Смолян (МИР 22)

smolyan

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Десислава Дариткова (ГЕРБ)

Дора Янкова (БСП)

Мустафа Карадайъ (ДПС)

Ариф Агуш (РБ)

Петър Кадиев (АБВ)

Силвия Трендафилова (Патриотичен фронт)

Стилиян Аврамов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Кирил Димитров Пулчев
2. Радка Иванова Свиркова
3. Антон Пламенов Абаджиев

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Тодор Куртев Цоков
2. Венцеслав Димитров Даскалов
3. Мариян Венциславов Маринов
4. Христина Щонова Кирякова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Димитър Йорданов Запрянов
2. Веселин Петров Христов
3. Камен Захариев Тасков
4. Свилен Петков Стоянов

4 – Партия „Новото време“

1. Росица Милкова Лисичкова
2. Николай Иванов Томов
3. Стоян Петков Христов

5 – Партия „Обединена България“

1. Йосиф Митков Старков
2. Рейхан Реджебов Халибрямов
3. Юлияна Чавдарова Петкова
4. София Минчева Килявкова
5. Емил Любенов Котупов
6. Людмила Чавдарова Петкова
7. Екатерина Христова Жайгарова
8. Станимир Костадинов Килявков

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Йордан Борисов Недев

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Ариф Сами Агуш
2. Димитър Костадинов Палагачев
3. Нина Димитрова Герджикова
4. Йордан Цветков Шишманов
5. Брахим Брахимов Чернарев
6. Христо Крумов Станчев
7. Хасан Ферхадов Хаджиев

8 – Партия „Нова България“

1. Даниела Тодорова Родопска
2. Димитър Венциславов Костов
3. Атанас Димитров Цветков
4. Таня Любомирова Китанчева

9 – Партия ГЕРБ

1. Даниела Анастасова Дариткова-Проданова
2. Недялко Живков Славов
3. Марин Ташев Захариев
4. Руси Вадимов Чаушев
5. Красимир Митков Събев
6. Шукри Асанов Халилов
7. Денислав Емилов Костов
8. Димитър Данчев Настанлиев

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Димитър Иванов Шаламанов

11 – Партия „Атака“

1. Борислав Костадинов Киряков
2. Живко Росенов Чепишев
3. Кирил Асенов Колачев
4. Марияна Станкова Динева

12 – Партия НДСВ

1. Георги Спасов Иванов
2. Сейди Реджепов Джебиров
3. Атанас Ангелов Ежев
4. Стоян Дамянов Танев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Стилиян Никифоров Аврамов
2. Костадин Кръстев Василев
3. Марина Спасова Иванова
4. Божидар Данаилов Кисьов
5. Тодор Пламенов Филипов
6. Юлиян Мичев Порязов
7. Ахмед Еминов Бучев
8. Здравко Асенов Сакалев

14 – Коалиция АБВ

1. Петър Георгиев Кадиев
2. Димитър Карамфилов Трендафилов
3. Румен Петров Бечев
4. Стамен Драгомиров Гочев
5. Шинка Вълчева Янкова
6. Милен Сашев Личев
7. Соня Димитрова Велинова
8. Георги Петров Тилков

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Васил Николов Попов
2. Иван Петров Мастиков
3. Петко Маринов Джуджев

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Стойко Димитров Стойков
2. Николай Ангелов Минев
3. Симеон Николов Борисов
4. Тодорка Василева Манолевска
5. Албена Стойчева Иванова
6. Николай Иванов Найденов
7. Надежда Мирославова Заимова
8. Юлиян Бисеров Кикьов

17 – Коалиция „Десните“

1. Анелия Димитрова Почеканска
2. Благой Петков Петлов
3. Елена Димитрова Чанкова
4. Стоян Янков Павлов

18 – Партия ДПС

1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Хайри Реджебов Садъков
3. Десислава Събева Димитрова
4. Пламен Мирославов Айвазов
5. Ферит Асанов Добревски
6. Севим Исмет Мусак
7. Елисавета Георгиева Кехайова
8. Салих Рамадан Аршински

19 – Партия „Глас народен“

1. Найден Георгиев Найденов
2. Неделин Николаев Бояджиев
3. Мария Христова Мърхова

20 – Партия на зелените

1. Никола Танчев Николов
2. Гинка Колева Василева

21 – Партия „Нова сила“

1. Димитър Борисов Чинакчиваров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Дора Илиева Янкова
2. Емил Минков Хумчев
3. Валентина Асенова Павлова
4. Марияна Антонова Методиева
5. Венцислав Владимиров Венков
6. Светослав Митков Димитров
7. Слава Тодорова Пепеланова
8. Георги Христов Славов

23 – Партия „Зелените“

1. Борислав Димитров Сандов
2. Андрей Христов Ралев

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Силвия Чавдарова Трендафилова
2. Анастас Ставрев Коджебашев
3. Христо Костадинов Камишев
4. Мария Метаксинова Жайгарова
5. Васил Димитров Николов
6. Иван Стефков Цоньовски
7. Славчо Тодоров Батинков
8. Васко Еньов Айвазов

25 – Партия „Република БГ“

1. Ралица Николова Данчева
2. Иво Георгиев Петров
3. Асен Велинов Ченакчиев
4. Тихомир Стефанов Петров

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *