Враца (МИР 6)

vraca

При клик върху дадена партия или коалиция, се появява пълната ѝ кандидат-депутатска листа в този многомандатен район.

1 – ДРОМ

1. Красимир Николов Михайлов
2. Антон Емилов Асенов
3. Мариян Филипов Алексиев

2 – ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“

1. Кирил Александров Илиев
2. Цветан Петров Коцев
3. Росица Русанова Ценова
4. Косьо Димитров Гъжварски

3 – Движение Напред, България

1. Ивалина Милчева Шолева
2. Петьо Иванов Петков
3. Ивайло Илчев Тодоров
4. Маргарита Найенова Донкова
5. Данаил Цветанов Иванов
6. Генади Тодоров Лилов
7. Васил Любенов Василев

4 – Нова република

1. Цецка Георгиева Бачкова
2. Анжело Иванов Иванов
3. Евгени Вълчев Ангелов
4. Красимир Крумов Колев
5. Петя Иванчева Георгиева
6. Виктория Красимирова Христова-Начева
7. Денислав Валентинов Цеков
8. Евгения Пламенова Вельовска
9. Йовчо Димитров Йовчев
10. Борис Михайлов Тодоров
11. Цветан Матов Йолашки
12. Владислава Тошева Лакова

5 – Коалиция на недоволните

1. Огнян Дичев Атанасов
2. Димитър Георгиев Петров
3. Добринка Веселинова Димитрова – Пантазиева

6 – „Воля“

1. Слави Дичев Нецов
2. Калинка Райкова Славова
3. Петя Тодоринова Диковска
4. Недко Пламенов Кузманов
5. Светлана Костова Лесиндренска

7 – Български демократичен център – БДЦ

1. Данаил Иванов Петков

8 – АБВ-Движение 21

1. Иван Аспарухов Цанов
2. Светла Петрова Кръстева
3. Гергана Тодорова Русинова
4. Тихомир Бориславов Машов
5. Веселка Петкова Павлова
6. Ева Валентинова Френкова
7. Борислав Ивов Попов
8. Илонка Йорданова Цоновска
9. Тошко Стоянов Стоянов
10. Йордан Иванов Малджански
11. Катя Начева Андреева – Декова
12. Моника Николаева Георгиева

9 – ДПС

1. Петър Пандушев Чобанов
2. Айхан Ахмед Етем
3. Юрий Петров Кацарски
4. Касъм Мехти Касъмов
5. Николай Емилов Николов
6. Бранимир Асенов Бочев
7. Каролина Симеонова Кьолер
8. Соня Димитрова Тинчева
9. Цветомира Лазарова Димова
10. Емил Борисов Радков
11. Йордан Александров Димитров
12. Магдалена Горанова Линдова

10 – БСП

1. Иван Киров Генов
2. Николай Георгиев Иванов
3. Анастас Маринов Попдимитров
4. Цветелина Върбанова Дамяновска
5. Илиана Йорданова Михайлова– Тихолова
6. Петър Станев Петров
7. Николай Йорданов Петранов
8. Красимир Петков Петков
9. Даниела Александрова Цолова
10. Цветан Минков Ралчовски
11. Ива Юли Иванова
12. Роза Цветкова Сотирова

11 – ГЕРБ

1. Петя Цветанова Аврамова
2. Красен Георгиев Кръстев
3. Найден Милев Найденов
4. Ивайло Тошев Тодоров
5. Мирослав Петров Комитски
6. Валя Теодосиева Берчева
7. Цезар Петров Пенчев
8. Иван Пламенов Иванов
9. Иван Динков Динков
10. Станислав Иванов Попов
11. Тодор Красимиров Иванов
12. Миглена Бориславова Василева

12 – Партия на Зелените

1. Галя Петрова Захариева
2. Албена Стефчова Коцанкова-Христова
3. Мария Пламенова Георгиева
4. Цветелина Ваньова Ангелова

13 – ДОСТ

1. Слави Милев Димитров
2. Светослав Трифонов Георгиев
3. Калина Божидарова Спиридонова

14 – ПП „Възраждане“

1. Станислав Пламенов Стаменов
2. Емил Иванов Христов

16 – Движение Да, България

1. Веселин Йорданов Калановски
2. Кирил Руменов Русев
3. Милен Благоев Стоянов
4. Марияна Георгиева Захариева
5. Анна Бориславова Пелова
6. Николай Румянов Николов
7. Андрей Николаев Ковачев

17 – „Обединени патриоти – НФСБ, Атака и ВМРО“

1. Красимир Илиев Богданов
2. Светлин Генадиев Стойков
3. Спас Николов Спасов
4. Робертино Тодоров Маринов
5. Радослав Илиев Маринов
6. Елена Цветанова Петрова

18 – „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“

1. Искрен Валериев Дилов
2. Димитър Георгиев Господинов
3.  Димитринка Петрова Бачийска
4. Тодор Ангелов Николов

19 – Национална републиканска партия

1. Цецко Борисов Илиев
2. Васил Владимиров Костадинов
3. Венцислав Георгиев Георгиев
4. Русанка Антова Койнарска
5. Младен Александров Младенов

20 – ПП „Българско национално обединение“

1. Янчо Янчов Таков
2. Красимир Георгиев Босолов
3. Поля Розенова Димитрова
4. Лора Кирилова Пейчева
5. Славка Тодорова Атанасова
6. Красен Бойков Петров
7. Ралица Евгениева Белчева
8. Иван Пламенов Атанасов

21 – Реформаторски блок – Глас народен

1. Явор Илиев Хайтов
2. Ирина Йорданова Иванова
3. Бенчо Владимиров Бенчев
4. Йордан Костадинов Тошев
5. Илчо Марков Илиев
6. Ивайло Димитров Иванов
7. Георги Венков Димитров
8. Искрен Красимиров Стефанов
9. Георги Цветанов Василев
10. Иглика Атанасова Сълковска
11. Павлин Иванов Коцев
12. Цветомир Кирилов Кръстев

Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *