Разград (МИР 18)

razgrad

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Валентин Василев (ГЕРБ)

Стоян Ненчев (БСП)

Ахмед Ахмедов (ДПС)

Мюйессер Солак (РБ)

Пламен Томов (АБВ)

Димитър Димитров (Патриотичен фронт)

Димитър Аврамов (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Дария Савова Малчева
2. Диана Атанасова Александрова
3. Мария Светославова Илиева

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Деница Владиславова Йорданова
2. Колю Маринов Георгиев
3. Бойко Евгениев Ноев

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Антон Йорданов Пеев
2. Недко Николов Хаджиев
3. Валентина Албенова Малинова
4. Александър Младенов Михайлов

4 – Партия „Новото време“

1. Тодор Веселинов Терзиев
2. Радка Маринова Крумова
3. Стефан Стефанов Вълков

5 – Партия „Обединена България“

1. Радосвет Петров Яков
2. Венцислав Николов Николов
3. Гергана Венелинова Русева
4. Кристиан Пламенов Дочев

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Любомира Маринова Стоичкова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Мюйессер Хасан Солак
2. Теодор Борисов Ролев
3. Мирослав Цанев Маринов
4. Васил Тодоров Василев
5. Исмаил Ахмедов Касабов
6. Нина Благовестова Цонева
7. Садетин Сабритин Басри
8. Владимир Иванов Матеев

8 – Партия „Нова България“

1. Росен Димитров Кайнаров
2. Илия Кънчев Стойчев
3. Марин Иванов Христов
4. Стилиян Анатолиев Тодоров

9 – Партия ГЕРБ

1. Валентин Стефанов Василев
2. Михаил Парашкевов Тодоров
3. Петър Стоянов Василев
4. Галина Милкова Георгиева-Маринова
5. Николай Пенев Атанасов
6. Милена Дачева Орешкова
7. Недим Ибрямов Мустафов
8. Надежда Радославова Димитрова

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Динко Иванов Динев

11 – Партия „Атака“

1. Георги Димитров Георгиев
2. Димчо Юнаков Димов
3. Васил Иванов Василев
4. Петър Христов Ненов

12 – Партия НДСВ

1. Русинка Йорданова Стоева
2. Веска Иванова Грънчарова
3. Станимира Дончева Трайчева
4. Владимир Георгиев Благоев
5. Николай Митков Крумов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Димитър Василев Аврамов
2. Радостин Георгиев Киров
3. Иван Тодоров Киров
4. Анета Йосифова Тодорова
5. Юлиан Илиев Колев
6. Христо Атанасов Коев
7. Виолета Цонева Илиева
8. Станимир Райков Стойчев

14 – Коалиция АБВ

1. Пламен Кирилов Томов
2. Цветослав Алтанов Ибрахимов
3. Гергана Николова Първанова
4. Милен Христов Христов
5. Стоянка Иванова Цонева
6. Сюлейман Керим Сюлейман
7. Александър Стефанов Димитров

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Снежана Иванова Желязкова
2. Мариян Йорданов Димитров
3. Соня Йорданова Терзиева
4. Деница Ванева Йорданова
5. Иван Йорданов Иванов
6. Елица Боянова Йорданова
7. Мариана Румянова Костадинова
8. Ивелин Мариянов Димитров

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Илия Константинов Илиев
2. Галина Савчева Димитрова
3. Румен Иванов Вълчев
4. Стефан Христов Христов

17 – Коалиция „Десните“

1. Цено Костадинов Иванов
2. Кадрия Мехмед Мехмед
3. Валентина Василева Василева-Филаделфевс

18 – Партия ДПС

1. Ахмед Реджебов Ахмедов
2. Хасан Ахмед Адемов
3. Нигяр Сахлим Джафер
4. Хами Ибрахимов Хамиев
5. Самет Мехмед Хасан
6. Юзджан Мюзекяев Алиев
7. Юксел Мехмедов Алиев
8. Гюнай Хюсмен Хюсмен

19 – Партия „Глас народен“

1. Илиян Печов Дуков

20 – Партия на зелените

1. Христо Николов Дунчев
2. Пламен Русков Пеев
3. Красен Йорданов Атанасов

21 – Партия „Нова сила“

1. Петър Атанасов Атанасов
2. Димитър Николов Николов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Стоян Димитров Ненчев
2. Димитър Стайков Стайков
3. Владимир Иванов Заимов
4. Доротея Георгиева Георгиева
5. Добрин Младенов Добрев
6. Муса Велиев Дурльов
7. Найден Хинков Късов
8. Таня Петрова Тодорова

23 – Партия „Зелените“

1. Ивайло Георгиев Стоименов
2. Гергана Николаева Томова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Димитър Николов Димитров
2. Евгени Гутев Драганов
3. Стефан Савов Хаджистанчев
4. Веселин Калинов Христов
5. Росен Кръстев Тодоров
6. Александър Христов Калинов
7. Пенка Стоянова Цонева
8. Петър Андонов Дачев

25 – Партия „Република БГ“

1. Венелин Дачков Николов
2. Деница Йорданова Тодорова
3. Димо Тихов Маринов
4. Галина Панайотова Йорданова

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *