Сливен (МИР 21)

sliven

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Десислава Танева (ГЕРБ)

Таско Ерменков (БСП)

Янко Янков (ДПС)

Димитър Сяров (РБ)

Иван Иванов (АБВ)

Петър Петров (Патриотичен фронт)

Георги Балабанов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Драгомир Димитров Дечев
2. Татяна Иванова Кирова
3. Рая Георгиева Султанова
4. Снежана Кръстева Томова-Иванова
5. Васил Георгиев Енчев
6. Борислав Николаев Сяров

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Йордан Тодоров Йорданов
2. Тодор Веселинов Милушев
3. Христо Руменов Станев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Веселин Петров Христов
2. Желязко Щерев Събев
3. Гергана Димитрова Кирова
4. Теодор Георгиев Свиленов

4 – Партия „Новото време“

1. Камелия Петкова Тренева
2. Ивайло Сергеев Тончев
3. Донка Петкова Желева
4. Алексей Николаев Дамянов

5 – Партия „Обединена България“

1. Стефка Георгиева Георгиева
2. Лъчезар Панайотов Дойчев
3. Петър Василев Мановски

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Крум Ангелов Цоклинов

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Димитър Петров Сяров
2. Кирчо Димитров Димитров
3. Нина Стефанова Борова
4. Ашкън Рамадан Веиз
5. Катерина Любомирова Ангелова
6. Георги Петров Мавродиев
7. Мартин Денизи Олегов Андреев
8. Златица Митева Кунева-Танева
9. Ралица Димчева Колева
10. Николай Кръстев Николов
11. Севди Мустафова Алиева
12. Стела Георгиева Атанасова

8 – Партия „Нова България“

1. Антония Веселова Дамянова
2. Пламен Иванов Костов
3. Александър Костадинов Канурков
4. Живко Димов Желев
5. Камен Каменов Лисички
6. Мариан Любчев Костов

9 – Партия ГЕРБ

1. Десислава Жекова Танева
2. Галя Енева Захариева
3. Мария Щерева Белова
4. Камен Светлозаров Костов
5. Петьо Савов Келеведжиев
6. Ивайло Иванов Енев
7. Милена Николаева Чолакова
8. Красимир Илиев Кръстев
9. Петко Борисов Ненов
10. Силвия Господинова Маринова
11. Георги Стоянов Стоянов
12. Веселина Иванова Миланова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Николай Апостолов Апостолов
2. София Борислав Костадинова

11 – Партия „Атака“

1. Димитър Димчев Димов
2. Стоян Стаматов Пенев
3. Георги Христов Петров
4. Светла Апостолова Петрова
5. Минка Чернева Жабова
6. Ваня Георгиева Недева

12 – Партия НДСВ

1. Иван Благоев Благоев
2. Мирослава Петкова Митева-Тенева
3. Тихомир Василев Вичев
4. Силвия Филипова Недева
5. Радка Монева Енчева
6. Димитър Георгиев Паунов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Георги Великов Балабанов
2. Ангел Христов Ангелов
3. Иван Колев Данчев
4. Стефан Тончев Кондузов
5. Антон Пасков Стефанов
6. Пламен Йорданов Пенчев
7. Диана Георгиева Георгиева
8. Антон Атанасов Цонков
9. Людмила Костадинова Зинкова
10. Коста Атанасов Къчев
11. Даниел Петров Върбанов
12. Тодор Георгиев Тодоров

14 – Коалиция АБВ

1. Иван Славов Иванов
2. Михаил Желев Стойков
3. Петко Георгиев Цанков
4. Маруся Тодорова Димова
5. Петър Горанов Петров
6. Павел Добрев Петков
7. Стефан Йовев Джумалиев
8. Петя Атанасова Дунчева
9. Десислава Светославова Павлова
10. Щилиян Красимиров Перчемлиев
11. Ана Добромирова Бързачка
12. Станимир Василев Влахов

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Александър Панайотов Каракачанов
2. Дорислав Йорданов Господинов
3. Веселина Димитрова Коналиева
4. Дилиян Маринов Сливнелиев
5. Живка Вълева Мартинова
6. Румяна Йорданова Божилова

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Петър Иванов Димитров
2. Стефка Николаева Шевкенова
3. Андрея Панайотов Андреев
4. Яница Красимирова Атанасова
5. Андон Иванов Добрев
6. Петко Иванов Приставов
7. Стефан Петров Петров
8. Стефан Василев Желязков
9. Йордан Иванов Балтов
10. Тихомир Алексиев Кондев
11. Теодор Димитров Одрински
12. Филип Ангелов Маринов

17 – Коалиция „Десните“

1. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
2. Димитър Димитров Недев
3. Станка Господинова Тачева-Йоргова
4. Нанка Петкова Пенева-Гешева
5. Мариана Великова Кирилова
6. Силвия Миткова Данева
7. Красимир Танев Сербезов

18 – Партия ДПС

1. Янко Александров Янков
2. Мустафа Юсеинов Мустафов
3. Мехмедали Зейнал Гази
4. Медиха Йълмазова Тосунова
5. Ахмед Али Бинбаш
6. Джемал Мурад Чобан
7. Митьо Стоянов Чалъков
8. Неджми Осман Ахмед
9. Кемал Джемал Кьойбаши
10. Георги Пеев Сотиров
11. Валери Илиев Башев
12. Петър Мирчев Петров

19 – Партия „Глас народен“

1. Сава Любомиров Маринов
2. Здравко Станчев Атанасов
3. Добромир Христов Батинков

20 – Партия на зелените

1. Цветан Стоименов Ночев
2. Димитър Борисов Демирев

21 – Партия „Нова сила“

1. Светослав Петров Иванов
2. Снежана Стефанова Иванова
3. Борислав Валентинов Пенков
4. Петър Николов Петров

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Таско Михайлов Ерменков
2. Деян Цанков Дечев
3. Димитър Петров Динев
4. Ваня Дечкова Колева
5. Мариета Дойчева Петкова
6. Цвета Благоева Бъчварова
7. Сиво Петров Сивов
8. Пепа Димитрова Беева
9. Соня Тенева Келеведжиева
10. Любомир Иванов Леонов
11. Павлета Динкова Стоянова
12. Галина Димитрова Божерикова

23 – Партия „Зелените“

1. Николай Янков Сиджимов
2. Кирил Димитров Ценев

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Петър Христов Петров
2. Доброслав Иванов Иванов
3. Иван Стефанов Топалов
4. Захари Димитров Стоянов
5. Димитър Младенов Младенов
6. Пенка Колева Нейчева
7. Петко Пенчев Петков
8. Иван Дончев Кацаров
9. Мариян Недялков Димитров
10. Йордан Иванов Чолаков
11. Янка Иванова Иванова
12. Валентин Гочев Велев

25 – Партия „Република БГ“

1. Таня Михалева Вълева
2. Петя Недялкова Недялкова
3. Антон Станимиров Иванов
4. Велина Димитрова Русева
5. Донка Иванова Иванова
6. Радка Дойчева Николова

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Pingback: БСП – Лява България (№22 в бюлетината) - Парламентарни избори 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *