов
11.Борислав Иванов Борисов
12.Стефани Михнева Михайлова
13.Васил Димитров Йорданов
14.Весела Димитрова Щерева
15.Албена Иванова Събева
16.Драгомир Владимиров Агайн
17.Теодора Огнянова Донкова-Сарафова
18.Цветомира Георгиева Георгиева
19.Елизабет Стефанова Петрова
20.Цветан Григоров Тодоров
21.Станислава Борисова Стойнова
22.Даниел Василев Костов
23.Теодора Николова Димитрова
24.Мартин Албенов Атанасов

12 – Партия на зелените

1.Валентин Симеонов Симов
2.Мария Йорданова Йончева
3.Борис Милчев Йолов
4.Пенко Георгиев Русев
5.Цветомир Димитров Начев
6.Калин Серафимов Николов

13 – ДОСТ

1.Евгений Светославов Михайлов
2.Георги Атанасов Боздуганов
3.Мария Костадинова Васева

14 – ПП Възраждане

1.Стела Димитрова Ангелова-Банкова
2.Николай Георгиев Дренчев
3.Александър Димитров Арангелов

15 – Презареди БГ (няма)

16 – „Да, България“

1.Стефан Любомиров Тафров
2.Емил Александров Георгиев
3.Ивайло Николаев Мирчев
4.Атанас Владиславов Славов
5.Антонина Минчева Душева
6.Адела Валери Качаунова
7.Тома Георгиев Белев
8.Мария Йорданова Ангелова
9.Мария Любомирова Кавлакова
10.Даниел Михайлов Неделчев
11.Ива Маринова Бонева
12.Александър Вилиянов Топузов
13.Катина Пенева Железова
14.Елена Симеонова Николова – Хаджигенова
15.Калин Апостолов Ангелов
16.Петър Йорданов Василев
17.Марта Христова Джалева

17 – Обединени патриоти (НФСБ, Атака и ВМРО)

1.Юлиан Кръстев Ангелов
2.Султанка Димитрова Петрова
3.Николай Симеонов Малинов
4.Венцислав Ангелов Тоцев
5.Одисей Спиридонов Спасов
6.Ради Николов Стоянов
7.Стоян Цонев Стоянов
8.Васил Светославов Христов
9.Станил Станиславов Станилов
10.Красимир Иванов Димитров
11.Красимир Дончев Каракачанов
12.Миглена Дойкова Александрова
13.Денчо Иванов Балев
14.Ангел Чавдаров Джамбазки

18 – КОЙ – Българска левица и Зелена партия

1.Светозар Стоянов Съев
2.Петко Маринов Джуджев
3.Йордан Владов Кръстев
4.Димитър Любчов Геров
5.Красимир Иванов Гинов
6.Атанас Тодоров Манушкин
7.Константин Цветанов Петров
8.Димитринка Петрова Бачийска
9.Георги Петков Манолов
10.Тодорка Тодорова Герова
11.Сийка Чудомирова Найденова

19 – Национална републиканска партия

1.Николай Цветанов Цветков
2.Ангел Кирилов Топчийски
3.Велислава Петкова Тодорова
4.Полина Любомирова Декова
5.Пламен Ангелов Борисов
6.Илиана Лазарова Хаджиева

20 – Българско национално обединение

1.Георги Венелинов Георгиев
2.Деница Георгиева Сеферинова
3.Асен Огнянов Асенов
4.Григор Стефанов Манчев
5.Милена Маринова Въчинска
6.Борислав Емилов Венков
7.Валентин Асенов Николов
8.Орлин Божидаров Денчев
9.Александър Асенов Гончаров
10.Светослав Светозаров Пенчев
11.Светослав Иванов Гаврилов
12.Борислав Иванов Братоев
13.Даниел Богданов Йорданов
14.Силвия Петева Николова
15.Юлиян Петров Петров

21 – Реформаторски блок и Глас народен

1.Петър Стефанов Москов
2.Венцислав Емилов Мицов
3.Жаклин Ваклуш Толева
4.Богдана Тодорова Станоева
5.Здравко Йорданов Цанев
6.Росица Желязкова Рачева
7.Светлин Димитров Танчев
8.Виолета Любомирова Донева-Янкулова
9.Вичо Христов Маждраков
10.Николай Петров Брънзалов
11.Балчо Димитров Балчев
12.Георги Петров Мъндев
13.Георги Момчилов Димитров
14.Захари Петров Петров
15.Полина Димитрова Иванова

Bookmark the permalink.

9 Comments

  1. Pingback: Български национален съюз – НД (№3 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  2. Pingback: Реформаторски блок (№7 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  3. Pingback: Общество за Нова България (№10 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  4. Pingback: Атака (№11 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  5. Pingback: Нова алтернатива (№16 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  6. Pingback: Глас Народен (№19 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  7. Pingback: Партия на зелените (№20 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

  8. Иван Езерски

    Благодаря за изчерпателната информация! Никъде другаде няма така добре структурирана информация за районите и листите на всички партии / коалиции.

  9. Милена Младенова

    Мнобо благодаря за подробната информация. Търсих, но не немерих друго място, на което всичко да е подредено така ясно и разбираемо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *