Кюстендил (МИР 10)

kiustendil

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ листа в този многомандатен район. Най-горе са посочени и водачите на листи на основните партии/коалиции.

Предстои добавянето и на независимите кандидати в МИР-а.

Водачи на основните партии:

Кирил Калфин (ГЕРБ)

Мая Манолова (БСП)

Александър Методиев-бат Сали (ДПС)

Ирина Абаджиева-Репуц (РБ)

Красимир Руев (АБВ)

Георги Петров (Патриотичен фронт)

Петър Петров (ББЦ)

Целите листи:

1 – Партия „Движение 21“

1. Ваня Крумова Цветкова

2. Любослав Красимиров Иванов

3. Ивета Тодорова Анадолска-Караиванова

4. Спаска Аспарухова Иванова

2 – Партия „Българска социалдемокрация“

1. Живко Илиев Ковачев

2. Антоанета Георгиева Върбанова

3. Данчо Славчев Калпачки

3 – Партия „Български национален съюз – НД“

1. Камен Славянов Попов

2. Иво Николов Димитров

3. Йордан Стоянов Манасиев

4. Антон Георгиев Алексиев

4 – Партия „Новото време“

1. Илияна Богданова Богданова-Георгиева

2. Гергана Миткова Георгиева

3. Иванка Георгиева Андонова

4. Анита Ангелова Стоянова

5 – Партия „Обединена България“

1. Райничка Евтимова Цветанова – Гонева

2. Валентина Валериева Райчева – Маринова

3. Емил Боянов Давидков

4. Даниела Петрова Михалкова

5. Анна Димитрова Станчева

6. Иван Василев Ковачки

6 – Партия „Социалдемократическа партия“

1. Росен Пламенов Нойков

7 – Коалиция „Реформаторски блок – БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС“

1. Ирина Юлий Абаджиева-Репуц

2. Георги Василев Георгиев

3. Ани Ангелова Вакъвчиева

4. Диана Богомилова Славова

5. Валентина Драганова Грънчарова

8 – Партия „Нова България“

1. Офелия Василиева Димова

2. Владислав Велков Иванов

3. Анна Бориславова Манчева-Стоянова

4. Силвия Витанова Янева

9 – Партия ГЕРБ

1. Кирил Боянов Калфин

2. Емил Димитров Гущеров

3. Виктор Томов Янев

4. Михаела Ясенова Крумова

5. Радослава Пламен Чеканска

6. Калин Георгиев Гелев

7. Красимир Любомиров Петров

8. Веселин Бориславов Вучков

10 – Партия „Общество за нова България“

1. Панчо Любомиров Панайотов

11 – Партия „Атака“

1. Илиан Сашов Тодоров

2. Владислав Кирилов Лехчански

3. Любка Стефанова Велинова

4. Георги Николов Попниколов

5. Райчо Димитров Цветин

6. Румен Николов Андонов

7. Сиана Атанасова Антова

8. Стоичко Кирилов Стоянов

12 – Партия НДСВ

1. Любомир Стоянов Гайдарски

2. Костадин Георгиев Николов

3. Цветан Георгиев Тренчев

13 – Коалиция „България без цензура“

1. Петър Иванов Петров

2. Васил Владимиров Иванов

3. Костадин Крумов Костадинов

4. Владимир Иванов Боцев

5. Ивайло Радойчев Анастасов

6. Атанас Иванов Велинов

7. Иван Георгиев Монов

8. Илиян Ерменчов Илиев

14 – Коалиция АБВ

1. Красимир Петков Руев

2. Десислава Спасова Димитрова

3. Албена Василева Симеонова

4. Анелия Георгиева Бараковска

5. Йордан Александров Стоймиров

6. Ивана Каменова Тасева

15 – Коалиция „Левицата и Зелена партия“

1. Огнян Борисов Боюклиев

2. Страхил Христов Данчев

3. Любен Асенов Тасков

4. Ирина Петкова Алексова

5. Венета Костадинова Васева

6. Димитър Чавдаров Панайотов

16 – Партия „Нова алтернатива“

1. Велизар Станимиров Аспарухов

2. Любомир Василев Малоселски

3. Иван Лазаров Василиев

4. Светлана Стоянова Петрова

5. Борислав Станиславов Димитров

17 – Коалиция „Десните“

1. Жаклин Ваклуш Толева

2. Любомир Иванов Стойков

3. Антон Петров Васев

4. Васил Димитров Лепопелски

5. Любка Иванова Пандурска

18 – Партия ДПС

1. Александър Христов Методиев

2. Анна Емилова Благоева

3. Стефан Стефанов Йорданов

4. Валерия Бойчова Васева

5. Катрин Йорданова Лазова

6. Георги Димитров Йорданов

7. Йордан Кирилов Станоев

19 – Партия „Глас народен“

1. Доброслав Йорданов Стефанов

2. Владислав Венциславов Чанев

3. Красимира Стоилова Спасова-Атанасова

4. Николай Кирилов Митев

20 – Партия на зелените

1. Йонко Йорданов Гергов

2. Росица Стойнева Борисова

3. Йордан Сашков Бояджиев

4. Йордан Иванов Даскалов

5. Иван Христов Стефанов

21 – Партия „Нова сила“

1. Антон Георгиев Сираков

2. Виктория Михайлова Димитрова

3. Георги Добринов Николов

4. Стоян Димитров Георгиев

5. Явор Рафаилов Рангелов

22 – Коалиция „БСП Лява България“

1. Мая Божидарова Манолова

2. Иван Тодоров Ибришимов

3. Харалампи Лозанов Златанов

4. Иван Манолов Андонов

5. Елеонора Георгиева Христова

6. Илчо Кирилов Дамянов

7. Христо Михайлов Абаджиев

8. Пламен Маринов Иванов

23 – Партия „Зелените“

1. Момчил Златков Даскалов

2. Зарица Георгиева Динкова

24 – Коалиция „Патриотичен фронт – НФСБ И ВМРО“

1. Георги Петков Петров

2. Йордан Симеонов Ковчегарски

3. Николай Христов Чачов

4. Илчо Темелакиев Кюркчийски

5. Емил Ананиев Станоев

6. Любомир Христов Димитров

7. Христо Младенов Георгиев

8. Васил Димитров Атанасов

25 – Партия „Република БГ“

1. Душко Стефанов Добрев

2. Даниела Василева Христова

3. Владимир Василев Лазов

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *