Перник (МИР 14)

pernik

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Вяра Церовска (ГЕРБ)

Валери Жаблянов (БСП)

Нигяр Джафер (ДПС)

д-р Валентин Павлов (РБ)

Росица Янакиева (АБВ)

Иван Стоянов (Патриотичен фронт)

Димитър Колев (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Димчо Стефанов Димов
2. Силвия Енчева Нейчева
3. Милена Йорданова Връблянска
4. Бойко Момчилов Теодосиев
5. Невяна Викторова Стоянова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Валери Симеонов Балиев
2. Кремена Димитрова Митева
3. Калина Богданова Кръстева
4. Виолина Йосифова Анкова

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Милен Любомиров Илиев
2. Веселина Пламенова Василева
3. Емилия Павлова Тошева

4 – Партия „Новото време“

1. Анита Ангелова Стоянова
2. Гергана Миткова Георгиева
3. Иванка Георгиева Андонова
4. Димитър Александров Виденов

5 – Партия „Обединена България“

1. Петър Василев Мановски
2. Антоанета Любчова Маркова
3. Гергана Йорданова Йорданова

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Мариела Станиславова Иванова

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Валентин Любенов Павлов
2. Людмил Димитров Веселинов
3. Стефан Христов Маринов
4. Бойко Иванов Астатков
5. Георги Недков Недев
6. Борислав Димчев Чакърски
7. Кирил Георгиев Стоев
8. Галина Ангелова Гергинова-Асенова

8 – Партия „Нова България“

1. Самуил Ангелов Илиев
2. Росен Валентинов Александров
3. Таня Димитрова Борисова
4. Анета Рафаилова Халваджийска
5. Олег Кирилов Григоров
6. Миглена Георгиева Гиоуванаки
7. Василка Богданова Смрикарова
8. Емили Емилова Бориславова

9 – Партия ГЕРБ

1. Вяра Михайлова Церовска
2. Ирена Любенова Соколова
3. Светослав Димитров Кирилов
4. Денислав Виолинов Захариев
5. Владислав Спасов Караилиев
6. Пламен Николов Ангелов
7. Емилия Първанова Грозданова-Евгениева
8. Александър Петров Александров

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Пламен Цветанов Николов

11 – Партия „Атака“

1. Румен Атанасов Ваташки
2. Павел Георгиев Павлов
3. Милослав Иванов Милчов
4. Веска Тодорова Димитрова

12 – Партия НДСВ

1. Людмил Исакиев Александров
2. Емилия Вилчова Вълова
3. Филип Йорданов Илков
4. Ленин Александров Симеонов

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Димитър Асенов Колев
2. Гергана Ангелова Дончева
3. Ивайло Радоев Иванов
4. Зорница Василева Иванова
5. Теодор Асенов Гарев
6. Цветанка Николова Котева
7. Десислав Стефанов Банков
8. Кирил Емилов Димитров

14 – Коалиция АБВ

1. Росица Йорданова Янакиева-Костадинова
2. Лъчезар Стаменов Никифоров
3. Георги Георгиев Георгиев
4. Светлана Георгиева Николаева
5. Милен Николаев Миланов
6. Мария Стойкова Захариева
7. Адриана Валериева Иванова
8. Станислава Боянова Антова

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Николай Любомиров Радулов
2. Силвия Антонова Владимирова
3. Стела Стоянова Стоянова
4. Йордан Евлогиев Зарев
5. Евдокия Димитрова Николова
6. Бойчо Кирилов Теофилов

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Александър Велков Петров
2. Васил Владимиров Василев
3. Заличен
4. Валентин Жеков Върбанов
5. Илиян Евгениев Иванов
6. Николай Иванов Брандийски

17 – Коалиция „Десните“

1. Николай Любчев Драгомиров
2. Кристиана Никифорова Брейчева
3. Емилия Венева Игнатова
4. Иво Йорданов Иванов

18 – Партия ДПС

1. Нигяр Сахлим Джафер
2. Боряна Симеонова Методиева
3. Марин Гергинов Никодимов
4. Олег Тодоров Тодоров
5. Илиян Григоров Илиев
6. Радосвета Емилова Кирова
7. Радослава Кирилова Стоянова
8. Иван Стефанов Иванов

19 – Партия „Глас народен“

1. Василка Николова Златанова
2. Мартин Методиев Райчев
3. Божидар Милчев Николов

20 – Партия на зелените

1. Георги Маеков Спасов
2. Никола Танчев Николов

21 – Партия „Нова сила“

1. Йордан Георгиев Йорданов
2. Адриян Методиев Михайлов
3. Димитър Станимиров Василев
4. Владимир Николов Живков

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Валери Мирчев Жаблянов
2. Михаил Владимиров Михайлов
3. Ина Тодорова Найденова
4. Петър Анастасов Янков
5. Николай Николаев Добрев
6. Анна Георгиева Петрова
7. Лъчезар Борисов Лазов
8. Теодора Росенова Крумова

23 – Партия „Зелените“

1. Ива Александрова Петрова
2. Албена Симеонова Върбанова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Иван Йорданов Стоянов
2. Ангел Симеонов Савов
3. Даниела Райчева Милева
4. Георги Димитров Канджилов
5. Еленка Стаменкова Георгиева
6. Данчо Милков Павлов
7. Иличо Бориславов Йорданов
8. Иван Иванов Петров

25 – Партия „Република БГ“

1. Калин Христов Иванов
2. Милена Милчева Атанасова
3. Венелин Стефанов Иванов
4. Николай Георгиев Кутанов
5. Ангел Тодоров Сотиров
6. Мариан Атанасов Пасков

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *